تابلو برجسته پلاستیک در اصفهان

تابلو حروف پلاستیک در اصفهان

ساخت تابلو پلاستیک در اصفهان

حروف برجسته پلاستیکی که از گذشته با نام حروف نئون پلاستیک مرسوم بوده است از انواع حروف برجسته می باشد که با ظاهری زیبا و شفاف در رنگهای مختلف ، از جنس پلکسی گلس ( پلکسی گلاس ) می باشد. به جهت پراکندگی نور علاوه بر رویه کار، در لبه یا کناره های حروف در تابلوهای حروف برجسته پلاستیک ، نحوه ی تابش و پراکندگی ان در این نوع کار جلوه ای خاص از نظر زیبایی به تابلوهای حروف برجسته پلاستیک می دهد حروف برجسته پلاستیکی که از گذشته با نام حروف نئون پلاستیک مرسوم بوده است بر خلاف حروف چلنیوم و یا استیل هم در قسمت رویه و هم لبه از طلق های پلکسی گلاس ساخته می شوند. نئون پلاستیک نوعی پلاستیک می باشد با ظاهری بسیارشفاف دررنگهای مختلف. جنس پلکسی گلاس ازنوعی پلی کربنات با مقاومت زیاد وسبک می باشد. سطح براق وصیقلی روی کار برای ساخت شکل یا حروف مورد استفاده قرارمی گیرد.

تابلوسازی حروف برجسته پلاستیکی

حروف پلاستیک

 برای روشنایی شکل یا حروف در گذشته ازنئون استفاده می شد که به این خاطر به نئون پلاستیک نامیده شد که مشکلات خاص خود را داشت ولی امروزه برای روشنایی از LED یا SMD استفاده می شود. نئون پلاستیک را باید جدّ چلنیوم دانست در اصل تنها تفاوت میان حروف برجسته چلنیوم و نئون پلاستیک، جنس لبه آن است چلنیوم نام لبه اش را به ارث برده. لبه ای از جنس آلیاژی خاصی از فلز آلومینیوم بوده ظاهر براق و خاصیت انعطاف پذیر دارد. در صورتی که نئون پلاستیک جنس لبه از همان جنس پلاستیک ( پلکسی گلاس ) است که در رویه کارش استفاده می شود. این یعنی چلنیوم تنها از روبرو و از سطح کار یعنی جایی که از جنس پلکسی است نورافکنی می کند در صورتی که نئون پلاستیک هم از سطح و هم از زوار به این مهم می پردازد. که این امر امکان پراکندگی نور را  علاوه بر رویه کار در  لبه یا کناره های حروف نیز میسر می گرداند که به لحاظ تفاوت در نحوه تابش و پراکندگی نور جلوه ای خاص را از نظر زیبایی به این نوع تابلو ها می بخشد.

تابلوهای تبلیغاتی با بیش ا ز50 مدل حروف برجسته :


لازم به یاد آوری است بیش از 50 مدل حروف برجسته جهت استفاده در تابلوهای تبلیغاتی از جنس انواع استیل ،پلاستیک ، نئون پلاستیک،چلنیوم ،لترمکس ،فلز ،آبکاری کروم متناسب با انواع سلیقه ها و در رنج قیمت های متفاوت در تابلوسازی اندیشه آفتاب قابل ساخت و عرضه می باشد.

تابلوسازی حروف برجسته پلاستیکی

حروف برجسته پلاستیک,حروف های برجسته پلاستیک,ساخت تابلوهای تبلیغاتی پلاستیک,تابلوسازی حروف برجسته پلاستیک,حروف برجسته پلاستیکی پلاستیک,تابلوهای راهنمای طبقات پلاستیک,تابلوهای تبلیغاتی حروف برجسته پلاستیک,ساخت تابلو سر در پلاستیک,حروف برجسته چلنیوم پلاستیک,حروف برجسته پلاستیک سه بعدی,حروف برجسته استیل پلاستیک,تابلو استیل پلاستیک,تابلو چلنیوم پلاستیک,تابلوسازی حروف برجسته پلاستیک تابلوسازی,ساخت حروف برجسته پلاستیک,حروف تابلو چلنیوم پلاستیک,حروف برجسته پلاستیک وکیوم,حروف برجسته استیل پلاستیک,تابلوهای تبلیغاتی پلاستیک,تابلوسازی پلاستیک,چلنیوم,حروف چلنیوم پلاستیک,تابلو چلنیوم پلاستیک,ساخت حروف چلنیوم پلاستیک,حروف برجسته پلاستیک,تابلوهای تبلیغاتی پلاستیک,تابلوهای تبلیغاتی حروف برجسته پلاستیک,ساخت تابلو سر در پلاستیک,حروف پلاستیک پلاستیک,حروف برجسته استیل پلاستیک,حروف استیل نوراندریک پلاستیک,ساخت حروف پلاستیک پلاستیک,ساخت چلنیوم پلاستیک,ساخت حروف برجسته استیل پلاستیک,ساخت تابلو

تابلوسازی صابر اصفهان

دیدگاه‌ها 0

*
*

Open chat
آیا نیاز به راهنمایی دارید؟