سوالات متداول

چه تابلویی برای فروشگاه من مناسب است؟

برای انتخاب یک تابلوی مناسب برای کسب و کارمان باید به موارد مختلفی توجه و راجع به آن بررسی و مطالعه کنیم.
هیچ وقت نباید اسیر تنوع و زرق و برق تابلوهای مختلفی که اطرافمان می‌بینیم شویم. اگر بین انتخاب دو مدل تابلو شک داشته باشیم نیاز است بیشتر مطالعه کرده و یا با یک کارشناس برند و سازنده تابلویی که اطلاعات کافی راجع به اصناف داشته باشد مشورت کنید چون ممکن است یک انتخاب تابلو نادرست علاوه بر ایجاد هزینه فراوان روی میزان فروش و کسب و کارمان تاثیر منفی داشته و ایجاد نارضایتی بدنبال داشته باشد.
برای انتخاب تابلو مناسب ابتدا تابلوهای محلی اطراف خود را بررسی کنید. در نظر داشته باشید تابلوی مغازه و یا کسب و کار شما تنها کاربرد منطقه‌ای و محلی دارد و نباید انتظار شق‌القمر از آن داشت. قطعا شما برای معرفی کسب و کارتان در منطقه نیاز به یک تابلو خواهید داشت. علی‌رغم وجود فروشگاه‌های مختلف هم‌صنف در منطقه، تابلوی تبلیغاتی شما یکی از تابلوهای موجود در محله خواهد بود که باید برای جلب توجه و نگاه بیشتر رهگذران با تابلوهای دیگر رقابت کند. پس سعی کنید در انتخاب تابلو دقت کنید. اگر در منطقه‌ای هستید که همه از تابلو چلنیوم استفاده می‌کنند پیشنهاد می‌شود شما از تابلو استیل یا تابلو وکیوم یا نمای ترموود استفاده کنید. و یا اگر بیشتر فروشگاه ها از تابلوی فلکسی فیس استفاده می‌کنند پیشنهاد ما این است شما از تابلوی حروف برجسته استفاده کنید. البته یادمان باشد تابلویی که انتخاب می‌کنیم نسبت به ماهیت کسب و کار ما شأنیت داشته باشد. به طور مثال تابلویی که برای یک قنادی با رنگ‌های شاد و حروف پانچی براق مناسب است قطعا به همان شکل برای یک فروشگاه لباس رسمی مناسب نیست و با هویت برند کسب و کار شما همخوانی ندارد.

قیمت نمای تابلو تبلیغاتی چقدر است؟

در مورد قیمت نما یا زمینه تابلو باید گفت که نماهای تابلو انواع مختلفی دارد که از نظر قیمتی با هم متفاوت هستند. به طور مثال برای قیمت نمای کامپوزیت  عوامل مختلفی مثل ( نوع ورق – مدل طراحی نمای تابلو – روش نصب ورق کامپوزیت – میزان قوطی آهن مصرفی در نمای ساختمان ، مقدار و ابعاد و حجم پروژه – ارتفاع پروژه و محل پروژه در قیمت اصلی نمای زمینه تابلو موثر است و برای نمای ترموود ابعاد نما در قیمت کلی نما موثر است اما به طور کلی چوب ترموود به دلیل طبیعی بودن و نحوه ساخت و نصب پیچیده تر آن هزینه بالاتری نسبت به بقیه نما ها دارد.

هزینه طراحی تابلو چگونه محاسبه می‌شود؟

خبر خوب این است که برای بعضی از طراحی‌ها که خیلی پیچیدگی نداشته باشد و یا فقط نیاز به اصلاح داشته باشد هزینه طراحی دریافت نمی شود. اما برای کارهای پیچیده و زمان‌بر بسته به زمانی که صرف تابلو می‌شود مبلغ اندکی دریافت خواهد شد.

زمان لازم برای طراحی یک تابلو چقدر است ؟

برای طراحی تابلو معمولا بسته به ترافیک کاری یک یا دو روز کافی است.

