تابلوسازی در شهرکرد| تابلو چلنیوم در شهرکرد

تابلوسازی در شهرکرد  | تابلو چلنیوم در شهرکرد | قیمت تابلوهای تبلیغاتی درشهرکرد

استان چهارمحال و بختیاری؛ بام ایران، مهد رشد و بالندگی علما و شعرا و عرفای بنام و سرزمین شاهکارهای خلقت و زیبایی های طبیعی، منشاء آبهای گوارا ( با ۱۰ درصد منابع آب کشور ) و دشت لاله های واژگون است.

استان چهارمحال و بختیاری؛

 

بام ایران، مهد رشد و بالندگی علما و شعرا و عرفای بنام

و سرزمین شاهکارهای خلقت و زیبایی های طبیعی،

منشاء آبهای گوارا ( با ۱۰ درصد منابع آب کشور ) و دشت لاله های واژگون

معرفی استان چهارمحال و بختیاری

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد؛ استان چهارمحال و بختیاری با مساحت حدود ۱۶۵۳۳ کیلومتر مربع که تقریباً یک درصد از مساحت کل کشور را شامل می شود، در جنوب غربی کشور در محدوده رشته کوه های زاگرس قرار گرفته است.

 

چهارمحال و بختیاری، بیست و دومین استان کشور از نظر مساحت می باشد که بین ۳۱ درجه و ۹ دقیقه تا ۳۲درجه و ۳۸ دقیقه عرض شمالی و ۴۹ درجه و ۳۰ دقیقه تا ۵۱ درجه و ۲۶ دقیقه طول شرقی گرینویچ قرار دارد.

این استان از سمت شمال و شرق به استان اصفهان، از جنوب به استان کهکیلویه و بویراحمد و از غرب به استان خوزستان و از سمت شمال غربی به استان لرستان محدود می شود.

بر اساس آخرین تقسیمات سیاسی کشور، استان چهارمحال و بختیاری دارای ۹ شهرستان به نام های شهرکرد، اردل، بروجن، بن، سامان، فارسان، کوهرنگ، کیار، و لردگان می باشد.( طبق مصوبه جلسه مورخ ۲۹/۹/۱۳۹۱ هیأت وزیران، شهرستان سامان به مرکزیت شهر سامان، و شهرستان بن به مرکزیت شهر بن، در تابعیت استان چهارمحال و بختیاری ایجاد شد. )

شهرکرد؛ مرکز استان چهارمحال و بختیاری، بیش از  1991 متر از سطح دریا ارتفاع دارد و به عنوان مرتفع ترین مرکز استان کشور ایران، به « بام ایران » معروف است.

در بین شهرستان های استان چهارمحال و بختیاری، بیشترین مساحت را شهرستان کوهرنگ با ۳۷۹۰ کیلومتر مربع و کمترین مساحت را شهرستان فارسان با ۵/۵۶۵ کیلومتر مربع دارا می باشد.

این استان محل اصلی ییلاق عشایر بختیاری است و مردم آن به زبان های فارسی، ترکی قشقائی و گویش بختیاری تکلم می کنند.

نام « چهارمحال و بختیاری » اشاره به دو بخش چهارمحال و منطقه بختیاری دارد.

« چهارمحال »  بخشی روستانشین میان اصفهان و منطقه بختیاری بود که از چهار ناحیه لار، کیار، میزدج و گندمان تشکیل می شد ( در تقسیمات کنونی استان؛ لار در شهرستان شهرکرد، کیار در شهرستان کیار، میزدج در شهرستان فارسان و گندمان در شهرستان بروجن قرار می‌گیرد. ) و « بختیاری » هم شامل شهرستان های کوهرنگ، فارسان، اردل و لردگان می‌باشد.

بر اساس آخرین نتایج سرشماری سال ۱۳۸۵، استان چهارمحال و بختیاری با متوسط رشد سالیانه ۲/۱ درصد ۸۵۷۹۱۰ نفر بوده که از این تعداد ۴۳۱۶۴۶ نفر مرد و ۴۲۶۲۶۴ نفر زن می باشد.

طبق آخرین اطلاعات از کل جمعیت استان ۱۰۰% مردم این استان، مسلمان و با توجه به شواهد مسلم تاریخی و آثار موجود می توان گفت که در دوران حکومت خلفای عباسی بعد از یاران و پیروان خاندان عترت که خانوادگی و فامیلی به ائمه اطهار (ع) و اولاد علی (ع) عشق می ورزیدند و مذهب شیعه داشتند.

بختیاری ها اولین قوم ایرانی بودند که به طور عام و همه گیر با آغوش باز مذهب شیعه را پذیرفتند.

تشیع ناب و اعتقادات خالص و توسل به ائمه اطهار (ع) و احترام به سادات و پایبندی به شریعت محمدی (ص) و سیره علوی (ع) از آنها مردمانی با اخلاق نیکو، دیندارانی پارسا و مجاهدانی بزرگ ساخته است.

