تولید و عرضه انواع تابلو تبلیغاتی

اگر به دنبال تابلو حروف برجسته برای تابلو مغازه خود هستید حتما با نام های تابلو چلنیوم ، تابلو استیل ، تابلو پلکسی ، تابلو ترمووود یا تابلو چوبی ، تابلو کامپوزیت، تابلو لایت باکس و تابلو الماسی برخورد کرده اید و کم و بیش با متریال و سبک این گونه تابلو ها آشنا شده اید و مدل تابلوهای لاس وگاسی هم جزوی از این محصولات به شمار می آیند برای آشنایی بیشتر و ثبت سفارش تابلوسازی با ما همراه باشید.

تولید و عرضه تابلو مدل چلنیوم کریستالی در مرکز شهر :

تولید و عرضه تابلو مدل چلنیوم کریستالی در مرکز شهر ، تابلوهای کریستالی کمتراز یکسال است که وارد بازار ایران شده است. تابلو مغازه و تابلو سردرب فروشگاه ها با سبک تابلو کریستالی بسیار جذاب و جالب توجه است . تولید و عرضه تابلو چلنیوم در دو نوع چلنیوم کریستالی و چلنیوم الماسی تولید می شود. در مدل کریستالی یک صفحه شفاف یا روشن بر روی کار زده می شود و به جای اینکه سطح پلکسی رنگی باشد، از قطعات کریستالی یا سنگ های یخی رنگی استفاده میشود. سنگ ها به روی پلکسی سطح چلنیوم چسبانده میشود. در این سبک تابلوسازی، درخشندگی و تابش تابلو چلنیوم بسیار زاید است. از این رو سبب جلب توجه فراوانی میشود.

تولید و عرضه تابلو مدل چلنیوم الماسی در بازار  اصفهان  :

تولید و عرضه تابلو مدل چلنیوم الماسی در بازار اصفهان ، انواع تابلو مدل چلنیوم الماسی در تمامی ابعاد استفاده می شود و جزئ جدیدترین و خلاقانه ترین حروف تابلو برجسته در خانواده تابلو های تبلیغاتی محسوب میشود تابلو چلنیوم الماسی به صورت مشبک مانند است که به آن، مش هم می گویند که در انوع مختلف، از جمله ستاره ای در بازار وجود دارد که با جلوه گری از نمای کناری چند سالی است مورد اقبال عمومی قرار گرفته است با پلکسی گلاس سفید و دوبل پلکسی طلایی پانچ با نور آفتابی که نور را از خود عبود می دهد زیبایی خاص و جلوه بصری منحصر به فردی را به این نوع می بخشد مناسب برای تابلو های سردر ازجمله اصناف مرتبط با کالاهای لوکس و سالن های زیبایی و غیره میباشد. تولید و عرضه تابلو مدل چلنیوم الماسی با استفاده از بهترین دستگاه های اتوماتیک در کمترین زمان و بالاترین کیفیت تولید می شود

تولید و عرضه مدل تابلوسازی لبه سوئدی در محدوده بازار اصفهان :

تولید و عرضه مدل تابلوسازی لبه سوئدی در محدوده بازار اصفهان ، تابلوسازی لبه سوئدی می توانند زمینه مناسبی برای جذب مشتری برای صاحبان کسب و کار به شمار آید و فرصت بسیار خوبی برای معرفی محصولات تولیدی و واحدهای تجاری باشد. در مدل تابلوسازی تابلو چلنیوم لبه های چلنیوم نسبت به سطح تابلو برامده بوده و اختلاف سطح دارند. در سبک تابلوسازی لبه سوئدی این اختلاف حذف شده و لبه و نمای تابلو هم سطح و فلت هستند. جنس لبه های این تابلوها چلنیوم است، اما با توجه به روش ساخت آن از چلنیوم متفاوتی استفاده میشود که از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است. جالب توجه است که تابلوهای حروف برجسته در کشورهای اروپایی معمولا به سبک فلت، یعنی به صورت هم سطح ساخته میشوند. تنها تفاوت چلنیوم با لبه هندی یا لبه سوئدی در یکدستی و هم سطح بودن آن است