نحوه عقد قرارداد چگونه است؟

پس از طراحی و تایید پیش فاکتور توسط کارفرما, قرارداد اجرایی تنظیم و به امضای طرفین می رسد مبلغی از قرار داد به عنوان پیش پرداخت والباقی پس از نصب و تحویل پروژه به کارفرما تسویه می شود. در پروژ‌های کوچکتر بسته به تفاهم بین طرفین پس از دریافت و تایید پیش فاکتور توسط کارما و واریز پیش پرداخت کار اجرایی می‌شود و پس از اتمام، کارفرما پس از دریافت فاکتور اصلی تسویه حساب انجام می‌شود و نیازی به قرارداد نیست.

آیا بازدید و کارشناسی اولیه رایگان دارید؟

پس از تماس با واحد فروش در صورت نیاز از محل پروژه بازدید انجام می‌شود.

نحوه ارسال حروف به چه صورت است؟

مجموعه تابلوسازی صابر هماهنگی بسیار خوبی برای بسته‌بندی و ارسال سفارش‌های مشتریان خود کرده است. حروف های ریز و متوسط داخل جعبه های ۷۰ در ۱۶۰ قرار می‌گیرند و با بسته بندی کارتنی ارسال می‌شود تا کاملا سالم به دست مشتریان عزیز برسد و حروف درشت توسط اتوبوس‌های هماهنگ شده و تضمین شده ارسال خواهد شد.

مدارک لازم برای گرفتن مجوز تابلو تبلیغاتی چیست ؟

برای اشخاص حقیقی:
• نامه درخواست برای مجوز تابلو، همراه با درج آدرس محل نصب و ابعاد حدودی با مهر و امضای صاحب فروشگاه.
• دو عدد تصویر رنگی از طرح تابلو تبلیغاتی همراه با مهر و امضای صاحب جواز کسب
• معرفی نامه اتحادیه و یا جواز کسب
• مجوز از طرف شرکت و یا نمایندگی مربوطه در مورد واحدهای صنفی که در تابلوی آنها نام و نشان تجاری شرکت‌های داخلی یا خارجی درج می‌شود.
برای اشخاص حقوقی:
• نامه درخواست برای مجوز تابلو، همراه با درج آدرس محل نصب و ابعاد حدودی با مهر و امضای مدیرعامل شرکت.
• دو عدد تصویر رنگی عکس و طرح تابلو تبلیغاتی همراه با مهر و امضای مدیر عامل شرکت.
• آگهی تاسیس شرکت و آخرین تغییرات در روزنامه رسمی
• مستندات قانونی و ثبتی شرکت
• مجوز ثبت نمایندگی در وزارت بازرگانی و سایر مراجع ذیربط قانونی برای شرکت‌هایی که در طرح تابلوی آنها نام یا نشان تجاری خارجی تبلیغ شود.
• پس از تکمیل مدارک جهت اخذ مجوز تابلوهای تبلیغاتی مراحل زیر در پیش است:
• تکمیل مدارک و مراجعه به سازمان زیباسازی
• گرفتن زمان برای بازدید از محل
• تهیه عکس و اطلاعات لازم از محل کسب و کار از طریق کارشناس سازمان
• جانمایی و اصلاح محل نصب تابلو در صورت نیاز و تأیید آن توسط کارشناس سازمان
• واریز مبلغ عوارض تابلو و ارسال فیش واریزی به سازمان

آیا نصب تابلوهایی که در مالکیت شهرداری نیست به مجوز دارد؟

تمامی تابلوهایی که روی سر درب ورودی اماکن نصب می شوند و فقط معرف محل استقرار و فعالیت این اماکن هستند، شامل پرداخت هزینه عوارض نصب تابلو نمی شوند اما موظف به دریافت مجوز و رعایت مقررات نصب تابلو در هنگام اجرا و یا پس از اجرا هستند. مادامی که تابلو صرفا معرف نوع کاربری باشد، مشمول پرداخت عوارض نمی شود اما اگر تابلو محتوای تبلیغاتی داشته باشد و برند، کالا یا خدماتی را تبلیغ کند، مچنین تمام افراد متقاضی نصب تابلوهای تبلیغاتی بر روی ساختمان های غیر مسکونی، باید برای دریافت مجوز به مدیریت تبلیغات اصناف و بازار سازمان زیبا سازی مراجعه کنند.

