تابلو تبلیغاتی برای هتل در اصفهان| تابلو هتل اصفهان| ساخت تابلو هتل اصفهان

تابلو تبلیغاتی برای هتل در اصفهان| تابلو هتل اصفهان| ساخت تابلو هتل اصفهان

تابلو تبلیغاتی برای هتل | تابلو هتل | تابلوسازی هتل :

هتل ها مکان هایی برای استراحت و اقامت افراد هستند . هتل ها معمولاً در مراکز شهرها و استان های پرازدحام و توریستی بنا می شوند که معمولاً فاصله چندانی با یکدیگر ندارند و مسافران تازه وارد هم که نسبت به هتل آشنایی کافی ندارند فقط با مشاهده تابلو نصب شده در سر در هتل و نمای هتل و لابی آن تصمیم به اقامت در یک هتل می گیرند و هتل هایی می توانند جذب مشتری بیشتری داشته باشند که نمای بیرونی ، دکوراسیون داخلی و اتاق های زیبا و شیکی داشته باشند و قیمت اجاره اتاق ها و سوئیت ها نیز با صرفه باشد  . هتل ها با توجه به نوع ساخت و نحوه خدمات رسانی که انجام می دهند نام های متعددی به خود گرفته اند که از جمله آنها می توان به موارد زیر اشاره نمود :

متل Motel  :

این کلمه ترکیبی از دو واژه Motor و Hotel است و به هتل هایی اطلاق می شود که معمولاً در خارج از شهر واقع شده اند و فضای بازی دارند و مسافران به  راحتی می توانند با خودروی شخصی خود تا درب اتاق هتل بروند و خودروی خود را در مقابل اتاق خود پارک نمایند .

هتل پانسیون Hotel Pension  :

این هتل ها در داخل شهرها واقع شده اند و دارای تعدادی اتاق ، سالن غذاخوری و در بعضی از هتل ها دارای کتابخانه ، سالن مطالعه و اتاق تلویزیون می باشد که اتاق ها حاوی امکانات اولیه و سرویس بهداشتی هستند . این پانسیون ها ، اتاق را به مدت زمان معینی به مشتریان اجاره می دهند و در قبال تعداد مشتریانی که دارند هر روز در ظرف مدت زمان مشخصی برای مشتریان صبحانه ، ناهار و شام محیا می کنند و اکثریت ، مشتریان خارج از هتل را جهت صرف غذا نمی پذیرند و برای وعده های غذایی نیز مقرارت خاصی در نظر گرفته شده است و غذا طبق ساعات معینی صرف می شود و خارج از آن بازه زمانی سرویس های غذایی ارائه نمی شود .

هتل آپارتمان Apartment Hotel :

هتل آپارتمان ها همچون اجاره آپارتمان می باشد که یک آپارتمان با کلیه امکانات و تجهیزات همچون آشپزخانه ، اتاق خواب ، سالن پذیرایی و دیگر موارد در اختیار مسافران گذاشته می شود و مسافران خود همه نوع امکانات رفاهی را در آنجا تهیه می نمایند و کمتر به سالن غذاخوری مراجعه می نمایند .

ریزورت هتل Resort Hotel :

ریزورت هتل ها ، هتل هایی با امکانات لوکس هستند که معمولاً در کنار ساحل ، چشمه های آبگرم یا جاذبههای گردشگری نظیر پیست اسکی و دیگر امکانات تفریحی عمومی بنا می شوند و تفریحات لذت بخشی از جمله پارک آبی ، استخرهای روباز ، رو بسته و دیگر امکانات در اختیار مسافران قرار می دهند .

