گارانتی در تابلوسازی | تعمیر و سرویس تابلو چلنیوم | تعمیر و سرویس تابلوهای تبلیغاتی

گارانتی در تابلوسازی | تعمیر و سرویس تابلو چلنیوم | تعمیر و سرویس تابلوهای تبلیغاتی در اصفهان :

گارانتی در تابلوسازی و تعمیر و سرویس تابلو چلنیوم :

همه ما انسانها در طول شبانه روز برای برطرف نمودن مایحتاج خود و زندگی ، وسایل و ملزوماتی را خریداری می نماییم بسیاری از چیزهای که می خریم همچون میوه ، سبزیجات ، خوراک و مواد غذایی برای مدت زمان کوتاهی مصرف می شوند و ماندگار نیستند اما زمانی که اشیاء خانه و وسایل الکترونیکی خریداری می کنیم تمایل داریم که اجناس دارای گارانتی و خدمات پس از فروش باشند تا بتوانیم به آن برند اعتماد داشته و خرید خود را با خیالی آسوده انجام دهیم . تجارت همچون زنجیره ای به هم متصل است که از بازار و بورس و ارز شروع می شود و سپس به دسته عمده فروشان می رسد و در مرحله بعدی خرده فروشان روی کار می آیند و بعد مشتری که مصرف کننده نهایی است کالا یا خدمات را دریافت می نماید و انتظار دارد در قبال پولی که پرداخت می کند با توجه به عمر ابزار خریداری شده ،  بتواند بهینه ترین استفاده و بهره را از محصولات یا خدماتی که خریداری نموده ببرد . اکثریت محصولاتی که در دنیای کسب و کار به مشتریان ارائه می شوند دارای گارانتی و خدمات پس از فروش و پشتیبانی هستند و این امر سبب می شود که مشتریان با خیالی آسوده و قرص و محکم اقدام به خرید یک محصول یا دریافت یک کالا نمایند . گارانتی نمودن یک محصول اعتبار و اعتماد را برای آن برند فراهم می سازد .  در بین تجارت های متفاوتی که وجود دارد تابلوسازی نیز جزء شیوه هایی است که اکثریت محصولات آن شامل گارانتی و خدمات پس از فروش می باشد .

گارانتی به چه معناست ؟

گارانتی عبارت است از تعهد ، ضمانت و خدمات رایگانی که در قبال محصولات و خدماتی که از سوی مشتریان خریداری می شود به آنها در طی یک مدت زمان مشخص ارائه می شود . در واقع زمانی که تولید کنندگان محصولات یا خدماتی را به مشتریان ارائه می دهند طبق استانداردها و توافق هایی که در گارانتی آن محصولات یا خدمات ذکر شده است در صورت بروز مشکل در آن محصولات و یا خدمات تولید کنندگان یا ارائه دهنده خدمات مسئول هستند تا آن محصول را به صورت رایگان یا در قبال مبلغ کمتری تعمیر و یا در صورت لزوم تعویض نمایند .

گارانتی تابلوسازی :

گارانتی تابلوهای تبلیغاتی :

تابلوسازی یکی از روش های تبلیغات است که در این صنف تجاری نیز رقبا زیادند و متریال ها و لوازم مورد نیاز در تابلوسازی همگی مرتبط به شرکت ها ، برندها و کشورهای متعددی است و از نوع اصل و فرع آن موجود است برای همین هم زمانی که مشتریان برای سفارش تابلوی تبلیغاتی به تابلوسازی و یا کارگاه تابلوسازی مراجعه می نمایند برای سفارش نوعی از تابلوی تبلیغاتی همچون تابلو استیل ، تابلو چلنیوم ، تابلو وکیوم ، تابلو ال ای دی ، تابلو فلکسی ، تابلو لایت باکس ، تابلو نئون ، تابلو پیکسلی ، تلویزیون شهری ، تابلو راهنما و دیگر تابلوهای تبلیغاتی ، قیمت های متفاوتی را می شنوند این به این دلیل است که ساخت تابلوهای تبلیغاتی مستلزم استفاده از ابزارهایی است که آن ابزارها متعلق به شرکت های تولید کننده متفاوتی است و هر کدام با توجه به کیفیتی که دارند قیمت های متفاوتی را دارا می باشند برای مثال رول چلنیوم توسط کشورهای متفاوتی در سایزها و رنگ های متعددی عرضه می شوند که قیمت های متفاوتی برای آن تعیین شده است چلنیومی که با مارک آلواپید یا آلوباند وارد بازار می شوند با چلنیوم های چینی و ایرانی از لحاظ کیفیت بسیار متفاوتند و برای ساخت آنها از مواد عالی و درجه یک استفاده شده است که مقاومت بالایی دارند و می توان طی سالیان دراز از آنها بهره برد و یا برای ساخت تابلو استیل از ورق استیل استفاده می شود ، ورق استیل نیز حاوی اصل و فرع است که شاید مشتریانی که اطلاعی در زمینه تابلو تبلیغاتی ندارند متوجه اصل و فرع بودن آن نشوند با وجود اینکه به راحتی توسط یک آهنربا می توان پی به اصل یا فرع بودن ورق استیل برد زیرا استیل اصل توسط آهنربا جذب نمی شود . این دو مثال به وضوح می تواند علت قیمت های متفاوتی که برای ساخت تابلو داده می شود را آشکارا بیان نماید . محصولاتی که اصل نیستند قطعاً یا گارانتی ندارند و یا اگر هم دارند گارانتی کوتاه مدت و با تبصره های زیادی دارند که از نداشتن بهتر است . بنابراین اگر می خواهید تابلوی تبلیغاتی که به عنوان تابلو مغازه ، تابلو فروشگاهی و یا تابلو شرکتی از آن استفاده کنید را سفارش دهید بهتر است در همان ابتدا با صرف کمی هزینه بالاتر از اجناس اصلی و با گارانتی استفاده نمایید تا مطمئن شوید که تابلوی تبلیغاتی سر در مغازه برای مدت زمان زیادی به صورت براق و درخشان می تواند برندینگ شما را به عموم تبلیغ نماید و در صورت بروز مشکل هم به راحتی با یک تماس توسط تکنسین کار برطرف خواهد شد حال یک سوال مطرح می شود اینکه :

