تابلو مغازه مرغ فروشی در اصفهان| تابلو مغازه ماهی فروشی | تابلو مغازه بوقلمون فروشی

تابلو مغازه مرغ فروشی در اصفهان | تابلو مغازه ماهی فروشی | تابلو مغازه بوقلمون فروشی

زمانی که ما از منزل خارج می شویم از مقابل مغازه ها و فروشگاه های زیادی عبور می کنیم که بالای سر در هر مغازه تابلوی تبلیغاتی نصب شده است که این تابلوهای تبلیغاتی معرف نام برندینگ و نوع کسب و کاری است که در آن مغازه به مشتریان ارائه می شود . در بین این همه تنوع تابلوهای تبلیغاتی فقط تابلوهایی می توانند نظر بینندگان و جستجوگران را جذب کنند که طراحی زیبایی داشته باشند و بتوانند چشمان رهگذران را به تابلو خیره کنند . در شرایط عادی و روزمره شاید ما در ظاهر توجهی به تابلوهایی که به عنوان تابلو مغازه ، تابلو فروشگاهی و یا تابلو شرکتی نصب شده اند نمی کنیم اما زمانی که به یک محصول یا خدمتی نیاز پیدا می کنیم برند و یا مغازه هایی که تابلو سر در آنها نظر ما را قبلاً جذب کرده بودند برای ما یادآور می شوند آن موقع است که اهمیت تابلوهای تبلیغاتی عیان می شود . تابلوهای تبلیغاتی برترین ابزار برای تبلیغات برند می باشد و مورد استفاده هر صنفی با هر نوع فعالیتی واقع می شوند . تبلیغات سنتی و یا تبلیغات محیطی روش های متفاوتی از جمله طراحی و چاپ بیلبورد ، چاپ تراکت ، چاپ بنر ، چاپ بروشور ، چاپ کاتالوگ ، تبلیغات سمپلینگ ، استند تبلیغاتی ، لمپوست بنر ، استرابورد تبلیغاتی ، تلویزیون شهری و دیگر موارد می باشد که از میان این روش ها تابلوسازی بهترین و ماندگارترین شیوه است که می تواند برای سالهای طولانی مورد استفاده واقع شوند .

یکی از مغازه هایی که همه ما انسان ها مکرراً برای خرید مرغ ، ماهی و بوقلمون به آنجا مراجعه می کنیم مغازه مرغ فروشی و یا سوپر مرغ است که می توان انواع مرغ کامل ، رون مرغ ، سینه مرغ ، بال مرغ ، گردن مرغ و جگر مرغ و همچنین انواع ماهی های خوراکی همچون قزل آلا ، ماهی دودی ، ماهی آزاد  ، ماهی سفید ، ماهی کفال ، اردک ماهی ، ماهی حلوا ، ماهی سنگسر ، ماهی شوریده ، ماهی شیر ، ماهی سرخو ، ماهی هامور، ماهی راشکو ، قلیه ماهی ، ماهی کپور و انواع میگو و همچنین بوقلمون به فروش می رسد . به علت اینکه مرغ ، ماهی و بوقلمون از انواع خوراکی هایی هستند که توسط اکثریت افراد مورد استفاده بالقوه ای واقع می شود افراد اهمیت ویژه ای به سلامت این خوراک قائل می شوند بنابراین اگر سوپر مرغ شما رونق چندانی ندارد می بایست در زیبایی و پاکیزگی محیط کاری خود بکوشید تا بتوانید نظر مشتریان بیشتری را جذب کنید زیرا یکی از نکات اساسی که افراد در مغازه های مرغ فروشی به آن اهمیت می دهند بهداشت و پاکیزگی محیط است و علاوه بر آن شیکی و زیبایی نمای ظاهری و دکوراسیون داخلی مغازه ، پس از اینکه با یک دیزاین خوب بتوانید مشتریان را به سوی مغازه خود بکشانید مشتریان با در نظر گرفتن کیفیت و قیمت اقلام خوراکی می توانند به یک مشتری وفادار بدل شوند اگر اقلام خوراکی ارائه شده نظیر مرغ ، ماهی و بوقلمون دارای کیفیت و قیمت مناسب باشد مشتریان برای خریدهای بعدی نیز به مغازه شما مراجعه خواهند نمود در غیر اینصورت فقط همان یکبار از مغازه خرید کرده و مجدداٌ مراجعه نخواهند کرد . تابلو مغازه مرغ یا تابلو مرغ فروشی اگر به زیبایی و با ایده پردازی طراحی و پیاده سازی شود می تواند از دوردست نظر رهگذران را جلب کرده و آنها را به سمت مغازه شما هدایت کند و شما با ارائه اقلام خوراکی با کیفیت و با قیمت مناسب می توانید آنها را به مشتریان وفاداری تبدیل نمایید .

