چاپ و نصب استیکر

چاپ استیکر وینیل

در این مقاله میخواهیم به معرفی و توضیح همه چیز درباره چاپ استیکر وینیل بپردازیم. استیکر یا وینیل یک لایه نازک است که پشت آن چسب دارد. استیکر وینیل برای چاپ محتوای تبلیغاتی خاص در نظرگرفته میشود و قابل چسباندن در جاهای ثابت یا متحرک است. بیشتر استیکر ویتیل را به منظور نمایش تبلیغات به کار میبرند. دوام این محصل در برابر شرایط محیطی مختلف، باد و باران و آفتاب شدید مقاوم است. در چاپ استیکر وینیل از مواد PVC استفاده میشود.

انواع استیکر وینیل را بشناسیم

چاپ استیکر وینیل دو مدل دارد:

استیکر وینیل شیشه ای

استیکر وینیل شیری

هرکدام از این روش ها خواص خود را دارا هستند.  چاپ استیکر وینیل شیشه ای اغلب برای مصارف خانگی مورد استفاده است. خاصیت این مدل از چاپ استیکر وینیل دارای دید دو طرفه است.

چاپ استیکر وینیل شیشه ای اما سفید است. امکان چاپ دوطرفه برای این نوع استیکر وینیل وجود ندارد. این مدل نسبت به مدل شیشه ای وینیل پرطرفدار تر است.در ادامه اما همه چیز درباره چاپ استیکر وینیل را بیان خواهیم کرد.

ویژگی های چاپ استیکر وینیل

از ویژگی های خاص استیکر وینیل و همه چیز درباره چاپ استیکر وینیلامکان چاپ طرح دلخواه روی آن است. استیکر وینیل را میتوان در تزئین دکوراسیون به کار برد. چاپ این استیکر هزینه زیادی برای شما ندارد. ویژگی مهم دیگر درمورد چاپ استیکر وینیل قابلیت شستشوی آن است. این استیکر را بر رو هر سطحی بچسبانید میتوانید آنرا تمیز کنید.

چاپ استیکر وینیل روی سطوح مختلف پلاستیک، گچ، مولتی کالر، آینه، چوب، دیوار و یخچال قابل نصب است. بهتر است پیش از نصب استیکر وینیل محل نصب را تمیز کنید و سپس آنرا بچسبانید.

چاپ استیکر وینیل با دستگاه های مدرن

برای چاپ استیکر وینیل از دستگاههای مختلفی استفاده میکنند. همه چیز درباره چاپ استیکر وینیل و انتخاب دستگاه، به نوع جوهر، کیفیت های متفاوتی را ارئه میدهد. دوام رنگ جوهر در طرح استیکر ها بین دو تا سه سال است.

برای سفارش کار با ما تماس بگیرید

09133568689

 

دیدگاه‌ها 0

*
*

آیا نیاز به راهنمایی دارید؟
پشتیبانی آنلاین ایتا