تابلو شرکتی تابلو ورودی شرکت تابلوسازی

ساخت تابلو شرکت ، ساخت تابلو شرکتی ، سفارش تابلو شرکت ، تابلو شرکت ها ، تابلو ورودی شرکت ، شرکت تابلوسازی ، طراحی تابلو شرکت ، ساخت تابلو تبلیغاتی ، تابلو سازی ، تابلو شرکت ، تابلو شرکت ها ، سفارش تابلو ورودی شرکت ، طراحی تابلو شرکت ، ساخت تابلو ورودی شرکت ، تابلو شرکتی ، تابلو ورودی شرکت ، تابلو شرکت ساختمانی ، خرید تابلو ورودی شرکت

شاید شما هم بخواهید که به کارگاه تابلوسازی مراجعه کنید، اما دقیقا نمی دانید که باید کدام مرکز را برای دریافت خدمات تابلوسازی انتخاب کنید. در این قسمت چند ویژگی مهم شرکت تابلوسازی را به شما می گوییم تا بر اساس آن بتوانید یک مرکز مناسب را انتخاب کنید.

یکی از مهم ترین مواردی که باید به آن توجه کرد، دستگاه های بروز و مدرن است. این دستگاه ها و تجهیزات باید از فناوری های استاندارد برخوردار باشند تا بتوانند کیفیت عمل ها و ساخت حروف تابلو تبلیغاتی را افزایش دهند.

تابلوسازی یکی از مهم ترین هنر هاست که از سالهای طولانی مورد توجه بسیاری از مشاغل و شرکت ها قرار گرفته است. تابلو تبلیغاتی کاربرد بسیار زیادی دارد به طوری که هر ساله مبالغ بسیار زیادی برای سفارش ساخت تابلو شرکت صرف میشود. تابلوسازی فقط با بنر و فلکس انجام نمی شود، ابزارهای بسیار زیادی هستند که می توان با آنها این هنر را ترسیم کرد. دستگاه لیزر، دستگاه سی ان سی، دستگاه جوش لیزر و… چند نمونه از ابزارهایی هستند که می توان به کمک آنها آثار هنری رقم زد. اگر به دنبال شرکت تابلوسازی هستید پیشنهاد ما به شما تابلوسازی صابر است.

تابلو شرکت بیانگر هویت برند

آیا تاکنون به این مسئله دقت کرده اید که شرکت های بزرگ و معروف دنیا با چه ترفندی موفق به معرفی خود شده اند؟ اگر تاریخچه ی تمام شرکت های معروف را بررسی کنید متوجه خواهید شد که سالها پیش از پیشرفت تکنولوژی به معروفیت دست یافته اند. این ممکن فقط توسط استفاده از تابلو شرکت با بهترین طراحی بوده است.

در تابلو سازی اهمیت ویژه ای برای هویت برند قائل هستیم. تفاوتی ندارد که تابلو شرکت یا تابلو مغازه یا تابلو اداری باشد همه این تابلو ها باید با هویت خاص کسب و کار طراحی و تولید شوند. تابلو شرکتی یکی از مهم ترین تولیدات در صنعت تابلو سازی به شمار می رود. زیرا وجود یک تابلوی خوب و بی عیب و نقص می تواند گویای فعالیت شرکت , برند آن , مشتری مداری و بسیاری از موارد دیگر باشد. انواع مختلفی از تابلوها را می توان به عنوان تابلو شرکتی استفاده کرد

تابلو سازی یکی از بهترین و موثر ترین روش های تبلیغ شرکت و برند خواهد بود. از طرف دیگر استفاده از این تابلو ها در ابعاد و اندازه های متفاوت به شما این امکان را میدهد تا مناسب با محل قرار گیری تابلو شرکت خود، اقدام به تهیه و نصب آن نمایید.