تابلو مغازه ماهی فروشی در اصفهان :

در اکثریت مغازه های مرغ فروشی ، انواع ماهی نیز به فروش می رسد . ماهی ها تنوع بسیار زیادی دارند و ماهی قزل آلا نیز در اکثریت مغازه های مرغ فروشی به صورت زنده به فروش می رسد . با نصب تابلو ماهی فروشی می توانید به رهگذران اعلام کنید که در مغازه مرغ فروشی ، ماهی نیز ارائه می شود . صاحبین مغازه هنگام سفارش تابلو مرغ فروشی معمولاً تصویر مرغ و یا ماهی را نیز در تابلو به نمایش می گذارند . تابلویی می تواند مشتری بیشتری جذب کند که نسبت به تابلوی نصب شده در سر در مغازه های رقبا شکیل تر و زیباتر باشد .

تابلو مغازه میگو فروشی در اصفهان :

میگو نیز یکی از خوش خوراک ترین اقلام خوراکی است که حاوی ویتامین های سرشاری است که به علت داشتن قیمت بالا ، توسط اکثریت مغازه ها به فروش نمی رسد و تعداد معدودی از مغازه های مرغ فروشی اقدام به فروش میگو می نمایند . با نصب تابلو میگوفروشی می توانید به کلیه رهگذرانی که از مقابل محل کسب شما می گذرند بیان کنید که در مغازه خود میگو نیز می فروشید .

تابلو مغازه بوقلمون فروشی در اصفهان :

مصرف بوقلمون به عنوان یک خوراک و غذا به تازگی که شایعات زیادی در مورد بیماریهایی که از مصرف مرغ حاصل می شود بسیار زیاد شده است و افراد زیادی به جای مصرف مرغ ترجیح می دهند بوقلمون بخرند . بوقلمون نسبت به مرغ گوشت سفت و سیاه تری دارد و پخت آن زمان زیادی می طلبد و از قیمت بالاتری نسبت به مرغ برخوردار است با این حال امروزه بسیاری از افراد به جای مرغ از بوقلمون استفاده می کنند و اکثریت مرغ فروش ها ، به فروش بوقلمون نیز می پردازند بنابراین با تابلو بوقلمون فروشی همه را در جریان فروش بوقلمون بگذارید تا در صورت نیاز به سمت مغازه شما هدایت شوند .

طرح لایه باز تابلو مرغ فروشی در اصفهان :

طرح تابلو مرغ فروشی در اکثریت سایت های تابلوسازی به صورت لایه باز موجود است که شما می توانید با استفاده از طرح تابلو مغازه مرغ و ماهی و موکاپ تابلو مرغ فروشی برترین تابلو را با خیالی آسوده انتخاب نموده و به عنوان تابلو مغازه یا تابلو سوپر مرغ سفارش دهید .

انواع تابلوهای تبلیغاتی که می توان به عنوان تابلو مغازه مرغ فروشی سفارش داد عبارتند از :

تابلو چلنیوم مغازه مرغ فروشی :

تابلو چلنیوم مرغ فروشی در حال حاضر جزء پرسفارش تابلوها در حوزه اقلام خوراکی است که از زیبایی فوق العاده ای برخوردار است و از مزایای بی نظیری برخوردار می باشد و تنوع زیادی داشته و به شکل های متفاوت اجرا می شود . تابلو چلنیوم مرغ فروشی می تواند جلوه و نمای زیبایی را برای فروشگاه مرغ فروشی و یا فروشگاه ماهی فروشی به ارمغان بیاورد .

تابلو استیل مغازه مرغ فروشی :

تابلو استیل مرغ فروشی جزء قدیمی ترین و در عین حال مقاوم ترین تابلوهاست که توسط اصناف زیادی از جمله صنف مرغ فروشی مورد استفاده واقع می شود و جلوه زیبایی را برای مغازه فراهم می سازد . تابلو استیل بدون نور در حوزه تابلوسازی استفاده زیادی دارد و اگر مغازه شما دارای نور کافی است می تواند بهترین گزینه برای یک تابلو باشد زیرا قیمت تابلو استیل نسبت به قیمت تابلو چلنیوم کمتر است اما اگر تمایل دارید تابلو استیل با نور سفارش دهید می بایست از تابلو استیل نور اندریک استفاده کنید و متد جدیدی که در ساخت تابلو استیل بکار می رود ترکیب استیل و نئون پلاستیک است که در نهایت یک تابلو پلاستیل زیبا به نمایش می گذارد .

تابلو نئون پلاستیک مغازه مرغ فروشی :

تابلو نئون مرغ فروشی یکی از پرسفارش ترین تابلوها در حوزه مرغ فروشی است که با استفاده از حروف نئون اجرا و پیاده سازی می شود . جنس رویه و لبه های حروف برجسته نئون پلاستیکی هر دو از نوع پلاستیک است . تابلو نئون به دو شکل تابلو نئون شیشه ای و تابلو نئون پلاستیک اجرا می شود که هر نوع آن زیبایی و کارایی های خاص خود را دارد که هر مشتری با توجه به سلیقه ای که دارد نوعی از این تابلو را انتخاب می نماید .

