چاپ بنرهای مناسبتی در اصفهان

بنر تبریک، خیر مقدم، تسلیت و بنر تولد

در روزهایی که بسیاری از ارتباطات افراد از طریق فضای مجازی انجام می‌شود معمولاً بیشتر تبریک‌ها و تسلیت‌هایی که به یکدیگر می‌گوییم از طریق پیامک یا شبکه‌های اجتماعی و در بهترین حالت، از طریق تماس تلفنی انجام می‌شود. از آن جایی هم که استفاده از وسایل ارتباطی به سادگی انجام می‌شود، گاهی ارزش کار کسی که با این روش‌ها به دیگران تبریک یا تسلیت می‌گوید، به چشم نمی‌آید. در این بین چاپ بنر تسلیت، بنر تبریک، بنر تولد و بنر خیر مقدم می‌تواند راه حلی ارزان و در عین حال سریع و زیبا برای عرض تبریک یا تسلیت باشد. بدین ترتیب شما می‌توانید به روشی متفاوت، احساس خود را به طرف مقابل منتقل کنید.

انواع بنر تبریک

مجموعه تابلو ساز صابر با داشتن طرح‌های آماده و جملات مناسب، آمادگی چاپ بنرهای تبریک مانند بنر تبریک انتصاب، بنر تولد، بنر تبریک قهرمانی، بنر تبریک سال نو، بنر تبریک دهه کرامت، بنر تبریک روز معلم، بنر تبریک روز ۲۲ بهمن و … را دارد و می‌تواند به سرعت آن را برای شما چاپ کند و آن را در درب منزل شما تحویل دهد. ضمناً شما می‌توانید طرح پس زمینه، جمله یا شعار مورد نظر خود در فرمت‌هایی مانند فایل بنر تبریک psd و انواع فرمت‌های دیگر، به صورت آنلاین در سایت ما آپلود کنید و محصول خود را با کیفیت عالی تحویل بگیرید.

انواع بنر تسلیت

در کنار بنرهای تبریک برای چاپ بنر تسلیت هم می‌توانید روی چاپ صابر حساب کنید. بنرهایی مانند بنر تسلیت پدر، بنر تسلیت مادر، بنر ترحیم، بنر تسلیت ۱۴ و ۱۵ خرداد و … را می‌توانید در بین طرح‌های آماده ما پیدا کنید. همچنین در صورتی که بخواهید از بک گراند پیشنهادی خود استفاده کنید می‌توانید فایل بنر تسلیتpsd  خود یا فایل‌های مناسب دیگر را در سایت ما آپلود کنید، تا بنر شما در اسرع وقت در درب منزل شما تحویل شود.

انواع بنر خیر مقدم

بنر خیر مقدم هم از محصولات دیگر مجموعه چاپ بنر صابر  است. محصولاتی مانند بنر خیر مقدم مدعوین، بنر خیر مقدم مسئولین، بنر خیر مقدم همایش و … از انواع این محصول است. شما می‌توانید متن بنر خیر مقدم مناسب را در نمونه کارهای ما بیابید و طرح زمینه آن را هم جداگانه در سایت انتخاب کنید. در صورتی هم که علاقمند به چاپ طرح خود هستید، می‌توانید فایل بنر خیر مقدم psd یا هر نوع فایل مناسب دیگری که دارید، در سایت ما آپلود کنید و از ۱ تا ۳ روز کاری، محصول مورد نظر خود را دریافت کنید.

سفارش اینترنتی بنر تولد، بنر تسلیت و بنر خیر مقدم

برای سفارش اینترنتی و چاپ آنلاین بنر ترحیم و تبریک در چاپ بنر صابر باید بعد از ثبت نام در سایت، محصول مورد نظر را انتخاب کنید و با واریز مبلغ، آن را در درب منزل تحویل بگیرید. در صورت نیاز به چاپ طرح اختصاصی می‌توانید آن را برای ما ارسال کنید. مناسب بودن کیفیت فایل ارسالی باعث افزایش سرعت در انجام کار شما خواهد بود. در غیر این صورت فایل شما توسط کارشناسان این مجموعه بررسی و تغییرات لازم از جهت کیفیت یا اندازه روی آن انجام خواهد شد. ضمناً خدماتی مانند پانچ، تحویل پایه استند و نصب در محل هم در صورت درخواست شما انجام خواهد شد.

جهت تماس با ما می‌توانید تلفن‌های تماس را از لینک داده شده به دست آورید. کارشناسان ما در ساعات اداری و روزهای کاری آماده هستند تا مشاوره لازم را به شما ارائه دهند و بهترین گزینه ممکن را از لحاظ قیمت محصول و کیفیت چاپ طرح به شما پیشنهاد کنند. در ادامه می‌توانید محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید.

09133568689

دیدگاه‌ها 0

*
*

آیا نیاز به راهنمایی دارید؟
پشتیبانی آنلاین ایتا