گارانتی تابلوهای تبلیغاتی شامل چه مواردی می تواند باشد ؟

گارانتی تابلو حروف برجسته می تواند شامل قاب تابلو ، رویه حروف ، لبه های حروف ، زیرساز تابلو ، لامپ های ال ای دی و یا اس ام دی و دیگر متریال ها باشد که هر شرکت تابلوسازی با توجه به کیفیت ابزارها و متریال های کاربردی برای ساخت تابلو ، این وسایل و تجهیزات را برای مدت زمان مشخصی گارانتی می نماید و در قبال این گارانتی موظف به انجام تعهداتی می شود . یکی از پرکاربردترین تابلوهای تبلیغاتی حال حاضر در حوزه تابلوسازی که توسط قشر اصناف ، تجار و صاحبین مشاغل به وفور سفارش داده می شود تابلو چلنیوم است که در ادامه در مورد گارانتی و نحوه تعمیر و سرویس تابلو چلنیوم به بحث می پردازیم :

شرایط و ضوابط نصب تابلو چلنیوم :

تابلو تبلیغاتی چلنیوم جزء تابلوهایی است که هم می تواند در محیط و هم به صورتی سالنی در سر درب نصب شود زمانی که تابلو در محوطه بیرونی نصب می شود با توجه به نوع شرایط آب و هوایی منطقه ، میزان تابش نور خورشید ، شرایط جوی و بارانی محیط و دیگر موارد ، طول عمر تابلو تبلیغاتی نیز می تواند متفاوت باشد بنابراین شرایطی که تابلو در آن مکان نصب می شود تاثیر بسزایی در دوام و ماندگاری تابلو دارد و می تواند هزینه تعمیر تابلو چلنیوم را کاهش و یا افزایش دهد بنابراین شرکت تابلوسازی با توجه به شرایط محیطی نصب تابلو ، می تواند مدت زمان متفاوتی را جهت گارانتی تابلو متقبل شود .

تعمیرات تابلو حروف برجسته شامل چه ابزارها و قسمت هایی از تابلو چلنیوم می شود ؟

تعمیر و سرویس رول چلنیوم :

تعمیر و سرویس لبه چلنیوم در صورت خرابی به سادگی توسط دست تابلوساز انجام می پذیرد رول چلنیوم توسط کشورهای متفاوتی وارد بازار ایران می شود که رنگ رول چلنیوم ، آنادایز کردن چلنیوم ، و دیگر موارد می تواند عمر لبه چلنیوم را افزایش دهد .

تعمیر و سرویس پلکسی :

تعمیر رویه تابلو چلنیوم :