تابلو فلکسی مغازه مرغ فروشی :

تابلو فلکسی مرغ فروشی یکی از ارزان قیمت ترین تابلوهای تبلیغاتی است که به صورت بدون نور با چاپ فلکسی طراحی و پیاده سازی می شود و در صورتی که بخواهید تابلو با نور داشته باشید با نصب پرژکتور در بالا و طرفین تابلو فلکسی می توانید یک تابلوی تبلیغاتی فلکسی با نور سفارش دهید .

تابلو بنری مرغ فروشی :

تابلو بنر مرغ فروشی یکی از پراستفاده ترین و ارزان قیمت ترین تابلوهاست که می توانید هر قلم خوراکی را با تصویر روی بنر چاپ نموده و در معرض نمایش بگذارید .

تابلو پیکسلی مغازه مرغ فروشی :

تابلو پیکسلی مرغ فروشی دارای انیمیشن های برنامه ریزی و رنگ پردازی برای هر کاراکتر از حروف برجسته و اشکال مندرج بر روی تابلوست که با نمایش پیکسلی می تواند نظر هر رهگذری را از دوردست جلب نماید .

تابلو پولکی مغازه مرغ فروشی :

تابلو پولکی مرغ فروشی با نمای پولکی که می تواند شامل اشکال هندسی متفاوتی باشد تکنیک جدیدی در پیاده سازی تابلو برجسته می باشد که تابلوساز به جای استفاده از پی وی سی از تایل که نوعی پلاستیک نرم است استفاده می نماید و سپس حروف برجسته منتخب مشتریان را بر روی این تایل ها سوار می کند . تابلو پولکی با رقص پولکی بسیار زیبا از دوردست می تواند توجه هر رهگذری را جلب نماید .

تابلو ال ای دی مغازه مرغ فروشی :

تابلو ال ای دی مرغ فروشی از جذابترین تابلوهاست که به صورت دیجیتال و به دو شکل متفاوت تابلو ال ای دی ثابت مرغ فروشی و تابلو ال ای دی روان مرغ فروشی اجرا و پیاده سازی می شود . شما به راحتی می توانید با استفاده از تابلو ال ای دی انواع و اقلام خوراکی های پروتئینی همچون مرغ ، ماهی ، میگو ، بلدرچین و بوقلمون را که در مغازه خود به فروش می گذارید را با جلوه های انیمیشنی زیبا در معرض نمایش بگذارید .

تابلو وکیوم مغازه مرغ فروشی :

تابلو وکیوم مرغ فروشی نوعی تابلو با برجستگی بیشتر است که به صورت سه بعدی نیز اجرا می شود و تابلویی منحصر به فرد را برای معرفی برندینگ شما به نمایش می گذارد .

تابلو کامپوزیت مغازه مرغ فروشی :

تابلو کامپوزیت مرغ فروشی بسیار زیباست و به دلیل اینکه ورق های کامپوزیت خود از زیبایی ، درخشندگی و براقیت بالایی برخوردار است و حالت تمیزی خودکار دارد و در صورت کثیفی نیز به آسانی تمیز می شود می تواند نمای کامپوزیت شیکی را هم برای مغازه و هم برای تابلو به ارمغان بیاورد .

تابلو ترموود مغازه مرغ فروشی :

تابلو ترموود مرغ فروشی حاوی زمینه چوبی است و چوب مظهر طبیعت و پاکی محیط است . در ساخت تابلو ترموود از چوب ترموود به عنوان زیرساز تابلو بهره می برند و بر روی زیرساز چوبی می توان انواع حروف برجسته را پیاده سازی نمود .

تلویزیون شهری برای مغازه مرغ فروشی :

اگر شما یک فروشگاه بزرگ برای فروش مرغ ، ماهی ، میگو و بوقلمون دارید می توانید با فیلمبرداری و عکس برداری از بخش های متعدد فروشگاه ، آن را در تلویزیون شهری به نمایش بگذارید .

تابلو لایت باکس مغازه مرغ فروشی :

تابلو لایت باکس مرغ فروشی قابلیت چاپ در انواع متعدد نظیر چاپ استیکر ، چاپ روی طلق ، چاپ بک لایت و دیگر چاپ ها را داراست و به دو شکل با قاب و بدون قاب و در انواع متعدد لایت باکس آویز ، ایستاده ، سقفی و دیواری اجرا و پیاده سازی می شود .

قیمت تابلو مغازه مرغ فروشی :

قیمت تابلو مغازه به نوع تابلو ، جنس متریال های استفاده شده برای ساخت تابلو ، ارتفاع تابلو از زمین و متر محیط اشغال شده توسط حروف برجسته بستگی دارد .

تابلوسازی صابر با بیش از 30 سال قدمت در اصفهان

دیدگاه‌ها 0

*
*

آیا نیاز به راهنمایی دارید؟
پشتیبانی آنلاین ایتا