شرکت ها، اعم از خصوصی یا دولتی همانند بسیاری دیگر از اصناف و مجموعه ها، جهت بازاریابی و فروش محصولات یا ارئه خدماتشان نیاز دارند تا از راه تبلیغات به اهداف خود دست پیدا کنند که از مهمترین راه های تبلیغاتی تولید و ساخت تابلو شرکت می باشد. در ادامه می پردازیم به مختصر اطلاعاتی در مورد انواع تابلو سازی شرکت ها و کاربرد هر کدام از آنها.

اجرای انواع تابلو شرکت

اجرای انواع تابلو شرکت ، از زیباترین و پرکاربرد ترین تابلو ورودی شرکت ، تابلو چلنیوم می باشد و دارای انواع مختلفی ست که هر کدام ویژگی های خاص خود را داراست ، تابلو چلنیوم از جمله تابلوهایی می باشد که بدون تردید امروزه یکی از پر فروش ترین گزینه های تبلیغاتی بشمار می رود و متقاضیان بسیاری در جهت تبلیغات محیطی دارد. این نوع از تابلو که نزدیک به دو دهه از ورودش به حرفه تابلو سازی می گذرد کماکان جزو تابلوهای منتخب می باشد و از عمده دلایل آن می توان به مصرف پایین برق، تنوع رنگ، جذب بالای مشتری، قیمت تابلو چلنیوم و طول عمر بالای آن اشاره کرد.

در این مجال به معرفی تابلو چلنیوم طلایی ، تابلو چلنیوم کریستالی ، تابلو چلنیوم ستاره ای ، تابلو چلنیوم الماسی می پردازیم:

تابلو چلنیوم طلایی تابلو ورودی شرکت

تابلو چلنیوم طلایی تابلو ورودی شرکت ، یکی از محبوب ترین انواع تابلو ها، تابلو طلایی چلنیوم است .تابلو چلنیوم طلایی لبه هایی طلایی رنگ و نرم و انعطاف پذیر دارند.لایه رویی تابلو چنلیوم از جنس پلکسی گلاس است و لایه زیر تابلو چلنیوم ورقه های  pvc  به کار رفته که مقاومت بالایی دارند  ، تابلو چلنیوم طلایی قابلیت نصب بر روی کامپوزیت ، سنگ ، چوب را دارند.

طراحی تابلو چلنیوم کریستالی ساخت تابلو شرکتی

طراحی تابلو چلنیوم کریستالی ساخت تابلو شرکتی ، از جدید ترین و پرفروش ترین تابلو های تبلیغاتی ، تابلو های تبلیغاتی چلنیوم کریستال می باشد، از ویژگی های این تابلو ها درخشندگی و تلالو آن می باشد، که هر چه تابلوی سر در شرکت درخشنده تر باشد باعث جلب توجه بیشتر میشود .

اجرا تابلو چلنیوم الماسی ساخت تابلو شرکت

اجرا تابلو چنلیوم الماسی ساخت تابلو شرکت ، از انواع دیگر تابلو های چنلیوم میتوان به تابلوهای چنلیوم الماسی اشاره کرد ، نام دیگر این تابلو ها ، تابلوهای پانچ است . برای نور پردازی تابلو چلنیوم الماسی از بلوکی های SMD استفاده می شود که از سایر مدل های چلنیوم مرسوم تر است . که امکان برش اشکال مختلف ستاره ، دایره و شکل های دیگر وجود دارد. تابلو چلنیوم الماسی را میتوان با توجه به عواملی به صورت معمولی و یا دوبل به کار برد که از جمله این عوامل می توان به ارتفاع سر در از سطح زمین و ویژگی های محیطی شرکت اشاره کرد.

نصب تابلو چنلیوم ستاره ای تابلو ورودی شرکت

نورپردازی در تابلو چلنیوم تابلو ورودی شرکت از اهمیت بالایی برخوردار است، تابلو چنلیوم ستاره ای تشابه زیادی به تابلوهای چنلیوم معمولی دارد با یکسری تفاوت عای جزیی که یکی از تفاوت ها مربوط به طرح پلکسی گلاس می باشد. به این صورت که در طراحی تابلو چنلیوم ستاره ای بر روی ورقه پلکسی گلاس نقاطی به صورت دایره ای و یا ستاره ای برش می دهند.

