قابلیت ها و مهارت های یک تابلوساز حرفه ای

قابلیت ها و مهارت های یک تابلوساز حرفه ای

مهارت تابلوساز

آشنایی با توانمندی های تابلوساز حرفه ای

معرفی تابلوساز

امروزه با توجه به توسعه صنعت تکنولوژی چاپ و اختراع علومی چون گرافیک و طراحی سه بعدی، شرکت ها و فروشگاه ها را وا داشته تا با بهره گیری از این علوم و افراد مجرب با شاخه های تخصصی مربوطه اقدام به طراحی و ساخت تابلوهایی با چاپ سه بعدی و پیشرفته نمایند. برای تحقق چنین تابلوهای پیشرفته نیاز به افرادی متخصص در زمینه های مهندسی طراحی و گرافیک هست که به آن ها تابلوساز گفته می شود.

برای تحقق یک تابلوی تبلیغاتی موفق و جاذب، نیاز به گروهی از افراد متخصص در زمینه های مربوط به این حوزه می باشد. گروه تابلوساز، مجموعه ای از متخصصان علوم گرافیک، کامپیوتر، هنر، طراحی سه بعدی، روانشناسی، الکترونیک، حکاکی و برش کاری، معماری یا چیدمان و دکوراسیون می باشند.

تابلوساز حرفه ای

در حالت کلی، تابلوساز حرفه ای به افرادی متخصص و مجرب گفته می شود که بعلاوه تخصص خود، در زمینه های اساسی دیگر نیز صاحب فن بوده و توانایی طراحی تابلوهایی تبلیغاتی و نمایشی با بالاترین کیفیت از هر جنبه را داشته باشند. بنابراین، تابلوساز حرفه ای با تسلط بر نرم افزارهایی چون اتوکد، کرل دراو، فتوشاپ، ای کات و با آگاهی لازم در زمینه های الکترونیک، هنر و حکاکی و برش کاری اقدام به ساخت تابلوهایی تبلیغاتی و نمایشی به صورت پیشرفته و با بروزترین متد دنیا می کند. در برخی موارد نیز مجموعه ای از متخصصان حوزه های مرتبط شروع به فعالیت، از طراحی تابلو گرفته تا ساخت و نصب آن، با هم همکاری می کنند.

تابلو سازان حرفه ای با پیگیری متدهای بروز دنیا و ارتقاء سطح کاری خود و همچنین با بهره گیری از علم نانو فناوری، تابلوهایی پیشرفته، سبک و مقاوم در برابر تغییرات آب و هوایی و دما از جمله بارش برف و باران و سرما و گرما، ساخته و نصب می کنند. استفاده از مواد نانو کامپوزیت در ساختار تابلو از جمله نمونه های بارز بهره گیری از حوزه نانو فناوری می باشد.

مهارت تابلوساز

شماتیکی از مجموعه تابلوسازان در حال طراحی و ساخت تابلو

دیدگاه‌ها 0

*
*

آیا نیاز به راهنمایی دارید؟
پشتیبانی آنلاین ایتا