هتل ها را از لحاظ داشتن امکانات رفاهی به هتل های دوستاره ، سه ستاره ، چهار ستاره و پنج ستاره تقسیم بندی می کنند و با توجه به نوع هتل و مکان ، فضا و امکانات موجود به انواع متعدد همچون هتل تجارتی ، هتل حومه شهر ، هتل شهری ، هتل با فضای بازمیانی ، هتل بزرگ ، هتل گردهمایی ، هتل فرودگاهی ، هتل مسکونی ، هتل بازی های شبانه ، هتل سوپر لوکس ، هتل تمام سوئیت ، هتل با سوئیت های یک طبقه های پراکنده ، هتل بین راهی ، هتل متوسط میان ، هتل ارزان قیمت ، هتل تفریحی ، هتل آپارتمان ، هتل مالکیت زمانی مشتری ، هتل مالکیت مشترک ، پانسیون ، مهمان سرا ، مسافرخانه و استراحتگاه ، خوابگاه و هتل کازینو می باشد و هر هتل با توجه به نوع کارکرد دارای اتاق های متعدد همچون سوئیت اداری ، سوئیت کنفرانس ، سوئیت کوچک ، سوئیت معمولی ، سوئیت دولوکس ، سوئیت دوبلکس ، سوئیت مجلل ، سوئیت محصور ، سوئیت ماه عسل ، سوئیت یک نفره ، کابانا ، استودیو ، آپارتمان ، بنگلو ، اتاق های دور ، اتاق های تو در تو ، اتاق با بالکن ، اتاق با استخر خصوصی ، اتاق ضیافت ، اتاق خانواده ، اتاق معمولی با حمام ، اتاق معمولی بدون حمام ، اتاق نشیمن یا سالن پذیرایی ، اتاق با چشم اندازه ساحلی ، اتاق با چشم انداز جنگل ، اتاق تک نفره ، اتاق دو نفره ، اتاق سه نفره ، آپارتمان یا سوئیت می باشد .

سرویس هایی که در هتل ها ارائه می شود با توجه به نوع سرویس به دسته های زیر تقسیم می شوند :

Only Room : این سرویس فقط یک اتاق بدون هیچ گونه سرویس غذایی به مشتریان ارائه می دهد .

Bed & Breakfast : این سرویس یک اتاق جهت اقامت همراه با یک وعده صبحانه به مشتریانش ارائه می دهد .

Half Board : در این سرویس یک اتاق جهت اقامت و یک وعده صبحانه و ناهار یا شام در روز به مشتریان ارائه می شود .

Full Board : در این روش یک اتاق برای اقامت همراه با یک وعده صبحانه ، ناهار و شام به مشتریان ارائه می شود .

All Inclusive : این سرویس به صورت کامل یعنی یک اتاق همراه با وعده های غذایی صبحانه ، ناهار ، عصرانه و شام به مشتریان ارائه می دهد علاوه بر آن در شهرهای ساحلی در برخی از هتل ها سرویس های دیگری از قبیل جت اسکی ، اسکی روی آب ، غواصی ، ماساژور و دیگر امکانات تفریحی به مشتریان عرضه می گردد .

تابلوسازی هتل :

تابلوسازی برای هتل خصوصاً در مکانهای توریستی و تفریحی که تعداد هتل ها زیادند می تواند تاثیر شگرفی در معرفی برند و نام هتل شما و شناساندن آن به عموم رهگذران داشته باشد علاوه بر آن تابلوسازی هتل می تواند نام برند هتل شما را در ذهن ببننده یا مشتریانی که در هتل شما اقامت داشته و از امکانات رفاهی هتل رضایت کامل دارند حک نماید و آنها را ترغیب کند تا نام هتل شما را به آشناها و اقوام خود معرفی کنند در این صورت برای بهتر یافتن مکان هتل نصب تابلو هتل می تواند سبب راحت پیدا کردن آدرس هتل شما باشد . نصب تابلو هتل می تواند برای هتل شما اعتبار و هویت کسب نماید و در صورتی که تابلو هتل به شکلی زیبا و منحصر به فرد با خصوصیات بالقوه که در تابلو سایر رقبا به چشم نمی خورد طراحی و پیاده سازی شود به راحتی می تواند نظر رهگذاران را به خود جلب کرده و پای مشتریان را به هتل شما بازگشاید .