تابلو شرکتی تابلو مولتی استایل

این تابلو نسبت به تابلو استیل قیمت مناسبتری دارد و مانند استیل در دو رنگ طلایی و نقره ای خش دار و براق موجود میباشد

و به صورت های مولتی ساده –مولتی حک خورده-مولتی با پلکسی –مولتی با قاب چوبی-مولتی با پلکسی ساخته میشود

تابلو شرکتی استیل

در این تابلو رویه و زیرکار هردو از جنس استیل هستند.فلز استیل دارای رنگهای طلایی –نقره ای – رزگلد(مسی)-دودی رنگ  می باشد.

رنگهای رزگلد(مسی)و دودی رنگ بدلیل مصرف پایین و سخت موجود شدن دارای قیمت بالاتری از بقیه رنگها می باشند.

تابلو شرکتی پلکسی با چاپ استیکر

در این نوع تابلو جنس زیر کار از پلکسی گلس می باشد و رویه کار از جنس استیکر چاپ خورده میباشد.

نکته مهم در این نوع تابلو به این دلیل نمیتوان جنس رویه تابلو را پلکسی گلس استفاده کرد که سایز A4 بسیار کوچک بود و نوشته های روی تابلو بسیار کوچک میشود و نمیتوان آنرا به خوبی برش و مونتاژ کرد البته در صورتی که جروف روی تابلو محدود و کم باشد میتوان از پلکسی نیز استفاده کرد.

تابلو شرکتی پلکسی حک خورده

در این نوع تابلو جنس زیر کار پلکسی گلس میباشد و نوشته ها یا طرح مورد نظر روی طلق پلکسی توسط دستگاه لیزر حک بر روی طلق حک میشود.

زیر کار میتواند هر رنگی باشد اما حک روی آن به رنگ سفید میشود؛ دراین توع تابلو از نور نیز میتوان استفاده کرد که به آن پانتوگراف نیز میگویند.

تابلو شرکتی فلزی سی ان سی شده

در این نوع تابلو زیر کار ار جنس فلز میباشد که این نوع فلز میتواند از جنس آهن بی رنگ یا رنگ شده باشد، رنگ به دلخواه مشتری و یا فلز استیل به رنگ های طلایی ونقره ای موجود میباشد.

فلز توسط دستگاه سی ان سی برش میخورد و یک طلق پلکسی از پشت به جای حروف چسبیده میشود همچنین میتوان حروف را از رو 3 میل بزرگتر کرد و روی  آن چسباند

تابلو شرکتی تمام پلکسی گلس

در این نوع تابلو علاوه بر رویه کار (حروف نوشته یا لوگو) زیرکار تابلو نیز از جنس پلکسی گلس می باشد.

پلکسی در تمامی رنگبندی های گوناگون مطابق  کالر چارت پلکسی گلس قابل اجراست. (برای مشاهده کالر چارت(نمونه رنگ) کلیک کنید)

پلکسی گلس در ضخامت های( 3-4 -6 -10 )میلی متر استفاده میگردد.

تابلو شرکتی ترکیبی استیل و پلکسی

در این نوع تابلو از ترکیب استیل و پلکسی استفاده می شود؛ این نوع تابلو  انواع متفاوتی دارد که می توان از هر دو جنس به عنوان زیرکار و رویه کار استفاده کرد.

لازم به ذکر است به دلیل ضخامت 1 میلی متری فلز استیل این متریال با پلکسی 3میل شفاف جهت استقامت بیشتر دوبل می شود، که ضخامت آن به 4 میلیمتر افزایش می یابد.

در این قسمت به تابلوهای برجسته یا به اصطلاح لبه دار(کاوردار) خواهیم پرداخت.