تولید و عرضه باکس تابلو چلنیوم در بازار :

تولید و عرضه باکس تابلو چلنیوم در بازار ، باکس یک لغت لاتین است و در فرهنگ لغت فارسی به معنی جعبه می باشد که در بسیاری از اصناف مختلف متناسب با نوع حرفه از کار برد های فرآوانی برخوردار است. تولید و عرضه باکس تابلو چلنیوم در تابلو سازی می تواند در انواع مختلفی نظیر باکس تابلو کامپوزیت، باکس تابلو پلکسی گلاس، باکس تابلو استیل و بسیاری دیگر از موارد مشابه ساخته شود. باکس تابلو چلنیوم یکی دیگر از باکس ها در این حرفه می باشد که از کاربرد های فراوانی برخوردار است و از باکس های پر فروش در تابلو سازی به شمار می رود.

تولید و عرضه تابلو استیل ترکیبی در بازار اصفهان  :

تولید و عرضه تابلو استیل ترکیبی در بازار اصفهان ، تابلو استیل ترکیبی و یا همان تابلو حروف برجسته با ترکیب استیل و پلکسی می باشد . این تابلو بسیار زیبا بوده و جزء خاص ترین تابلوهای قابل تولید در کشورمان می باشد. تابلو استیل ترکیبی را میتوان با استیل رینگی به مشتری عرضه کرد که ترکیب این دو محصول جلوه زیبایی به تابلو خواهد داد. در این سبک تابلو سازی پلکسی بصورت مستقیم بروی لبه استیل ساخته میشود که خود استیل رینگی رنگبندی و حالت های مختلف دارد. قیمت تولید و عرضه تابلو استیل ترکیبی با توجه به نوع ساخت و ویژگی های آن تعیین شده است که تنوع های زیادی دارد

تولید و عرضه تابلو نئون پلاستیک در بازار اصفهان :

تولید و عرضه تابلو نئون پلاستیک در بازار اصفهان ، این تابلو از گذشته های دیرباز در حوزه تابلوسازی مورد استفاده قرار میگرفته که به این نوع تابلو حروف نئون پلاستیک گفته میشود، و در رنگهای مختلف، با ظاهری زیبا و شفاف ساخته میشود. جنس این نوع حروف برجسته از پلکسی گلس میباشد. در این نوع تابلوهای حروف برجسته برخلاف تابلوهای استیل یا چلنیوم، در قسمتهای لبه و رویه از طلق های پلکسی گلس استفاده می­شود. پلکسی گلس نوعی اکرولیک بوده که قابلیت عبور نور را دارد  استفاده از پلاستیک در ساخت این حروف برجسته باعث نوردهی بیشتر شده اما هنگامی که از زاویه کنار به آن نگاه میکنیم، به نظر ناخوانا میرسد. در تابلوهای حروف برجسته پلاستیکی، به دلیل پراکندگی نور و نحوه تابش علاوه بر رویه کار، به قسمت لبه یا کناره های حروف، جلوه ای زیبا و خاص برای تابلو تبلیغاتی به ارمغان می آورد.

تولید و عرضه تابلو فلکسی در مرکز شهر :

تولید و عرضه تابلو فلکسی در مرکز شهر ، این محصول یکی از قدیمی ترین و ابتدایی ترین تابلوهاست که در گذشته به صورت بدون نور پیاده سازی می شد. تولید و عرضه تابلو فلکسی در دو نوع با نور و بدون نور تولید می شود تابلوهای فلکسی به صورت مکعبی ، ریلی ، سپری و اسکلت فلزی در بازار موجود می باشد ساخت تابلوهای فلکسی با پوشش فلکس میباشد و برای روشنایی آن از لامپ های فلوروسنت  یا همان مهتابی استفاده می شود . از این تابلوها در سر در مغازه ها ، فروشگاه ها  ، تابلوهای نصب شده در معابر و گذرگاه ها استفاده می شود.

