نکاتی در مورد تابلو چلنیوم

نکاتی در مورد تابلو چلنیوم

در صنعت تابلوسازی، بالاترین درخواست در تابلو مغازه را تابلو چلنیوم دارد. شاید یکی از دلایل انتخاب این نوع تابلوسازی ، تنوع بسیار زیاد در طرح و رنگ آن است و یا شاید به دلیل اینکه تابلو سازی ها این نوع تابلوسازی را به مشتریان پیشنهاد می‌کنند به جهت مشتری ‌پسند بودن آن.به هر صورت تابلو چلنیوم چندین سال است که در میان انواع تابلو سازی از قبیل پلکسی، استیل، نئون و غیره خودنمایی می‌کند.

آشنایی با تابلو چلنیوم در تابلوسازی :

متریالی که برای ساخت تابلو چلنیوم استفاده می‌شود، از برندهای بسیار عالی انتخاب می‌شود،  به دلیل اینکه باید در مقابل آفتاب و باران، سرما و گرما، خشکی و رطوبت و دیگر عوامل محیطی مقاومت و کیفیت بالایی داشته باشد و این امر جذابیت خاصی ایجاد می‌کند.

لبه‌های حروف و تابلو چلنیوم دارای اسفنجی مانند اسفنج‌هایی است که لای درب‌های ساختمان می‌گذارید تا از گردوغبار در امان بمانید. البته باکیفیت بالاتر. این اسفنج‌ها تابلو را از ورود گردوغبار مصون نگه می‌دارد و نه‌تنها عمر آن را زیاد می‌کند بلکه باعث می‌شودگردوغبار با باران مخلوط نشود و در زیر حروف تابلو چلنیوم گل‌ولای تشکیل نشود.

بهترین مارک تابلو چلنیوم یکی از نکاتی در مورد تابلو چلنیوم که باید به آن توجه کرد :

بهترین مارک متریال تابلوهای چلنیوم مربوط به کشور اسپانیاست با نام alurapid که در کشور ما موجود است. پس‌ازآن کشور تایوان مشابه این محصولات را تولید نموده که نام برند خود را aluband گذاشته است و ازنظر کیفیت و دوام و زیبایی تقریباً با مارک اسپانیایی برابری می‌کند.

DGF نکاتی در مورد تابلو چلنیوم

چگونه تابلو چلنیوم زیباتری طراحی کنیم؟

چنانچه موارد زیر را رعایت نمایید، تابلوسازی منحصربه‌فردی خواهید داشت:

  • چارچوب خاصی متناسب با کسب‌وکارتان برای تابلو سازی تعریف کنید. برای این کار می‌توانید از مشاورین گروه تابلوسازی رسام کمک بگیرید.
  • کلماتی که برای تابلو چلنیوم انتخاب می‌کنید باید کوتاه، مختصر، مفید باشد و نوع کسب‌وکارتان را مشخص کند.
  • کلمات انتخاب ‌شده باید برای همه اقشار جامعه قابل‌درک باشد.
  • برای حروف تابلو چلنیوم موردنظرتان، رنگ‌های مناسب و مکمل انتخاب کنید به‌طوری‌که با زمینه تابلو همخوانی داشته باشد. در این زمینه کارشناسان رنگ‌شناسی ما در گروه تابلوسازی رسام در خدمت شما هستند.
  • از افکت‌های نوری بیشتر استفاده کنید تا تابلوی شما براق‌تر و برجسته‌تر به نظر بیاید.
  • به تابلوهای فروشگاه‌ها یا اماکن اطرافتان دقت کنید و سعی کنید متفاوت باشید.

نکاتی در مورد تابلو چلنیوم

مزایای تابلو چلنیوم:

یکی از مزایای تابلو چلنیوم مقرون‌به‌صرفه بودن آن نسبت به تابلو سازی های  دیگر است. شما با تابلوسازی از نوع تابلو چلنیوم یک ‌بار برای سالهای سال هزینه می‌کنید. البته اگر گروه تابلوسازی منتخب شما کارکشته و باتجربه باشند.

هزینه تابلو چلنیوم نسبت به تابلوهای دیگر ارزان‌تر تمام می‌شود چراکه چنانچه مدت‌زمان دوام تابلو را در نظر بگیرید، در حقیقت هزینه‌ای متحمل نشده‌اید چون دوام این تابلوها بسیار زیاد است.

نوع رنگ، برجستگی، براقیت این تابلوها برای شما نوعی کسب درآمد است به دلیل اینکه مشتری‌پسند هست و به‌نوعی جلب‌توجه می‌کند.

سفارش اینترنتی تابلو در اصفهان

شماره پشتیبانی واتساپ : 09133568689

دیدگاه‌ها 0

*
*

آیا نیاز به راهنمایی دارید؟
پشتیبانی آنلاین ایتا