باکس پلکسی از سایز A3 تا 120*180

این نوع تابلو زیرکار آن پلکسی می باشد و میتوان آن را به  دو صورت با نور یا بدون نور اجرا کرد.

رویه کار میتواند از جنس پلکسی استیل و چاپ استفاده شود، باید توجه داشت هنگامی که از استیل استفاده شود قسمت هایی که استیل نصب شده، نوری رد نمیکند و از اطراف آن نور خواهیم داشت.

باید پلکسی زیر کار رنگی انتخاب کنیم که قابلیت رد شدن نور را داشته باشد به طور مثال پلکسی سفید قابلیت رد کردن نور را دارد اما پلکسی مشکی خیر، اما میتوان راهکار دیگری انجام داد، اینکه یک دورگیری یا کانتور به حروف بدهیم که از حاشیه آن نور رد شود و نور از دور آن دیده میشود.

در این نوع تابلو هنگامی که از چاپ استفاده شود به آن لایت باکس گفته میشود برای اطلاعات جامع تر به بخش لایت باکس مراجعه فرمایید (انواع لایت باکس)

نکته : لبه کار میتواند از یک سانتی متر تا 20 سانتی متر باشد و در صورت نورداربودن لایت باکس از 6 سانتی متر تا 12 سانتیمتر متغییر و به انتخاب مشتری می باشد.

ساخت تابلو شرکت فضای داخل

تبلیغات فضای داخل شرکت ها یکی از عوامل تاثیر گذار در مشتری مداری و جذب هر چه بیشتر متقاضیان می باشد. اما اینکه بدانیم چه نوع تابلو تبلیغاتی مناسب فضای داخلی و بیرونی شرکت می باشد یکی از عوامل بحث بر انگیز است. تابلو ها به طور کلی به دو روش ساده و ضد آب ساخته می شوند که معمولا نوع ضد آب آن در فضای خارجی و به عنوان سردر به کار گرفته می شود.

ساخت تابلو شرکت به عنوان فضای داخل در صورت نور پردازی نیاز به آب بندی خاصی ندارد و در واقع می توان گفت که هیچ محدودیتی در ساخت تابلو فضای داخل وجود ندارد و تنها زیبایی، تناسب دکوراسیون و نوع فعالیت یک مجموعه راه های انتخاب تابلویی مناسب می باشد که در مورد تابلو تبلیغاتی شرکتی نیز موارد عنوان شده دخیل می باشد.

با توجه به اینکه هیچ محدودیتی در مورد ساخت تابلو تبلیغاتی به عنوان فضای داخل وجود ندارد اما مناسب ترین و پر کاربردترین تابلو های شرکتی عبارتند از: تابلو لایت باکس، تابلو شناسایی استیل، تابلو شناسایی پلکسی، تابلو ال ای دی روان فضای داخل، و برخی از تابلوهای حروف برجسته که به مختصر توضیحاتی درمورد آنها می پردازیم.

 تابلو شرکتی حروف برجسته

حروف های برجسته یکی دیگر از تابلوهای تبلیغاتی می باشد که می توان در جهت ساخت تابلو تبلیغاتی شرکتی نیز از آن به کار برد. تابلوهای حروف برجسته ای مانند تابلو چلنیوم، تابلو استیل، تابلو نئون پلاستیک و دیگر موارد مشابه از تابلویی هستند که می توان در فضای داخل شرکت به کار برد. اما نکته حائز اهمیت در انتخاب تابلویی درخور و تاثیر گذار، نوع نورپردازی و زیبایی تابلو نسبت به فضای مورد نظر می باشد.

به عنوان مثال: ساخت تابلو چلنیوم در فضای داخلی یک مطب به دلیل ضخامت بیشتر از 7 سانتی متر مطمئنا زیبایی و جلب توجه مخاطب را نسبت به یک تابلو استیل با ضخامت 3 سانتی متر را نخواهد داشد که این مهم در ساخت و نصب تابلو شرکتی نیز صدق می کند.

