طراحی تابلو مغازه چگونه انجام می‌شود؟

طراحی تابلو مغازه چگونه انجام می‌شود؟

طراحی تابلو مغازه برای سفارش‌ دهنده و سازنده، از نکات مهم در تابلوسازی است. مطمئناً تابه‌حال از کنار تابلوهایی رد شده‌اید که به نظرتان بی‌محتوا بیاید یا برعکس، به دلیل زیبایی و پر محتوا بودن ذهن شما را به خود مشغول کرده باشد و شما را به داخل فروشگاه یا مغازه کشانده باشد.

طراحی خوبِ تابلو مغازه در تابلوسازی می‌تواند یک عابر را به یک مشتری تبدیل کند و اثر مثبتی در او ایجاد کند. یک تابلو سازی با ساخت زیبای تابلو مغازه از نظر ظرافت، تمیزی، رنگ و درخشش و بسیاری از عوامل دیگرمی‌تواند مشتریان بعدی خود را به وجود بیاورد و نیازی به تبلیغ ندارد.

در کل این را به یاد داشته باشید، تابلو سازی های سطح شهر که تبلیغات دیداری را شامل می‌شوند از جمله تبلیغات بسیار مؤثر برای سفارش‌دهنده و سازنده تابلو مغازه خواهد بود.

تابلوسازی برای کاربردهای مختلفی از طرف مشتری تقاضا می‌شود. تابلو سازی می‌تواند جهت خیابان‌ها و معابر، داخل مغازه یا خارج مغازه و سر در آن و غیره  سفارش داده شود.

به همین دلیل ابتدا باید مکان نصب تابلو سازی و نوع کاربرد آن مشخص شده و سپس جهت طراحی تابلو مغازه ، تصمیمات لازم اتخاذ شود تا تبلیغ یا اطلاع‌رسانی صحیحی از نصب تابلو به بیننده انتقال پیدا کند.

طراحی تابلو مغازه چگونه انجام می‌شود؟
تابلوسازی امروزی:

امروزه برخی شاخه‌های تابلو سازی به دلیل استفاده از دستگاه‌های وارداتی، قدرت طراحی و تولید حروف فارسی را به تنهایی ندارند و استادکاران و مهندسان ماهر با دستان توانای خود،ساخت‌وساز حروف تابلو را انجام می‌دهند. به عبارتی برای ساخت یک تابلو مغازه مهارت‌های سنتی باید با مهارت‌های امروزی و نرم‌افزارهای کامپیوتری تلفیق شوند.

طراحی در تابلوسازی:

کارهای مربوط به طراحی و ساخت تابلو مغازه در کارگاه تابلوسازی انجام می‌شود. در کارگاه دستگاه‌هایی مانند کامپیوتر با نرم‌افزارهای مخصوص، پرینترهای با کیفیت، تجهیزاتی که برای انواع برش در نظر گرفته می‌شود. انواع لباس‌های محافظ جهت جلوگیری از تنفس و پاشیده شدن رنگ‌ها و جوهرها و بسیاری لوازم دیگر وجود دارند.

در طراحی بعضی تابلو سازی ها مانند تابلو چلنیوم ابتدا حروف تابلو به وسیله نرم‌افزار طراحی می‌شود و پس از طراحی، برش‌های لیزری انجام‌شده و سپس با استفاده از چسب و زیرسازی به همدیگر چسبانده می‌شوند.

برخی تابلوها به صورت چاپی ساخته و پرداخته می‌شوند. این تابلوها به‌وسیله پرینترهای دیجیتالی قدرتمند به‌وسیله جوهرهایی که بر پایه حلال ساخته‌شده‌اند، طراحی می‌شوند.

برخی دیگر جهت ایجاد حالت دوبعدی و سه‌بعدی، نیاز به خم‌های مخصوصی دارند که باید به‌وسیله دستِ متخصصین، این کار انجام شود.

در نهایت پس از آماده شدن تابلوسازی سفارش داده شده، آن را در جای در نظر گرفته شده نصب می‌کنند.

تابلوسازی صابر با 30 سال قدمت

تابلوسازی نمونه اصفهان

شماره پشتیبانی واتساپ : 09133568689

دیدگاه‌ها 0

*
*

آیا نیاز به راهنمایی دارید؟
پشتیبانی آنلاین ایتا