تابلوهای تبلیغاتی هتل ها :

تابلوهای تبلیغاتی می توانند با توجه به نوع هتل و اقامتگاه به انواع متعدد از جمله موارد زیر تقسیم بندی شوند :

تابلو هتل :

این تابلو به کلیه هتل هایی اشاره دارد که به صورت فول امکان از اتاق گرفته تا سوئیت و آپارتمان به مشتریان اجاره می دهند .

تابلو اقامتگاه :

این تابلوها مخصوص اقامت گاه هایی هستند که در خارج از شهر و حومه جای گرفته اند و برای مسافران بین راهی امکانات رفاهی و تفریحی فراهم نموده اند .

تابلو مسافرخانه ها :

مسافرخانه ها مکان هایی هستند که دارای چندین اتاق مجزا می باشند که هر اتاق به افراد جداگانه ای اجاره داده می شود . هزینه اجاره اتاق در مسافرخانه ها نسبت به هتل ها کمتر است .

تابلو استراحتگاه :

استراحت گاه ها در بین راه ها بنا شده اند تا رانندگان و سر نشینان آنها پس از طی مسافتی در آن مکان استراحت نموده و خرد و خوراک مورد نیاز خود را تهیه نمایند .

تابلو اجاره سوئیت :

این تابلوها بیشتر در هتل ها و در شهرستان های توریستی کشور جهت اجاره سوئیت به مشتریان نصب می شود .

تابلو اجاره آپارتمان :

آپارتمان ها به مسافران و مشتریانی که قصد ماندن در یک مکان را برای مدت زمان طولانی دارند اجاره داده می شوند .

تابلو اجاره اتاق :

اجاره اتاق هم توسط هتل ها و هم توسط افراد شهرستانی که یک یا چند اتاق از خانه شخصی خود را به مسافران اجاره می دهند نصب می شود .

تابلو اجاره ویلا :

تابلو اجاره ویلا معمولاً در مکان های سرسبز و توریستی که دارای ویلاهای زیادی است به چشم می خورد . با اجاره ویلا می توانید یک مکان لوکس با کلیه امکانات تفریحی و رفاهی را تحت اجاره خود برای مدت زمان مشخص و با قیمت تعیین شده درآورید .

هوشمند سازی هتل ها :

پیشرفت در حوزه علم و فناوری و همچنین تکنولوژی و ابداع ابزارها و اشیاء الکترونیکی هوشمند در حیطه های متعدد سبب راحتی کارها شده است که هتلداری نیز از این امر مستثنی نمانده و با پیشرفت تکنولوژی حاصل آمده امروزه انواع متفاوتی از تجهیزات هتلی هوشمند برای راحتی حال هتلداران و مشتریان فراهم شده است که از جمله آنها می توان به تابلو فرمان هتل یا پنل نمایشگر اتاق هتل اشاره نمود .

تابلو فرمان هتل یا پنل نمایشگر اتاق هتل :

پیش از ورود این دستگاه هوشمند به حوزه هتلداری ، پرسنل خدمت رسانی هتل ها بدون اطلاع قبلی و در یک تایم مشخص برای مرتب سازی و نظافت به اتاق ها مراجعه  می کردند که این عمل برای برخی از مشتریان ناخوشایند بود اما با این دستگاه مشتریان و میهمانان هتل فقط با فشار یک دکمه از روی تابلو فرمان هتل و ارسال تقاضای خود به بخش پذیرش می توانند خواسته های خود را به مسئولین هتل اعلام نمایند و خدمات درخواستی خودشان را دریافت کنند .

تابلو فرمان یا پنل نمایشگر حاوی چند گزینه به شرح زیر می باشد :

گزینه Make Up Room  در پنل نمایشگر هتل :

زمانی که مشتریان هتل تصمیم به نظافت اقامتگاه خود بگیرند با لمس این دکمه می توانند درخواست خود را به پرسنل اطلاع دهند در این صورت با لمس این گزینه یک پیغام در پنل پشت درب اتاق به نمایش در می آید و در کمترین زمان ، مسئولین پرسنل نظافتی را به مکان مدنظر جهت تمیزکاری می فرستند .