پلکسی نوعی ورق پلاستیک همچون شیشه است که نوعی پلی کربنات است و شفافیت بالاتری نسبت به شیشه دارد و مقاومت آن نیز از شیشه بالاتر است اکثریت تابلوهای تبلیغاتی که در حوزه تابلوسازی ساخته و در محل نصب می شوند به نوعی از پلکسی ساخته شده اند و پلکسی یکی از ابزارهای اصلی در حوزه تابلوسازی است . از پلکسی برای ساخت انواع تابلو حروف برجسته استفاده می شود .  تابلو چلنیوم نیز تابلویی است که رویه حروف برجسته چلنیوم توسط پلکسی ساخته می شود . انواع پلکسی بسیار است که توسط کشورهای متعددی تولید می شود که چند مورد از آنها در حوزه تابلوسازی مورد استفاده واقع می شوند . به طور کل برندهای کره ای و تایوانی از مقاومت ، زیبایی و کیفیت بهتری نسبت به برندهای چینی و ایرانی برخوردارند که این کیفیت در پلکسی نیز رخ نمایی می کند . پلکسی نقش بسزایی در تابلو چلنیوم ایفا می کند که در صورت استفاده از برندهای بی کیفیت نور به صورت یکنواخت و درخشان از رویه حروف برجسته چلنیوم پخش نخواهد شد و براقیت و درخشانی چندان چشم گیری نخواهد داشت و در صورتی که این مشکل بوجود آید نیاز است که پلکسی و رول چلنیوم تعویض شوند و به طور کل حروف برجسته مندرج در تابلوی تبلیغاتی از نو ساخته و نصب شوند .

تعمیر و سرویس ال ای دی تابلو چلنیوم و دیگر تابلوهای تبلیغاتی :

تعمیر و سرویس اس ام دی تابلو چلنیوم و دیگر تابلوهای تبلیغاتی :

لامپ های ال ای دی و اس ام دی لامپ هایی هستند که به منظور تامین روشنایی و نور تابلو پس از لامپ های نئون روانه بازار شدند . این لامپ ها به صورت بلوکی و نواری در تابلو جای داده می شوند و روشنایی را برای تابلو به ارمغان می آورند در صورتی که چندین لامپ بسوزد و خاموش شود آن بخش از حروف برجسته تاریک می ماند و همین امر سبب زیرسوال رفتن تابلو می شود و از زیبایی تابلو می کاهد . لامپ های ال ای دی یا اس ام دی برای تامین نور کلیه تابلوهای تبلیغاتی نظیر تابلو استیل ، تابلو وکیوم ، تابلو چلنیوم ، تابلو لایت باکس ، تابلو نئون پلاستیک ، تابلو پولکی ، تابلو لاسوگاسی و دیگر موارد بکار می رود که این لامپ ها نیز توسط کشورهای متفاوت و با برندهای مختلفی در بازار موجود هستند که استفاده از برندهای نامدار و باکیفیت می تواند طول عمر این لامپ ها را افزایش داده و از سوختن زودهنگام آنها جلوگیری نماید در صورت سوختن بخشی از لامپ هایی که در حروف برجسته گنجانده شده اند می توان لامپ ها را تعویض نمود .

تعمیر و سرویس تابلو ال ای دی :

تابلو ال ای دی به دو شیوه متفاوت یعنی تابلو ال ای دی ثابت و تابلو روان قابل اجراست . به طور کل اجزای تشکیل دهنده تابلو ال ای دی شامل ماژول ها ، برد کنترل ، منبع تغذیه ، قاب تابلو و واشربندی می باشد که در صورت صدمه دیدن هر یک از این اجزا قابل تعویض و تعمیر می باشند . یکی از اجزایی که در تابلو ال ای دی روان ممکن است دچار خرابی شود معمولاً پاور است است که با توجه به جنس و کیفیت آن نیاز به تعمیر و تعویض پیدا می کند دیگری ماژول ها هستند و به دلیل اینکه ماژول ها در تابلو روان به صورت سری بهم متصل می شوند با خاموش شدن ماژول اول یا دوم بقیه ماژول ها نیز خاموش می شوند و بدین ترتیب بخش های خاموش شده دچار مشکل در نمایش می گردند و نیاز به تعمیر و تعویض پیدا می کنند تابلوساز با استفاده از ابزارهایی که جهت تشخیص عیب در دسترس دارد می تواند با استفاده از ابزارهایی نظیر مولتی متر برای اندازه گیری جریان و ولتاژهای ورودی و خروجی ، هویه و سیم لحیم ، پنس ، فازمتر ، سیم چین ، پیچ گوشتی ، انبر و دیگر موارد سعی در برطرف کردن عیوب بوجود آمده در تابلو تبلیغاتی نماید .

تعمیر و سرویس تلویزیون شهری :

تلویزیون شهری نیز همچون تابلو روان از ماژول ها ، منبع تغذیه تشکیل شده و حاوی یک صفحه نمایش دیجتیالی است که ممکن است برای آن مشکلاتی از قبیل برد کنترل ، سوکت ها ، منبع تغذیه ، خاموشی بخشی از ماژول و دیگر موارد فراهم شود که همه به دست تابلوساز قابل برطرف شدن هستند .

مزایای گارانتی تابلوهای تبلیغاتی :

جلب اعتماد مشتریان

سفارش با خیالی آسوده

جذب مشتریان بیشتر

رفع سریع عیوب بوجود آمده

تابلوسازی اصفهان

شماره پشتیبانی : 09133568689
دیدگاه‌ها 0

*
*

آیا نیاز به راهنمایی دارید؟
پشتیبانی آنلاین ایتا