تابلو شرکتی لایت باکس

لایت باکس یا همان تابلو لایت باکس به جعبه هایی اطلاق می شود که از داخل توسط منابع نوری مانند مهتابی و اس ام دی نور پردازی می گردد و در انواع متفاوتی تولید می شود. از کاربرد های لایت باکس می توان به ساخت و نصب آن در مترو، بانک ها، موسسه ها، بیمارستان ها و همچنین شرکت ها، اعم از دولتی و خصوصی نام برد که یکی از پر فروش ترین تابلوهای تبلیغاتی شرکتی توسط گروه ها و مجموعه های تابلو سازی نیز بشمار می رود.

تابلو لایت باکس با توجه به نوع ساخت آن از نظر نورپردازی، چاپ و قاب به کار رفته به صورت مجزا قیمت گذاری می شود که محاسبه قیمت آن معمولا بر حسب متر محیط و متر مربع می باشد.

تابلو شرکتی تابلو شناسایی

تابلوهای تبلیغاتی شناسایی به تابلو هایی گفته می شود که به معرفی یک شرکت یا مجموعه می پردازد و معمولا در فضای داخلی استفاده می شوند. از تابلو های تبلیغاتی شناسایی می توان به دو مدل رایج آن که تابلو استیل و تابلو پلکسی می باشد اشاره نمود. ساخت تابلو استیل شناسایی و پلکسی معمولا به شکل حک کردن عناوین انجام میگیرد که البته می توان از این دو مدل به صورت تلفیقی نیز استفده نمود.

تابلو شناسایی را در کارگاه تابلو سازی می توان در ابعاد متفاوتی تولید نمود که هر کدام از آنها بسته به متریال به کار رفته از نظر کیفیت دارای قیمت های مختلفی می باشند.

تابلو شرکتی فضای خارج

ساخت تابلو تبلیغاتی شرکت ها به عنوان فضای بیرونی یا همان تابلو سردر شرکت می تواند یکی از مهمترین تبلیغات های یک شرکت باشد که این نوع از تبلیغات در دسته تبلیغات محیطی قرار می گیرد و می تواند از مهمترین عوامل در معرفی خدمات و نوع فعالیت شرکت ها باشد.

تابلو تبلیغاتی سردر شرکت ها به دلیل قرار گرفتن در محیط بیرونی می بایست دارای شرایط های لازم در جهت طول عمر و ماندگاری بالا باشد که یکی از مهمترین آنها ضد آب بودن یک تابلو در صورت نورپردازی می باشد. از تابلو های کاربردی و مناسب با محیط بیرون می توان به تابلوهایی مانند تابلو فلکسی فیس، تابلو چلنیوم و دیگر موارد اشاره نمود که در ادامه به آن می پردازیم.

تابلو شرکتی تابلو فلکسی فیس

تابلو فلکسی فیس از تابلوهایی بشمار می رود که توسط متریال هایی مانند آهن، ورق گالوانیزه، سپری آلومینیوم، کلیپس، مهتابی، ترانس و فلکسی فیس ساخته می شود و مراحل ساخت آن عبارتند از: ساخت فریم تابلو توسط آهن در ابعاد مورد نظر، قرار دادن سپری دور تا دور فریم آهن، قرار دادن مهتابی به همراه سیم کشی و روشنایی روی ورق گالوانیزه و قرار دادن ورق پشت فریم و در نهایت کشیدن فلکسی فیس چاپ شده مطابق با طرح مورد نظر روی تابلو.

همانطور که در توضیحات متوجه شدیم، تابلو فلکسی فیس جزو تابلوهایی است که معمولا به عنوان تابلو سردر به کار می رود. البته می توان از تابلو فلکس در محیط های داخلی نیز استفاده نمود اما به دلیل عدم ضرافت و همچنین وزن بالای این تابلوها ترجیح داده می شود به عنوان تبلیغات بیرونی مراکز تجاری و البته تابلو تبلیغاتی شرکتی مورد استفاده قرار گیرد.