تولید و عرضه انواع چلنیوم پانچ در محدوده بازار اصفهان  :

تولید و عرضه انواع ورق پانچ در محدوده بازار اصفهان ، چلنیوم پانچ شده ورق های الومینیومی هستند که توسط دستگاه های صنعتی بر روی آنها پانچ هایی با، قطرهای متفاوت و تعداد مختلف ایجاد می شود.تولید و عرضه انواع رول های چلنیوم پانچ به صورت کلی در سایز 50، 40 ، 30 متر تولید می شوند اما، بنا بر درخواست مشتری می توان آن ها را در ابعاد مختلف تولید کرد. ازانواع رنگ ورق های پانچ شده ورق های چلنیوم در رنگ های بسیار متنوعی مانند طلایی، نقره ای، مسی، آبی، قرمز، سفید، سبز و مشکی موجود می باشد می توان نام برد.

تولید و توزیع تابلو راهنما در بازار اصفهان :

تولید و توزیع تابلو راهنما در بازار اصفهان ، تابلوهای راهنما جزء برترین تابلوها هستند که وظیفه آنها هدایت افراد در خیابان ها ، معابر و مکان های اداری ، تجاری ، مسکونی پرازدحام با بخش ها ، طبقات ، راهروهای متعدد می باشد . تولید و توزیع تابلو راهنما انواعی دارد : تابلوهای هشدار دهنده ، تابلوهای راهنمایی و رانندگی ، تابلوهای موجود در مکان های اختصاصی و عمومی همچون تابلو ورود ، تابلو خروج اضطراری ، تابلو طبقات ، تابلو اسامی و تابلو سالنی

تولید و عرضه تابلو لایت باکس در بازار :

تولید و عرضه تابلو لایت باکس در بازار ،در این نوع تابلو از جعبه یا باکس های نورانی که دارای جنس پلاستیک ، چوب یا آلومینیوم می باشند استفاده میشود و سپس عکس یا پوستر تبلیغاتی در داخل آن جاسازی می گردد و تابلوساز لامپ های تامین نور را در پشت آن جاسازی می نماید کیفیت آن را افزایش می دهد. تولید و عرضه تابلو لایت باکس در دو نوع تولید می شود به طوری که، یکی ایستاده و دیگری آویز می باشد.

تلویزیون شهری در مرکز شهر :

تلویزیون شهری در مرکز شهر، قیمت تلویزیون شهری بر اساس مشخصات فنی آن تعیین می شود و، در صنعت تابلوسازی، یک گیرنده دیجیتال است که به راحتی می تواند کلیپ های تبلیغاتی شما را به نمایش بگذارد . اگر توان خرید تلویزیون شهری را ندارید می توانید با اجاره تلویزیون شهری اقدام به تبلیغ محصولات و خدمات خود نمایید .

عرضه انواع تابلو کامپوزیت در بازار اصفهان  :

عرضه انواع تابلو کامپوزیت در بازار اصفهان ، در حال حاضر تابلو کامپوزیت یکی از رایج ترین و زیباترین تابلوهای تبلیغاتی به دلیل داشتن خصوصیات و قابلیت های زیر می باشد.

مقاوم در برابر تغییرات آب و هوا ،ضد حریق و عایق حرارت ، ضد زنگ و اکسیداسیون ، عدم جذب گرد و غبار ، زیبایی و درخشندگی ، تنوع رنگ نامحدود ، نصب سریع و دقیق ، نگهداری آسان ، قابل بازیافت ، عمر طولانی ، سبک وزن و مستحکم در این روش هم به جای ورق پی وی سی از ورق های کامپوزیت به عنوان زیرساز حروف برجسته بهره برده می شود که علاوه بر تابلوی تبلیغاتی ، می توان برای زیباسازی محل کسب از نمای کامپوزیت هم بهره برد و یک محیط بسیار شیک برای محل کسب فراهم ساخت .

