تفاوت لایت باکس و تابلوفلکسی در چیست ؟

تفاوت لایت باکس و تابلوفلکسی در چیست ؟

تفاوت تابلو فلکسی و لایت باکس

اگر بخواهیم که در مورد تفاوت تابلو فلکسی و لایت باکس با شما صحبت کنیم، ابتدا باید هر ساختار هر کدام از این دو تابلو را به خوبی بشناسیم و به همین دلیل در مورد توضیح تابلو فلکسی باید این گزینه را مد نظر داشته باشید که این تابلوها عموماً از جمله تابلوهایی هستند که حروف برجسته آن شاخصه معرفی آن به حساب می‌آید. به خاطر وجود حروف برجسته شما می‌توانید استفاده بالایی از این تابلو را در بسیاری از نمادهای تبلیغاتی به راحتی مشاهده کنید

در این بین، تابلوی لایت باکس که همانند تابلو فلکسی یک تابلوی تبلیغاتی بسیار مدرن محسوب می‌گردد را به راحتی شما می‌توانید در اشکال مختلف به راحتی در نظر بگیرید و برعکس تابلو فلکسی به راحتی می‌توانید لایت‌باکس را بدون اینکه قابی برای آن در نظر بگیرید مورد استفاده قرار دهید و بدون شک، یکی از تفاوتهای اصلی لایت باکس و تابلو فلکسی در همین مورد شاید خلاصه شود اما شما می توانید در مورد کاربرد و نوع استفاده در محیط های مختلف نیز تفاوت های خاصی را برای هرکدام در نظر داشته باشید.

تفاوت تابلو فلکسی و لایت باکس

 

تعویض نوع چاپ

شما می توانید انواع لایت ‌باکس را در سه گزینه یعنی چاپ بک لایت، چاپ استیکر و چاپ مستقیم بر روی طلق در نظر بگیرید که هر کدام از این موارد نیز توضیح مختصری دارد. بدین شکل که در چاپ بک لایت شما باید یک کاغذ عمدتاً نازک را در نظر داشته باشید، که به واسطه کیفیت قابل قبولی که دارد بتواند نور را به راحتی از داخل خود عبور دهد. از جمله ویژگی‌های خاص این چاپ این است که شما به راحتی می‌توانید نسبت به تعویض آن وارد عمل شوید اما در مورد چاپ استیکر بهتر است بدانید که شما نمی توانید کیفیت قابل توجهی را از این چاپ همانند چاپ های بک لایت در نظر داشته باشید اما چاپ مستقیم بر روی طلق نیز باید به گونه‌ای باشد که شما قصد داشته باشید در طولانی مدت از این تابلو استفاده کنید.

در مورد تابلو فلکسی بهتر است این گزینه را به خاطر داشته باشید که کیفیت چاپ بستگی به کوتد فلکسی دارد و شما وابسته به این مورد می‌توانید کیفیت قابل توجهی را برای چاپ فلکسی در نظر بگیرید و این نکته را نیز به خاطر داشته باشید که قابلیت تعویض چاپ به راحتی در لایت باکس نکته حائز اهمیتی است که جزء تفاوت تابلو فلکسی و لایت باکس شناخته می‌شود.

تعویض نوع چاپ تابلو

استقامت و دوام انواع تابلو لایت باکس و فلکسی

اصولاً در مورد انواع تابلو لایت باکس دو نوع معروف لایت باکس داخلی و خارجی وجود دارد که اگر بخواهیم به تفاوت تابلو فلکسی و لایت باکس اشاره کنیم بهتر است بدانید که استقامت تابلو فلکسی در مقابل گاز ازن و اشعه ماورا بنفش و بسیاری از شرایط جوی بسیار بالاتر از لایت باکس عنوان می‌شود اما در حالت کلی، همان طور که از نام لایت باکس داخلی پیداست برای فضاهای داخلی و تنها برای محیط های سرپوشیده با هزینه مناسب به کار می‌آید ولی لایت باکس خارجی برای فضای خارجی نیز همانند تابلو فلکسی می‌تواند استقامت قابل قبولی در مقابل شرایط جوی از خود نشان داده و دوام قابل توجهی داشته باشد.

