قیمت تابلو مغازه در اصفهان چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت تابلو مغازه در اصفهان چگونه محاسبه می‌شود؟

کیفیت تابلو مغازه :

تابلو مغازه شما نشان دهنده نوع کالایی است که در مغازه به فروش می‌رود. ضمناً این تابلو نشان دهنده سلیقه شما و همچنین علاقه شما به کارتان است. پس هنگامی‌که تصمیم به تابلوسازی برای مغازه گرفتید، باید به دنبال یک تابلوسازی باسلیقه و درستکار باشید که تجربه زیای در زمینه تابلو سازی دارد. یادتان باشد که این تابلوسازی باسلیقه باید آگاه با آخرین متد روز تابلوهای مدل دلخواه شما نیز باشد.

پس قیمت را در وهله اول، مدنظر قرار ندهید زیرا اگر به خاطر قیمت ارزان، تابلویی سفارش دهید که یک سال بعد خراب شود، توجیه اقتصادی برای این کار نخواهید داشت.

Capture2 قیمت تابلو مغازه چگونه محاسبه می‌شود؟


تأثیر تابلو مغازه بر مشتریان:

مسلماً تابلو مغازه به‌عنوان تبلیغاتی مؤثرتر از انواع تبلیغات دیگر، مشتریان را به سمت مغازه می‌کشاند. تابلوی زیبا و مدرن، می‌تواند رهگذران را به مشتری تبدیل کند زیرا شبانه‌روز در حال تبلیغ مغازه شماست. یک تابلو مغازه با گرافیک عالی، می‌تواندسال‌ها در ذهن مشتری بماند. به‌وسیله تابلو سر در مغازه شما می‌توانید پتانسیل فروش خود را افزایش دهید.

چگونه تابلو مغازه سفارش دهید؟

برای سفارش تابلو مغازه، پس‌ازاین‌که تصمیم به تهیه تابلو گرفتید، با ما تماس حاصل نمایید و از مشاورین و متخصصین ما در این زمینه مشورت بگیرید. ممکن است تابلویی که در ذهن شماست، مناسب نوع حرفه شما نباشد.

متخصصین ما از بین انواع تابلوهای تبلیغاتی به طور مثال تابلو چلنیوم ، پلکسی گلاس، استیل، کامپوزیت، چوبی و … بهترین را با دلایل مربوطه، به شما پیشنهاد می‌کنند.

Capture1 1 قیمت تابلو مغازه چگونه محاسبه می‌شود؟

قیمت تابلو مغازه چگونه محاسبه می‌شود؟

انواع تابلوها و قیمت تابلو مغازه :

مسلماً تابلو مغازه‌ها انواع مختلف دارند و هنگام تماس با مشاورین ما، شما می‌توانید تابلوسازی دلخواهتان را بنا به سلیقه و نوع کسب‌وکارتان انتخاب نمایید.

قیمت تابلو سر در مغازه به عوامل زیادی بستگی دارد. ازجمله آن عوامل می‌توان به نوع حروف برجسته، کیفیت و متریال کار، محل نصب تابلو مغازه ، زیر کاری، رویه‌کوبی و تعداد لایه‌های آن، رنگ‌کاری، نورپردازی و … اشاره نمود.

با یک مثال می‌توان اهمیت عوامل ذکرشده را مشخص نمود. شما یک تابلوی پلکسی گلاس سفارش می‌دهید، این‌ که در زیره تابلو چه ماده‌ای به کار ببرید مانند چوب، فلز، پی‌وی‌سی و … در قیمت تأثیر فراوان دارد.

نورپردازی مورد نظر شما شبانه‌روزی باشد، در قیمت تابلو مؤثر است.

ممکن است نیاز به فن خنک‌کننده و یا ترانس پرقدرت داشته باشید.

تابلوی شما چقدر بزرگ یا کوچک باشد نیز در قیمت تابلو مغازه تأثیر دارد.

نصب و اجرای تابلو در چه ارتفاعی انجام شود و چقدر نیاز به محکم‌کاری دارد.

این‌ها برخی از عواملی بودند که در قیمت تابلو مغازه مؤثرند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

تابلوسازی در اصفهان

ساخت تابلو در اصفهان

شماره پشتیبانی واتساپ : 09133568689

دیدگاه‌ها 0

*
*

آیا نیاز به راهنمایی دارید؟
پشتیبانی آنلاین ایتا