تولید کننده تابلو رینگی در بازار :

تولید کننده تابلو رینگی در بازار ، برای ساخت این تابلو تبلیغاتی زیبا ، تابلوساز پلکسی رینگی را به شکل رینگ در اندازه ها و ضخامت های دلخواه برش میدهد ، تولید کننده تابلو رینگی میتواند این تابلو را بر روی چلنیوم و استیل پیاده کند

تابلو چلنیوم در مرکز شهر :

تابلو چلنیوم در مرکز شهر ، نسل جدیدی از تابلوهای تبلیغاتی میباشد که از متریال چلنیوم و پلکسی گلاس ساخته شده که چند سالی از ورود آن به صنعت تابلوسازی نمیگذرد و در کشور ما در حال حاضر به دلیل داشتن زیبایی و جذابیت فوق العاده ، مدرن بودن ، تنوع رنگ ، تنوع نورپردازی ، رتبه یک را به خود اختصاص داده است. اصلی ترین متریال این نوع تابلو، لبه چلنیوم است که از نوعی آلیاژ آلومینیوم با نام اختصاری چلنیوم به بازار تابلوسازی وارد شده است و در مدل های متعددی همچون تابلو چلنیوم رنگی ، الماسی، دوبل ، لبه طلایی ، لبه نقره ای ، کریستالی ،ساید ، پانچی ، لترمکس قابل ساخت و عرضه می باشد.

چلنیوم واژه ی است که بر معنای خاصی دلالت نمی کند و عبارت صحیح آن چنلیوم است که از دو کلمه ی چنل به انگلیسی یعنی کانال و لیوم که مخفف شده ی کلمه ی آلومینیوم می باشد، تألیف یافته است. تابلوی چلنیوم همان تابلو حروف برجسته است که در آن حروف به شکل برجسته نمایش داده می شوند.

ساخت تابلو استیل در بازار اصفهان  :

ساخت تابلو استیل در بازار اصفهان ، یکی از جذابترین تابلوهای تبلیغاتی می باشد و همانطور که از نامش پیداست بدنه اصلی از استیل تشکیل شده است در روزگاران قدیم تابلو استیل با استفاده از فلزاتی همچون برنج ، مس و یا آهن ساخته می شد که این فلزات به مرور زمان سیاه می شدند و زیبایی خود را از دست می دادند و نیاز به پرداخت مجدد داشتند تا اینکه استیل جایگزین آنها شد . استیل اصل براق ، شفاف و زیباست و در مقابل شرایط جوی و آب و هوایی بسیار مقاوم است و زیبایی و براقیت آن کاسته نمی شود در تابلو استیل نور داخلی وجود ندارد و فقط می توانیم از نور خارجی استفاده کنیم. پس یکی از روش های نورپردازی در تابلو استیل نوراندریک خواهد بود. اس ام دی ها در پشت کار چیده می شوند و پس از روشنایی شاهد پرتاب نور از لبه های کار خواهیم بود. حاشیه کناری همراه با روشنایی جلوه کار را چندین برابر می کند. نوع دیگری از نورپردازی که منحصر به تابلو استیل است، استفاده از پلکسی دوغی است. پلکسی دوغی در واقع نوعی از پلکسی است که قابلیت پخش نور یکسان دارد. اس ام دی ها در پشت حروف تابلو استیل تعبیه می شوند. این اس ام دی ها از این طرف توسط استیل و از طرف دیگر توسط پلکسی دوغی محصور شده اند. نور حاصل از روشن شدن این اس ام دی ها به ناچار از طریق پلکسی دوغی منعکس می شوند. زیبایی این نوع نور پردازی بسیار قابل توجه است.

