تابلو برجسته جدید

تابلو برجسته جدید

تابلوهای حروف برجسته جدید

تابلو هاي حروف برجسته جديد

یکی از  انواع  تابلوهای حروف برجسته جديد در ایران تابلوهای چلنیوم پلکسی دوبل است . به اين صورت تابلوها از جنس پلکسی گلاس و دور تا دور چلنیوم و با پلکسی اضافه در روی کار از جنس پلکسی در رنگ های متنوع تابلوهای حروف برجسته جدید مي توان استفاده كرد البته رنگ مشکی اصولا برای این نوع کار کاربرد خيلي زيادي دارد . تابلو های برجسته جديد چلنیوم پلکسی دوبل قابل اجرا بر روی انواع کامپوزیت ، سنگ ، چوب ، MDF ، PVC و… است.

این مدل تابلوها به علت داشتن حاشیه نورانی و مرکز تیره نمای خوبی هم در روز و هم در شب حتی از فواصل دورتر دارند ما سازنده انواع تابلوهای تبلیغاتی حروف برجسته جديد چلینیوم پلکسی دوبل سفارشات شما را در تهران و سراسر کشور ميپذيريم.

تابلو حروف برجسته جدید

تابلوهای حروف برجسته جديد چلنیوم حاشیه دار

تابلوهای چلنیوم مدل جديد از انواع حروف برجسته جديد چلنیوم می باشد که از جنس پلکسی گلاس و دور تا دور لبه تابلو چلینیوم و حاشیه از جنس پلکسی در رنگهای متنوع قابل اجرا مي باشند. تابلو های برجسته جديد چلنیوم حاشیه دار قابل اجرا بر روی انواع کامپوزیت ، سنگ ، چوب ، MDF ، PVC و… هستند.

تابلوهای حروف برجسته جديد چلنیوم ستاره ای

تابلوهای حروف برجسته جديد چلنیوم ستاره ای از انواع تابلو حروف برجسته جديد چلینیوم مي باشند . تفاوت این سبک از تابلو حروف برجسته جديد چنلیوم با نوع معمول در نمای ستاره ای و درخشان آن است ؛ نور اس ام دی SMD داخل حروف برجسته جديد با شکست از داخل تابلو به چشم بیننده ساطع می گردد که این برق ملایم در عین حال چشمک زن ، عابران در حال حرکت را به خود مجذوب كرده و جلوه ی بسيار زيدي از خود نشان مي دهد.
تابلوهای حروف برجسته جدید

تابلو حروف برجسته جديد پلاستيک سه بعدي وکيوم

تابلوهای حروف برجسته جدید پلاستیک سه بعدی وکیوم در واقع از جدیدترین انواع حروف برجسته جديد پلاستیک در صنعت تابلو سازی کشور است این نوع تابلوها به دلیل نور دهی ، تنوع رنگ و مدل و همچنین شکل فانتزی که میتوان به آن داد رقابتی تنگاتنگ را با حروف برجسته جديد چلنیوم آغاز کرده اند. ساخت حروف های برجسته جديد سه بعدی وکیوم با دستگاه تمام اتوماتیک و نسبت به گذشته در کمترین زمان ممکن انجام می پذیرد.

تابلو حروف برجسته جديد حروف استیل

یکی از اعضای  مجموعه حروف های فلزی میباشد که از شروع ساخت تابلوهای مدرن در ایران مورد استفاده  بوده حروف برجسته جديد استیل هم خانواده حروف های فلزی میباشد که از اغاز ساخت تابلوهای مدرن در صنعت تابلوسازی کاربرد دارد و زیبائی بسیاری دارد علی رغم اینکه به تفرازگی و بعد از به بازار آمدن حروفهای جدید، مانند چلنیوم و تابلوهای کامپوزیت جديد دیگر در تابلوسازی و حروف سازی  از حروفهای فلزی همچون مسی و برنجی و آهنی استفاده زیادی نشده است.

ولی حروف برجسته استیل جديد بخاطر طرح و ساختهای جدیدتر و زیباتر هرگز از مد نیفتاده و هنوز بسیاری طرفدار این نوع حروف (حروف برجسته استیل و تابلو استیل) می باشند و امروزه طرحها و رنگهای متنوع و زیباتری از حروف برجسته استیل بطور مکانیزه ساخته و به بازار آمده ، در ساخت این نوع حروف های برجسته توانایی هرگونه مانور در خلق و ساخت طرحهای متنوع و جدید و باب هر سلیقه ای وجود دارد .

درگذشته بعلت نبود تجهیزات و  دستگاههای مدرن در صنعت تابلوسازی از قیچی دستی برای برش این ورق سخت استفاده می شده و با دست برش می خورده است، که این راه باعث افت کیفیت و زیبائی حروف برجسته استیل می شده است و سطح براق این ورق را لکه دار می کرده و در لبه های آن موج های غیر قابل اصلاحی بوجود می آورده است ولی امروز به لطف تکنولوژی و دستگاههای مجهز لیزری برش این ورقها خیلی سریع و ساده و بی نقص شده است و زیبائی حروف استیل ساخته شده را چندین برابر کرده است.

شما می توانید تابلوی مورد نظرتان را از تابلوساز صابر  سفارش دهید.

حروف برجسته چلنیوم ، تابلو حروف برجسته ، حروف برجسته پلکسی ، ساخت تابلو حروف برجسته ، حروف برجسته پلاستیکی ، حروف برجسته استیل ، تابلو حروف برجسته فلزی ، قیمت تابلو حروف برجسته

دیدگاه‌ها 0

*
*

آیا نیاز به راهنمایی دارید؟
پشتیبانی آنلاین ایتا