رتبه ایران در صنعت تابلوسازی در جهان

رتبه ایران در صنعت تابلوسازی در جهان

تاریخچه تابلوسازی در ایران:

در دنیای رقابتی امروز، تبلیغات امری حیاتی برای پیشرفت در کار و جذب مشتری است. تبلیغات به‌وسیله تابلوسازی بر سر در مغازه‌ها و فروشگاه‌ها باعث بهتر دیده شدن می‌شود. به این نوع تبلیغات، تبلیغات محیطی گفته می‌شود که تاریخچه آن به سال 2000 برمی‌گردد.

در این سال انواع متریال تابلو چلنیوم وارد ایران شد و تابلوهای نئون معمولی جای خود را به این تابلوها داد و کوچه و خیابان شهرهای مختلف ایران رنگ و بوی تازه‌ای به خود گرفت.

صنعتی‌ترین کشورهای جهان:

صنعتی‌ترین کشور جهان، آمریکا است به‌طوری‌که کشور بعدی ازنظر رتبه، هشت‌صد میلیارد دلار با آمریکا تفاوت دارد.

صنعت تابلو سازی نیز در امریکا رتبه اول جهان را داراست و کشورهای دیگری مانند ژاپن رتبه دوم، چین رتبه سوم و به ترتیب، آلمان، انگلیس، ایتالیا، فرانسه در رتبه‌های بعدی درصنعت تابلوسازی قرار دارند.

البته کشور عزیز ما ایران، در  صنعت حروف برجسته در تابلوسازی در رده چهارم کشورهای صاحب نام در تابلو سازی در جهان قرار دارد.

8790 e1534410523902 رتبه ایران در صنعت تابلوسازی در جهان

رتبه صنعتی ایران در جهان:

سرانه ارزش‌افزوده مربوط به کشورهایی با درآمد بالا است و ایران در این زمینه سهم زیادی ندارد. کشورهایی ماند آلمان، آمریکا، ژاپن و چین در گروه مطرح ارزش‌افزوده قرار دارند ولی ایران در چند دهه دیگر با پیشرفت خود درزمینهٔ صادرات می‌تواند جزئی از این گروه قرار بگیرد.ورود تابلوسازان ماهر جهت آموزش تابلوسازی های ایرانی در این امر بسیار مؤثر خواهد بود.

رتبه ایران درصنعت تابلو سازی در جهان:

گروه تابلوسازی رسام  همواره در حال به‌روز نمودن علم مهندسین و متخصصان خود درزمینهٔ تابلوسازی می‌باشد. این گروه با بهره‌گیری از دستگاه‌های پیشرفته و به‌روز کشورهای صاحب ‌نام صنعت تابلو سازی و با استفاده از هنر دست استادکاران ماهر، یکی از قطب‌های تابلوسازی در ایران است.

تابلوسازی در ایران از صنعت‌های نوپاست و به‌سرعت در حال پیشرفت است ولی دستگاه‌های پیشرفته این صنعت، همچنان از کشورهای رده‌بالا به ایران وارد می‌شود که با این توصیف، تابلوسازی و ساخت حروف تابلوها بخصوص تابلو چلنیوم و دیگر حروف های برجسته نیاز به کارِ دست استادکاران ماهر دارد به دلیل این‌که این دستگاه‌ها جهت ساخت حروف زبان اصلی این کشورها ساخته شده است.

در حال حاضر تابلوسازی از نوع چلنیوم در سطح جهانی و در عرصه بین‌المللی از قابل‌قبول‌ ترین انواع تابلوهای تبلیغاتی و  تابلو مغازه ازنظر مشتریان است و به همین دلیل این صنعت پیشرفت چشم‌گیری داشته و تابلوسازان ایرانی نیز قدم‌به‌قدم با این صنعت پیشرفت می‌کنند و به‌زودی به کشورهای صاحب سبکی مانند اروپای غربی و آمریکای شمالی برابری خواهند نمود.

البته تابلو سازی در ایران برای انواع دیگری از تابلو مغازه ها غیر از چلنیوم صاحب رتبه است ولی تابلوسازی های ایرانی همواره سعی در به‌روز بودن صنعت‌های مختلف جهان دارند و این امر به‌زودی به وقوع می‌پیوندد.

تابلوسازی صابر با 30 سال قدمت در اصفهان

شماره پشتیبانی واتساپ : 09133568689

دیدگاه‌ها 0

*
*

آیا نیاز به راهنمایی دارید؟
پشتیبانی آنلاین ایتا