چاپ بنر تسلیت در اصفهان

خیلی وقت‌ها دلتان می‌خواهد یک پیام ساده را علاوه بر روش زبانی با یک جلوه‌ی بصری هم به چشم مخاطبی که برایتان مهم است برسانید. پیام تبریک، تسلیت، زیارت قبول، خوش آمدی، سفربه‌خیر، به شخصی که دوستش دارید یا برایتان به دلیلی مهم است؛ ما در irchap سرویس جامعی برای این‌گونه خدمات داریم. انواع طرح‌های از پیش آماده در اختیارمان هست تا در سریع‌ترین زمان برای آنچه شما مایلید دیده یا گفته شود یک بنر مناسبتی مهیا کنیم. ما می‌دانیم این‌گونه سفارش‌ها گاهی متأسفانه ناگهانی پیش می‌آید، و زمان کافی حتی برای تحویل و نصب بنر برایتان وجود ندارد. برای همین کافی است سفارش دهید و محلی را که می‌خواهید نصب شود اعلام کنید، در سریع‌ترین زمان همکاران ما بنر را آماده و در محل موردنظر شما نصب می‌کنند و حتی اگر عجله‌ای هم نباشد این سرویس از زحمت غیرضروری شما کم می‌کند.
خدماتی که برای نصب بنر می‌توانید درخواست نمایید.

پانچ: حلقه‌های فلزی می‌باشد که در چهار گوشه بنر نصب می‌شود و اگر بخواهید بنر خود را با استفاده از طناب نصب نمایید کاربرد دارد.

پایه‌استند: سازه ایست سبک وقابل حمل که بنر به راحتی بر روی آن قرار می‌گیرد و مناسب برای محیط داخلی و فضاهایی است که امکان نصب روی دیوار وجود ندارد.

نصب در محل: صابر چاپ جهت رفاه حال مشتریان گرامی امکان ارسال ونصب بنرهای خیر مقدم و تسلیت را در محل دلخواه شما فراهم نموده است. فقط کافیست شما سفارش خود را ثبت کرده و در قسمت روش‌های ارسال(آخرین مرحله ثبت سفارش) گزینه نصب در محل را انتخاب نمایید.

بنر تسلیت ، بنری است که افراد برای عرض تسلیت به کسانی که عزیزی را از دست داده اند می دهند. با ثبت سفارش بنر تسلیت خود به صورت آنلاین در وقت خود صرفه جویی کرده ، و بنر چاپ شده به آدرسی که نوشته اید در زمانی که انتخاب کرده اید ارسال می شود.

بنر تسلیت با قیمت ارزان و فوری در تمام مناطق اصفهان شامل شمال اصفهان ، غرب اصفهان، مرکز اصفهان، شرق اصفهان به صورت آنلاین قابل سفارش و ارسال است

جهت راحتی نصب ۴ طرف بنر تسلیت سوراخ شده تا بتوانید به راحتی نصب کنید

دیدگاه‌ها 0

*
*

آیا نیاز به راهنمایی دارید؟
پشتیبانی آنلاین ایتا