گزینه Lundry  در تابلو فرمان هتل : این گزینه جهت اعلام درخواست شستشوی لباس لمس می شود و بخش خدمات هتل را مطلع می سازد .

گزینه Do Not Disturb  در پنل نمایشگر هتل : این گزینه در زمانی که میهمان هتل نیاز به استراحت دارد لمس می شود که کسی مزاحم وی نشود .

گزینه Check Out  در تابلو فرمان هتل : این گزینه زمانی که توسط میهمانان هتل لمس می شود به مسئولین پذیرش اطلاع می دهد که مشتری قصد تحویل اتاق را دارد و می خواهد تسویه نماید در این صورت سیستم مدیریت مرکزی اقدامات لازم جهت تسویه کلی صورت حساب را انجام می دهد .

تابلوسازی در زمینه هتلداری به شکل های متنوع انجام می پذیرد که به سلیقه ، بودجه ، مکان هتل و میزان نور محیط بستگی دارد و  از جمله تابلوهایی که می توان به عنوان تابلو هتل استفاده نمود عبارتند از :

تابلو چلنیوم هتل :

تابلو چلنیوم برای هتل یکی از تابلوهای درخشان است که در حال حاضر جایگاه تابلو چلنیوم در کشور ما رتبه یک را به خود اختصاص داده و توسط اصناف و مشاغل زیادی مورد سفارش واقع می شود . تابلو هتل چلنیوم با توجه به نوع سفارش مشتریان به شیوه های متعدد از جمله تابلو چلنیوم ساده ، تابلو چلنیوم الماسی ، تابلو چلنیوم ستاره ای ، تابلو چلنیوم کریستالی ، تابلو چلنیوم دوبل ، تابلو چلنیوم لترمکس و دیگر موارد قابل اجراست . قیمت تابلو چلنیوم با توجه به طرح ، رنگ ، برند متریال ها ، متر محیط حروف برجسته پس از طراحی به مشتریان اعلام می شود .

تابلو استیل هتل :

تابلو استیل برای هتل خصوصاً هتل هایی که در مرکز شهر واقع شده اند و آلایندگی های هوا زیاد است گزینه مناسبی می باشد زیرا استیل یک فلز براق و درخشان است که به سادگی کثیف نمی شود و در صورت کثیف شدن به آسانی تمیز و شستشو می شود . تابلو هتل استیل به صورت تابلو استیل بدون نور ، تابلو استیل نور اندریک و تابلو پلاستیل قابل اجراست .

تابلو وکیوم هتل :

تابلو وکیوم برای هتل گزینه جذابی است چرا که برجستگی بیشتر حروف جلوه و نمای منحصر به فردی برای تابلو هتل وکیوم به ارمغان می آورد و اگر حالت سه بعدی نیز به حروف برجسته وکیوم افزوده شود زیبایی تابلو دو چندان خواهد شد .

تابلو ال ای دی هتل :

تابلو ال ای دی برای هتل به دو شیوه متفاوت تابلو هتل ال ای دی ثابت و تابلو هتل روان قابل اجراست . هر کدام از این تابلوها ، زیبایی های منحصر به فرد خاص خود را دارند اما قیمت تابلو ال ای دی ثابت نسبت به قیمت تابلو ال ای دی روان کمتر است و شما می توانید با صرفه هزینه کمتر یک تابلو دیجیتال را سفارش دهید . تابلو ال ای دی ثابت قادر به حرکت دادن متون و تصاویر نمایشی نیست و فقط با افکت های نوری زیبا می تواند جهت معرفی برند یا نام هتل شما هنرنمایی کند اما اگر می خواهید یک تابلو دیجیتالی تمام عیار و فول امکانات داشته باشید تابلو ال ای دی روان یک گزینه مناسب است زیرا با افکت های نوری و انیمیشنی زیبا می تواند نظر هر بینندهای را معطوف خودش نماید و به راحتی قادر خواهید بود برنامه نمایشی و تبلیغاتی آن را با تبلیغات جدیدتر جایگزین نمایید .