نصب و اجراء پروژه های تبلیغاتی در بازار :

نصب و اجراء پروژه های تبلیغاتی در بازار ، برای نصب و اجراء پروژه های تبلیغاتی در بازار اصفهان ، با حضور تابلوسازان حرفه ای و مجرب، در زمینه طراحی و ساخت تابلو، خدمات متنوع و تخصصی انجام میگیرد. از خدمات تخصصی تابلو در تابلوسازی صابر در بازار اصفهان، تابلو چلنیوم، تابلو استیل طلایی و سیلور به صورت مات و براق ، تابلو چلنیوم پلکسی دوبل ، تابلو استیل خشدار، تابلو چلنیوم ساید لایت، تابلو چلنیوم الماسی، تابلو چلنیوم کریستالی ، تابلو مغازه، تابلو ترموود، تابلو کامپوزیت و تابلو نئون پلاستیک می باشد. در صورتی که قصد استفاده از خدمات تخصصی و حرفه ای تابلوسازی صابردر بازار اصفهان را دارید، با کارشناسان مربوطه تماس حاصل فرمایید.

09133568689

دیدگاه‌ها 17

*
*

  filmi full izle پاسخ

  You need to take part in a contest for one of the finest sites on the internet. Chicky Broddie Urata

  hd film izle پاسخ

  Someone necessarily help to make severely articles I might state. Julina Morlee Beverlie

  dublaj پاسخ

  Your style is very unique compared to other people I have read stuff from. Amalie Ase Jae

  access پاسخ

  I constantly emailed this blog post page to all my associates, for the reason that if like to read it next my links will too.| Lurline Regan Ankney

  filmkovasi پاسخ

  These topics are so confusing but this helped me get the job done. Arabela Hoyt Alegre

  turkce پاسخ

  obviously like your web site however you have to check the spelling on several of your posts. Lyn Beau Smiga

  turkce پاسخ

  Im thankful for the article post. Thanks Again. Much obliged. Reeba Cooper Ashelman

  turkce پاسخ

  These are such great points! I think keeping your profile images and username consistent and interacting with your followers is so important! Damaris Darnell Pravit

  turkce پاسخ

  My brother suggested I might like this web site. He was entirely right. Cherianne Finley Izak

  turkce پاسخ

  Excellent article! We will be linking to this great content on our website. Keep up the great writing. Gloria Eberhard Flessel

  turkce پاسخ

  Even without the crazy circumstances in the world, voting is important to instigate change. Nice, cheery song with up beat tone. Gus Brewer Shushan

  turkce پاسخ

  Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil. Antonella Court Curson

  turkce پاسخ

  Sed facilisis nibh eu lobortis consequat. Mauris et velit molestie, auctor eros suscipit, tempor vela neque, hendrerit vel pulvinar ut, ornare nec sapien. Suspendisse bibendum id molestie felis eget. Lorem ipsum dolor sit amet, est te posidonium omittantur, eu eum noster alienum graecis vix. Morna Cad Agretha

  turkce پاسخ

  I loved as much as you will receive carried out right here. The sketch is attractive, your authored material stylish. nonetheless, you command get got an shakiness over that you wish be delivering the following. unwell unquestionably come more formerly again since exactly the same nearly a lot often inside case you shield this increase. Karol Lawry Kriste

  turkce پاسخ

  This information is invaluable. How can I find out more? Sam Maximo Heather

  erotik پاسخ

  You should take part in a contest for one of the most useful sites online. I most certainly will recommend this website!| Simona Ricoriki Concordia

  erotik پاسخ

  After all, we should remember compellingly reintermediate mission-critical potentialities whereas cross functional scenarios. Phosfluorescently re-engineer distributed processes without standardized supply chains. Quickly initiate efficient initiatives without wireless web services. Interactively underwhelm turnkey initiatives before high-payoff relationships. Holisticly restore superior interfaces before flexible technology. Genni Hilton Broderick

آیا نیاز به راهنمایی دارید؟
پشتیبانی آنلاین ایتا