تابلو پشت بام شرکتی

تابلو شرکتی به این دلیل که دارای نورپردازی عالی و جذابیت زیادی است می تواند گزینه مناسبی برای تابلوهای پشت بام شرکتی باشد. به این دلیل که در ارتفاع قرار می گیرند در معرض خطرات بیشتری نسبت به سایر تابلوها هستند. وزش باد و طوفان , بارش باران و برف از جمله این خطرات هستند. از طرفی این تابلوها باید به وسیله یک نگهدارنده بزرگ و قوی بر جای خود قرار گیرند تا به دلیل وزش باد از ارتفاع سقوط نکنند. مهم ترین ویژگی تابلو شرکتی که در پشت بام نصب می شود این است که از فاصله های بسیار دور نیز به چشم بیاید به همین دلیل باید نورپردازی مناسبی  بر روی آن انجام شود. همچنین نوع زمینه کار و متریالی که برای حروف آن استفاده می شود باید از کامپوزیت , استیل و حروف پلکسی باشد. زیرا علاوه بر زیبایی دارای استحکام و کیفیت بالایی نیز برخوردار هستند.

 تابلو تیپ برای شرکت ها 

منظور از تابلو تیپ ساخت و نصب تابلوی یکسان و یک مدل برای تمام شعب بانک ها , فروشگاه های زنجیره ای , هتل های زنجیره ای و … است. این نوع از پروژه ها بسیار سنگین هستند و کمتر شرکت تابلو سازی اقدام به انجام این کار می کند. تابلو تیپ یک استراتژی در معرفی کسب و کار به شمار می رود که می تواند تصویری خوب از یک شرکت و نهاد در ذهن افراد باقی بگذارد.نکته مهمی که در تابلو تیپ وجود دارد این است که ابعاد , سایز , رنگ , فونت حروف و تمام مواردی که در یک تابلو به کار می رود باید در تمام شعب یکسان باشد.

در پایان باید یادآور شد که در استفاده از تابلو شرکتی هیچ محدودیتی وجود ندارد. به همین دلیل از انواع تابلوها با رعایت اصول و معیارهای یک تابلوی خوب می توان در نمایش نام و برند شرکت نیز بهره برد. تابلوی شرکتی بیانگر هویت و برند شرکت است به همین دلیل بسیاری از شرکت هایی که در معرفی خود موفق بوده اند ابتدا یک تابلوی خوب برای عرضه داشته اند.

دیدگاه‌ها 5

*
*

  free sex پاسخ

  Hi there, after reading this remarkable paragraph i am too glad to share my knowledge here with mates. Dennie Cyrille Legge

  access پاسخ

  Ralph, no one is owed a path to salvation or an alternative to the WTS anymore than a fireman rescuing you owes you another house. Shela Keenan Ansley

  watch پاسخ

  CARA MADONNA MIA SE LO ETUO PUOI AIUTARE SEI LA MAMMA NOSTRA PROTEGGI HAI MIEI FIGLI MARCO MICHELE ANCHE A ME FLORIANA CHE HO BISOGNO TANTISSIMO A VOLTE O ANSIA E MI VENGANO LE BRUTTE COSE E VOGLIO STARE SEMPRE BN PER MIEEI FIGLI PROTEGGERMI SEMPRE MODONNA MIA TI VOGLIO BN Antonina Gal Sladen

  online پاسخ

  Suspendisse nec pharetra tortor, non rhoncus massa. In imperdiet vestibulum dictum. Jemmy Jermayne Ichabod

  turkce پاسخ

  Hiya, I am really glad I have found this information. Today bloggers publish only about gossip and internet stuff and this is really frustrating. A good website with exciting content, that is what I need. Thanks for making this website, and I will be visiting again. Do you do newsletters by email? Perri Stephanus Ramah

آیا نیاز به راهنمایی دارید؟
پشتیبانی آنلاین ایتا