تابلو فلکسی هتل :

تابلو فلکسی برای هتل در سر در اکثر هتل های قدیمی که توجه چندانی به نما و ظاهر هتل ها ندارد و بیشتر حکم مسافرخانه را دارند مشاهده می شود . تابلو هتل فلکسی به صورت بدون نور و بدون جذابیت خاصی صرفاً جهت معرفی نام هتل در سر در آن نصب می شود و برای زیباسازی بیشتر آن و تامین نور فقط می توان چند پرژکتور در اطراف تابلو نصب کرد .

تابلو پولکی هتل :

تابلو پولکی برای هتل می تواند جذابیت زیادی به ارمغان بیاورد زیرا در زمینه تابلو هتل پولکی ، از تایل های پولکی به شکل دایره ، لوزی ، مربع و دیگر اشکال هندسی استفاده می کنند که حالت براق و درخشندگی بالایی دارند و تابلو پولکی با حرکت پولکی ها می تواند هر بیننده ای را در جای خود میخکوب نموده و محو تماشا کند .  این تابلو به تازگی وارد بازار شده و مورد استقبال زیادی واقع شده است .

تابلو لایت باکس هتل :

تابلو لایت باکس برای هتل به شکل های متعدد دیواری ، سقفی ، آویز و یک طرفه و دو طرفه قابل اجراست از تابلو هتل لایت باکس می توان در داخل هتل به عنوان تابلو معرفی بخش ها مثل صندوق ، پذیرش ، لابی و دیگر موارد بهره جست .

تابلو پیکسلی هتل :

تابلو پیکسلی برای هتل نیز می تواند گزینه منحصر به فردی باشد چرا که این تابلو یکی از تابلوهای تبلیغاتی مدرن و جدید است که هم در زمینه تابلو هتل پیکسلی و هم در حروف برجسته نورپردازی انجام می شود که نحوه نمایش نور و رنگ آنها توسط برنامه های انیمیشنی ، طراحی و برنامه ریزی می شود و ما شاهد رقص نورهای ویژه در این تابلو خواهیم بود و می توانید با برنامه خاص یک تابلو ویژه را که نسبت به رقبایتان متمایز است به نمایش بگذارید .

تابلو یونولیتی هتل :

تابلو یونولیتی برای هتل ها در بخش های داخلی برای معرفی سالن غذاخوری ، اتاق ، لابی و دیگر جاهای هتل می تواند مورد استفاده واقع شود.

تابلو مولتی استایل هتل :

تابلو مولتی استایل برای هتل کاربردهای زیادی دارد و می توان برای نصب تابلو در بخش های متعدد هتل از آن بهره جست . مولتی استایل یک نوع فلز است که نسبت به شیشه شفافیت و مقاومت بیشتری دارد و می توان از آن به صورت مسطح ، برجسته و یا سه بعدی استفاده نمود . از این ورق درخشان و مقاوم می توان بر روی پلکسی گلاس ، چلنیوم و نئون پلاستیک استفاده کرد .

تلویزیون شهری برای هتل در اصفهان :

تلویزیون شهری یک نمایشگر قدرتمند برای نمایش تبلیغات و اطلاع رسانی های عمومی است که در معابر شهری و مکان های پرازدحام و پررفت و آمد با مجوز شهرداری ها نصب می شود و برند شما و نحوه خدمات رسانی را به عموم معرفی می نماید . هتلداران می توانند با عکسبرداری از بخش های متعدد هتل و نحوه خدمات رسانی و نمایش آن به صورت کلیپ در تلویزیون شهری برای هتل خود مشتریان بیشتری جذب نمایند .

