تابلو ال ای دی

تابلوهای ال ای دی از پرفروش ترین تابلوهای تبلیغاتی هست .حتما تا به حال این تابلوها را در مکان های مختلف شهر مشاهده کرده اید.این تابلوها در اندازه ها و رنگهای مختلف دیده مورد استفاده قرار می گیرند.تابلوهای ال ای دی تنوع بسیاری دارند .این تابلوها را می توان بر اساس موارد مختلف تقسیم بندی کرد.در زیر به چند مورد از تقسیم بندی های مختلف این تابلوها اشاره می کنیم.

تقسیم بندی تابلو بر اساس رنگ:

تابلوهای ال ای دی در رنگ های مختلفی موجود می باشند.رنگ سبز ،رنگ آبی ،رنگ قرمز و درنهایت تابلوهای فول کالر و چند رنگی.صاحبان کسب و کارها بر اساس سلیقه و نوع کسب کارخود رنگ مورد نظر خود را انتخاب می کنند.انتخاب رنگ تابلو در قیمت تابلو تاثیر مستقیم دارد.به طوری که تابلوهای با رنگ قرمز قیمت پایین تر و تابلوهای فول کالر و چندرنگی قیمت بالاتری دارند.

تقسیم بندی از لحاظ روان یا متحرک بودن :

نحوه و نوع نمایش مطالب یکی دیگری از انواع تقسیم بندی های تابلو می باشد.تابلوها می توانند مطالب و تبلیغات را به صورت متحرک نمایش دهند که به این تابلوها تابلو تابلو تبلیغاتی نیز گفته می شود .در برخی تابلوهای led نیز مطالب و تصاویر به صورت ایستا می باشند و متحرک نیستند.به این تابلوها اصطلاحا تابلوهای ال ای دی ثابت گفته می شود.

تقسیم بندی تابلو بر اساس اندازه

تابلوهای ال ای دی در اندازه های مختلف تولید می شوند.اندازه تابلو بر اساس سفارش مشتری می باشد .اندازه تابلو از یک متر یا کمتر شروع شده و می تواند تا بیش از 10 مترباشد .

فروشندگان تابلو تبلیغاتی

تابلو تبلیغاتی از کالاهای تبلیغاتی می باشد که در سال های اخیر افرادی بسیاری وارد این کسب وکار شده اند و اقدام به فروش و نصب تابلو تبلیغاتی می کنند.در میان این تابلوها ،تابلو ال ای دی به عنوان پروفروش ترین این تابلوها می باشد .در صورتی که در جستجوگر گوگل عبارت تابلوال ای دی را تایپ نمایید ملاحظه خواهید که که شرکتهای بسیاری که صرفا فروشنده کالا می باشند و نه تولید کننده ،نظیر دی جی کالا و… در زمینه فروس تابلو تبلیغاتی فعالیت دارند.

به دلیل ورود افراد بسیاری در این حوزه نصب و فروش تابلو تبلیغاتی شاهد بوجود امدن نوعی جو دلالی و سودجویی در این بازار بوده ایم.افرادی که شاید تخصص چندانی حتی درنصب تابلو ندارند سفارش فروش تابلو را با قیمت بسیار بالاتر از قیمت تولید کننده از مشتری دریافت کرده و خود تابلو را جهت تولید به تابلوساز و شرکت تولید کننده ارجع می دهند.مشخص است در صورتی که خریدار به صورت مستقیم از شرکت تولید کننده خریداری کند در وقت و هزینه صرفه جویی چشم گیری خواهد داشت .همچنین در صورت خرید مستقیم خریدار می تواند نظارت بیشتری بر کیفیت و نحوه تولید تابلو داشته باشد.

قیمت کلیه محصولات تابلوسازی مکاترونیک رقابتی بوده و به قیمت کف کارخانه عرضه می شود .با این حال این مرکز تابل پایان امسال تخفیفات ویژه ای برای خرید تابلو تبلیغاتی برای مشتریان خود در نظر گرفته است.

سفارش تابلو : 09133568689

 

دیدگاه‌ها 0

*
*

آیا نیاز به راهنمایی دارید؟
پشتیبانی آنلاین ایتا