آیا سفارش از شهرهای دیگر نیز قبول می‌کنید ؟

گروه تابلوسازی صابر اصفهان امکان پذیرش و اجرای سفارش در داخل و خارج از کشور را دارا است. در رزومه ما پروژه‌های بسیار زیادی وجود دارد که در شهرستان‌ها انجام شده است.
طی سالیان متمادی و با تکیه بر تجربیات زیاد گذشته در سراسر ایران و تجهیز و تربیت تیم‌های حرفه‌ای امکان اجرای سفارش‌های بزرگ در سراسر ایران وجود دارد.

آیا قبل از اجرا می توانیم پیش نمایش طرح تابلو را ببینیم؟

بله ، گروه تابلوسازی صابر، طرح را، قبل از شروع کار به شما ارائه می دهند.

چگونه برای ساخت تابلو به شما اعتماد کنم ؟

گروه تابلوسازی صابر با سابقه 30 ساله و اجرای صدها پروژه تابلوسازی در اقصی نقاط مختلف و پایداری در تمامی بحران های اقتصادی همچنان پرتلاش و قدرتمند در خدمت مشتریان عزیز است. گواه این مطلی نظرات مشتریان عزیز در پایین صفحه اصلی وب سایت ماست که می‌توانید مشاهده فرمایید.

تعداد لامپ در حروف برجسته چه مبنا و استانداردی دارد؟

در تابلوسازی نکته مهم روشنایی سطح حروف بصورت یکپارچه و بدون سایه حروف است. هم اینکه حروف شما یکدست و پر نور باشد کافی است و هر چه تعداد لامپ های مصرفی کمتر باشد از نظر مصرف برق و هزینه پاور به نفع شماست.

بهترین نوع لامپ اس ام دی چیست و ساخت چه کشوری است؟

کشور چین و کره از بزرگترین تولیدکنندگان لامپ‌های smd هستند، و در ایران نیز مونتاژ می‌شود. این لامپ ها دارای تنوع و کیفیت های متفاوت زیادی هستند و در زمان‌های مختلف کیفیت‌های برندهای مختلف هم متفاوت است. ما در گروه رنگین رسانه به سبب تجربه و آزمایش این محصولات از بادوام‌ترین برندها استفاده می‌کنیم. واحد سنجش نور لامپ لومن است که از ۱۸ تا ۴۵ لومن در لامپ های تابلو سازی استفاده می شود.
برای سنجش کیفیت لامپ ها نکات زیر را بدانید:
۱- در بلوک اس ام دی ۳ لامپ وجود دارد که هر کدام به یک مقاومت متصل است.بلوک‌هایی که ۲ مقاومت دارند حتی اگر نور خوبی داشته باشند از عمر خوبی برخوردار نیستند.
۲-سیم بلوک های smd در مدلهای چینی و ایرانی از جنس آلومینیوم است ولی در نمونه های کره ای مسی است که عمر بیشتری دارد.
۳-در لامپ های کره ای به جز ۳ مقاومت و سیم مسی ۲ عدد ترانزیستور وجود دارد که برای تثبیت ولتاژ در نوسانات روی برد نصب شده و باعث می‌شود کیفیت نور افت نکند.
۴- از دو روش رزین و قالب برای ضد آب شدن بدنه بلوک های اس ام دی استفاده می شود که روش قالب عمر بسیار بالاتری دارد.
۵- روی هر لامپ برخی مدل های بلوک smd لنزهایی وجود دارد که به پخش نور یکسان روی سطح حروف کمک می‌ کند و باعث صرفه جویی در تعداد لامپ مصرفی و به تبع آن باعث کمتر شدن مصرف برق می شود. بنابراین بهترین نوع لامپ های smd در تابلوسازی لامپ های کره ای هستند که دارای ۳ مقاومت ،سیم مسی، بدنه اینجکشن، دارای ترانزیستور و لنز هستند.

شماره واتساپ : 09133568689

شماره موبایل: 09133568689

تلفن : 37814650-031

دیدگاه‌ها 4

*
*

  داود پاسخ

  شما چاپ بنر هم بسورت انلاین انجام میدهید ؟

   صابر پاسخ

   بله سفارش خود را از طریق واتس آپ با شماره 09133568689 انجام دهید .

   صابر پاسخ

   بله با شماره 09133568689 تماس حاصل فرمائید .

  تابلوساز اسپادانا پاسخ

  چلنیوم را متری چقدر میسازید ؟

Open chat
آیا نیاز به راهنمایی دارید؟