تابلو راهنمای طبقات در اصفهان

تابلو های راهنمای طبقات در اصفهان

ساخت تابلو راهنمای طبقات اصفهان

بدون شک بهترین نوع تکریم ارباب رجوع و جلوگیری از سردرگمی مراجعین که خود باعث اتلاف کمتر وقت و بازدهی بیشتر آن سازمان می شود راهنمایی مراجعین بصورت کاملاً واضح و گویا بدون کمترین نیاز به پرس وجو و مراجعه به باجه اطلاعات می باشد که این امر با طراحی و ساخت تابلوهای راهنمای طبقات ، پلاک در ورودی اصلی ساختمان و تابلو های سر درب هر اطاق با قابلیت جابجایی مکرر ، به راحتی امکان پذیر است.
اینگونه تابلوهای راهنما برای راهنمایی قسمتهای مختلف ساختمان بکار میرود که با نصب آن در قسمت لابی، کار شناسایی طبقات را برای مراجعین آسان می کند،به طورکل این تابلوها جزو لزومات ساختمانهای اداری ، بیمارستانها ، و دیگر اماکن می باشد. تابلوهای راهنمای طبقات به شکل فلکسی فیس،کامپوزیت،پلکسی گلاس و … ساخته می شود. که باید به گونه ای طراحی شوند تا بتوان در هر زمان تغیراتی بنا بر درخواست مشتری و به جهت تعویض نام افراد یا نام بخش در آن ایجاد کرد. زیباترین نوع تابلوهای راهنمای طبقات پیشنهادی ما تابلوهایی هستند که زمینه آن کامپوزیت یا چوب و نوشته های آن از پلکسی گلاس که توسط اس ام دی به آن روشنایی داده میشود، ولی با تمام تفاصیل باید گفت که همیشه حرف اول با سلیقه شما است.
ساخت تابلو راهنمای طبقات و تابلوهای اداری از تنوع بسیاری برخوردار است و این تابلو ها با توجه به معماری هر سازه ، اداره و مکانی از طراحی متفاوتی برخوردارند. گروه تبلیغاتی صمیر امروز با الگو گیری از آخرین طرح ها و متدهای روز دنیا و با در اختیار داشتن متریالهای گوناگون و کارگاه مخصوص تابلوسازی، دستگاههای برش و حکاکی لیزری ، سی ان سی و دستگاه چاپ، قادر به ساخت کلیه تابلوهای راهنمای طبقات مقتضی با سلیقه و بودجه مشتریان می باشد.
کارگاه ساخت تابلو این مجموعه با مجهزترین امکانات مربوط در ساخت انواع تابلوهای راهنما اعم از تابلوهای آلمینیومی و پلکسی گلاس و … جهت فضاهای داخلی و بیرونی آماده همکاری با شرکت ها ،اماکن ، بیمارستان ها و غیره می باشد.

ساین چیست؟
اصطلاح ساین به تابلوهای راهنمای چاپ شده روی آلمینیوم ، کامپوزیت و …. گفته می شود که برای ارائه اطلاعات مسیریابی به مراجعین اماکن به صورت نوشته و مورد استفاده قرار میگیرد.

دیدگاه‌ها 0

*
*

Open chat
آیا نیاز به راهنمایی دارید؟