هوایی پاک و آرامش خیال

شهر اصفهان منطقه ای دارد که در آن تراکم جمعیتی ، ملکی و آلودگی در مقایسه با کل شهر در مطلوب ترین سطح قرار دارد. با توجه به قرارگرفتن منطقه در جنوب غربی شهر و مجاورت با کوهستان صفه از سمت جنوب و اراضی بکر ناژوان و سازمان جهاد کشاورزی از سمت شمال و همچنین با در نظر گرفتن جهت وزش غربی-شرقی باد در اصفهان، محله امیریه از هوایی پاک تر و خنک تر نسبت به سایر مناطق شهر برخوردار است.

دسترسی

محله امیریه در سطح اصفهان و فراشهری از قابلیت دسترسی بالایی برخوردار است. دسترسی مستقیم این منطقه به اتوبان های شهید خرازی ، صفه و ذوب آهن میباشد که به ساکنین کمک میکند بدون برخورد با موانع معمول ترافیکی مرکز شهر ، در زمانی کمتر به مقاصد درون شهری و برون شهری خود برسند. فاصله این منطقه تا مرکز شهر (میدان آزادی و انقلاب) 15 دقیقه و زمان دسترسی آن به جاذبه های تفریحی نظیر زاینده رود ، کوه صفه ، پارک جنگلی ناژوان و پل تاریخی مارنان در کمتر از 5 دقیقه میباشد .

آب شرب مصرفی

با توجه به بحران کمبود آب شاهد این مشکل بزرگ هستیم که اکثر مناطق اصفهان با کمبود فشار آب مواجه هستند و چاه های کمکی که در سطح شهر به منظور پشتیبانی و تامین آب حفر گردیده اند متاسفانه باعث کاهش کیفیت آب شرب به صورتی محسوس شده اند. محله امیریه با توجه به اینکه در مسیر خط اصلی انتقال آب از تصفیه خانه باباشیخ علی و در ابتدای شاخه جنوبی شبکه آبرسانی استان اصفهان قرار گرفته دارای آب شرب خالص کوهرنگ میباشد و به جرات میتوان گفت دارای بالاترین فشار و با کیفیت ترین آب نسبت به سایر مناطق شهر اصفهان است.

امکانات رفاهی

علاوه بر آرامش و آسایش در منزل، امکانات محیطی و تفریحی نیز نقش بسزایی در لذت بردن از زندگی دارند. دسترسی آسان و سریع به حمل و نقل عمومی، خدمات درمانی، مرکز خرید، پارک و مراکز تفریحی، مدرسه و مراکز آموزشی و ورزشی، محیط بدون ترافیک از جمله امکاناتی است که مشتریان هنگام تصمیم گیری خرید ملک در نظر می‌گیرند. محله امیریه دارای ساختار و بافت شهری مطابق با اصول و الگوی شهرسازی نوین و به صورت شطرنجی است و تمامی امکانات رفاهی و نیازهای اهالی در خود آن تعریف شده است. در ذیل قسمتی از این امکانات آورده شده است.

• پارک های بازی ، پیاده روی و فضاهای سبز با وسایل ورزشی و آب نماها با مساحتی بالای 10 هکتار

• مجتمع تجاری امیریه و بازار روز کوثر شهرداری

• بیمارستان فوق تخصصی میلاد و کلینیک پزشکی امام رضا و مرکز بهداشت امیریه

• نزدیک به دو پمپ بنزین سهروردی و بلوار کشاورز و پمپ گاز ولیعصر

• پایانه اتوبوس ولیعصر با خطوطی به تمام نقاط اصلی شهر

• ورزشگاه های امیریه و پردیس در انواع رشته های ورزشی و زمین تنیس و استخر آزادی

افق آینده – سرمایه گذاری مطمئن و سودآور

با اینکه هنوز سه دهه از طراحی و شکل گیری این منطقه نگذشته و ساختمان های اولیه هنوز هم مناسب سکونت هستند اما بازار ساخت و ساز و خرید و فروش با توجه به موقعیت خاص و استقبال شهروندان و عرصه های منظم پلاک های 250 مترمربعی،رونق داشته و بافت محدوده به سرعت در حال تبدیل شدن از ویلایی به نوساز و بلند مرتبه میباشد و این موضوع منجر به تغییر چهره امیریه و تبدیل شدن منظقه به محلی برای زندگی قشر نسبتا مرفه گردیده است.

انواع چاپ بنر در امیریه اصفهان :

چاپ فلت بد در امیریه اصفهان

چاپ استیکر و برچسب در امیریه اصفهان

چاپ مش و وینیل در امیریه اصفهان

چاپ فلکسی در امیریه اصفهان

چاپ بنر در امیریه اصفهان

 

انواع تابلوسازی در امیریه اصفهان :

ساخت تابلو لایت باکس در امیریه اصفهان

ساخت تابلو راهنمای طبقات در امیریه اصفهان

ساخت تابلو فلکسی فیس در امیریه اصفهان

ساخت نمای ترمووود در امیریه اصفهان

ساخت نمای کامپوزیت در امیریه اصفهان

ساخت تابلو استیل در امیریه اصفهان

ساخت ساخت بیلبورد( تلویزیون شهری ) در امیریه اصفهان

ساخت تابلو روان در امیریه اصفهان

ساخت تابلو پیکسلی در امیریه اصفهان

ساخت تابلو حروف استیل در امیریه اصفهان

ساخت تابلو نئون پلاستیک در امیریه اصفهان

ساخت چلنیوم ساید لایت در امیریه اصفهان