اما در حالت عادی تابلو فلکسی در مقابل اشعه و انواع گاز مانند گاز ازن صددرصد با استقامت بالاتری رو به رو است و بدون شک یکی از تفاوت های بسیار کلیدی برای انواع تابلوهای فلکسی و لایت باکس شاید همین مورد بسیار کلیدی در مورد لایک باکس خارجی ، داخلی و تابلو فلکسی باشد.

اهمیت لایت باکس برای فضاهای داخلی

توجه داشته باشید که یکی از تفاوت تابلو فلکسی و لایت باکس را شاید بتوان به جذابیت خاص لایت‌باکس در فضای داخلی مرتبط دانست که این جذابیت در فضای داخلی به نوع سازه و ضخامت خاص لایت باکس برمی گردد و بهتر است بدانید که لایت باکس به واسطه کیفیت عالی چاپ خود میتواند بدون قاب حتی در فضای داخلی به نمایش گذاشته شود. به این دلیل که از تابلو فلکسی نمی توان در انواع فضاهای داخلی به راحتی استفاده کرد به این ترتیب که، ضخامت تابلو فلکسی تا حدود بسیاری جذابیت و زیبایی قابل قبولی را نمی‌تواند نسبت به لایت باکس در فضای داخلی از خود نشان دهد و اصولاً تابلو فلکسی برخلاف لایت‌باکس داخلی برای فضاهای خارجی به خاطر دوام و استحکام بالایی که دارد مورد توجه است.

و اصولاً سازه خاص و منحصر به فرد تابلوهای فلکسی نمی‌تواند برای فضای داخلی یک سازه قابل قبول و منحصر به فرد باشد. در صورتیکه لایت‌ باکس عمدتاً از جمله تابلو های با کیفیت تبلیغاتی است که این قدرت را دارد که بتواند ضخامت عالی، قابل قبول و استانداردی را به راحتی در اندازه های متفاوت از خود برای فضاهای داخلی نشان دهد.

تابلوفلکسی

کلام آخر

در مورد تفاوت تابلو فلکسی و لایت باکس همانطور که در این مقاله به آن اشاره شد شما می توانید از انواع تابلوهای زیبا معروف و کاربردی فلکسی برای تبلیغات خود در سر در بسیاری از فروشگاه ها، شرکت ها و بسیاری از مکان های این چنینی به راحتی استفاده کنید؛ چرا که متریال فلکسی با دامنه خاص چاپی  که دارد به راحتی می‌تواند استحکام، دوام و مقاومت بالایی در مقابل شرایط جوی و محیطی از خود نشان دهد.

اما در این بین، تابلو های لایت باکس نسبت به تابلو های فلکسی از ضخامت کمتری برخوردار هستند و شما می‌توانید ظرافت بیشتری را برای این تابلو تبلیغاتی بسیار محبوب مد نظر داشته باشید و برای بسیاری از فضاهای سرپوشیده بدون شک تابلو لایت باکس نسبت به تابلو فلکسی در ارجعیت قرار دارد؛ چراکه نوع سازه هرکدام با تفاوتهای خاصی همراه است. تابلو فلکسی به واسطه ابعاد و فرم دهی خاص با محدودیت های متفاوتی روبرو می‌باشد اما لایت باکس در ابعاد مختلفی به راحتی بدون قاب می تواند به عنوان یک تابلوی تبلیغاتی بسیار خاص وارد عمل شود و توجه به این نکته که شما می‌توانید چاپ خود را به راحتی در چاپ بک لایت تعویض نمایید از جمله تفاوت های عمده لایت باکس با چاپ فلکسی می باشد

قیمت تابلو لایت باکس ، لایت باکس پلکسی ، ابعاد تابلو لایت باکس ، طلق لایت باکس ، قیمت چاپ لایت باکس ، تابلو بک لایت آماده ، لوازم لایت باکس

برای سفارش با شماره 09133568689( مجتبی صابرمقدم ) تماس حاصل فرمائید .

دیدگاه‌ها 0

*
*

آیا نیاز به راهنمایی دارید؟
پشتیبانی آنلاین ایتا