تابلو راهنما برای هتل اصفهان :

تابلو راهنما یکی از پرکاربردترین تابلوها هستند که هتلداران برای بخش های متعدد از آن استفاده می نمایند . بخش های متعدد هتل ها توسط تابلوهای راهنما مشخص و جهت رفاه حال مشتریان و جلوگیری از عدم پرسش معرفی می شوند که از جمله تابلوهای راهنما می توان به تابلو شماره اتاق ها ، تابلو پذیرش ، تابلو لابی ، تابلو طبقات ، تابلو سالن مطالعه ، تابلو سالن غذاخوری ، تابلو کافی شاپ ، تابلو سرویس بهداشتی ، تابلو خدمات ، تابلو خروج اضطراری ، تابلو استخر ، تابلو باشگاه ورزشی و دیگر موارد اشاره نمود .

بیلبورد برای هتل :

بیلبورد ها بسیار بزرگ هستند و در مکان هایی نظیر میادین شهری و بزرگ راه ها نصب می شوند که صاحبین وسایل نقلیه و سرنشینان آن با سرعت بالایی از مقابل بیلبورد عبور می کنند اما به دلیل نبودن زیبایی های محیطی در بزرگ راه ها ، بیلبوردها می توانند هم سبب زیباسازی فضای بزرگ راه ها شوند و هم از یکنواختی آن بکاهند بنابراین به راحتی می توانند نظر رانندگان و سرنشینان اتومبیل ها را به سمت خود معطوف نمایند و اگر کلام یا پیام تبلیغاتی کوتاه ، آهنگین و گیرا طراحی شده باشد و بر روی بیلبورد درج شود و به صورت پشت سر هم در فواصل مشخص تکرار شده باشد قطعاً تاثیر بسزایی در معرفی برند شما و حک شدن نام برند در ذهن ها خواهد داشت .

استرابورد تبلیغاتی برای هتل :

تبلیغات بر روی استرابورد نیز می تواند قابل توجه باشد چرا که جثه ای بزرگ دارد و در ابعاد 3*4 طراحی می شود و محتوای چاپی آن توسط دستگاه چاپ بنر ، بر روی بنر چاپ شده و بر روی اسکلت فلزی زمینه استرابورد نصب می شود .

لمپوست بنر برای هتل :

لمپوست ها را ما معمولاً در بین بلوارها و کنار جاده به شکل دو طرفه یا یک طرفه می بینیم . لمپوست ها در اندازه 1*3 متر هستند که دارای یک براکت ، بازوهای نگه دارنده بالا و پایین ، ستون فلزی و فونداسیون می باشد و به راحتی می توان از دو طرف آن برای تبلیغات متفاوت استفاده کرد .

استند تبلیغاتی هتل :

استندها به شکل نمایشگاهی ، فروشگاهی و تبلیغاتی مورد استفاده واقع می شوند که با توجه به نحوه کارکرد ، شکل های متفاوتی دارند .

استیکرهای تبلیغاتی هتل :

استیکرها برچسب های تبلیغاتی هستند که می تواند نمای هتل شما و یا اتاق های  موجود در هتل یا بخش لابی هتل را به صورتی مدرنتیه و سه بعدی بر روی کف خیابان یا دیوار ترسیم نموده و چشمان بینندگان را خیره نماید .

قیمت تابلو تبلیغاتی هتل :

هتلداران با توجه به نیاز و سلیقه ای که دارند تابلوهای متفاوتی سفارش می دهند که بسته به نوع تابلو و متریال هایی که برای ساخت تابلو تبلیغاتی انتخاب می شود قیمت تابلو برای هتل پس از طراحی بر اساس متر محیط و ابزارهای بکار رفته به هتل داران اعلام می شود .

تابلوسازی صابر

تابلوسازی اصفهان

دیدگاه‌ها 0

*
*

آیا نیاز به راهنمایی دارید؟
پشتیبانی آنلاین ایتا