استان چهارمحال و بختیاری تاریخی کهن دارد، پژوهش های علمی و کندوکاوهای باستان شناسی، آثار و نشانه های متنوع و مختلف از سیر تکوینی فرهنگ و تمدن ساکنین قدیمی این منطقه و وجود ابنیه و آثار تاریخی به جا مانده و پیدایش مسکوکات و اشیاء فلزی از ادوار مختلف ایلامی، هخامنشی، سلوکی، اشکانی و ساسانی، گواه قدمت تاریخ این سرزمین باستانی بوده و برگ هایی از تاریخ ۹ هزار ساله این منطقه را ورق می زند و مؤید این مدعاست که این منطقه در دوران قبل از اسلام تا تسلط اعراب، منطقه دارای فرهنگ و سوابق درخشان تاریخی است.

استان چهارمحال و بختیاری، علاوه بر اینکه محل رشد و بالندگی علما و شعرا و عرفای فراوان و بنامی منجمله؛ حضرت آیت اله سید ابوالقاسم نجفی حسینی دهکردی(ره) ( صاحب کتاب منبرالوسیله و … )، میرزا حبیب دستان بنی، میرزا نوراله عمان سامانی ( صاحب گنجینه الاسرار )، میرزا ابوالفتح خان دهقان سامانی ( صاحب شکرستان و هزار و یک شب )، آصف قهفرخی، پژمان بختیاری، داراب افسر بختیاری، قطره سامانی ( صاحب مختارنامه که بر یکصد و پنجاه هزار بیت بالغ می گردد. )، دفتری، نیره، واهب بختیاری ( معاصر شاه عباس صفوی )، محرم قهفرخی و … می باشد، از لحاظ جاذبه های گردشگری و طبیعی و شاهکارهای خلقت هم، منشاء دو رودخانه بزرگ کشور ( زاینده رود و کارون ) بوده و سرزمین شاهکارهای خلقت و زیباییهای طبیعی به شمار می آید که می تواند سالانه میلیون ها گردشگر را از سراسر کشور و حتی دنیا به خود جذب نماید.

این استان دارای دو منطقه جلگه ای و کوهستانی است.

منطقه جلگه ای آن را مزارع سبز و خرم و باغ های وسیع و منطقه کوهستانی آن را بخشی از رشته کوههای زاگرس تشکیل می دهد.زردکوه با ۵۴۸۴ متر ارتفاع، از بلند ترین نقاط استان چهارمحال و بختیاری است و دو رودخانه بزرگ زاینده رود و کارون از یخچال های دائمی آن سرچشمه می گیرند.

موقعیت خاص جغرافیائی و شرایط توپوگرافیکی و برخورداری این استان از اقلیم معتدل و مناسب، نزولات مناسب آسمانی و تنوع پوشش گیاهی بویژه در فصل تابستان و بهار، همراه با تنوع آب و هوای کوهستانی، طبیعت بکر و زیبا، دشت های پراکنده و سرسبز و پر گل و هوای مطبوع و خنک به خصوص در فصل های بهار و تابستان، وجود ارتفاعات بلند، کوههای سربه فلک کشیده هم چون زردکوه با هوای پاک و مطبوع، در کنار چهچهه مرغان خوش الحان، زیبائی گلهای رنگارنگ و اراضی سرسبز و مناطق جنگلی ( با وسعتی بالغ بر ۳۰۷ هزار هکتار با گونه های متعدد گیاهی )، تالابهای گوناگون و جذاب ( و مسیر مهاجرت پرندگان آبزی )، منابع آبی فراوان رودها و چشمه های گوارا ( با در اختبار داشتن ۱۰ درصد منابع آبی کشور )، زیستگاههای وحوش با تعدد زیست گونه های جانوری و … به عنوان زیباترین جلوه های طبیعی و گنجینه های ارزشمند، از دیگر نعمت های خدادادی این دیار به شمار می آید.

از مهمترین جاذبه های گوناگون زیارتی، تاریخی، گردشگری و طبیعی این استان می توان آستان مقدس چند تن از حضرات امامزادگان (ع)، همچون؛ حضرات امامزادگان حلیمه خاتون و حکیمه خاتون (ع) شهرکرد، حضرت امامزاده حمزه علی (ع) بلداجی، حضرت امامزاده سید بهاء الدین محمد (ع) شیخ شبان، حضرت امامزاده سید محمد (ع) بارده و …، حاشیه زیبای رودخانه زاینده رود، حاشیه جذاب رودخانه کارون، موزه های باستان شناسی و مردم شناسی، قلعه تاریخی چالشتر، خانه آزاده چالشتر، قلعه دزک، پل زمانخان، دشت لاله های واژگون، تالاب بین المللی چغاخور، تالاب گندمان، آبشار تونل کوهرنگ، آبشار شیخ علیخان، آبشار دره عشق، آبشار آتشگاه، غار یخی چما، غار سراب، چشمه دیمه، چشمه برم، چشمه های مولا و سرداب، منطقه حفاظت شده تنگ صیاد، منطقه حفاظت شده سبزکوه، گردشگاه سیاسرد، گردشگاه پیرغار (و کتیبه و سنگ نوشته های مشروطیت)، پارک جنگلی پروز و … را نام برد.

آثار و ابنیه های تاریخی با سبک معماری اسلامی (از آثار دیرین دوره اسلامی)، صنایع دستی عشایر بختیاری و دستبافتهای روستائیان (مانند فرش دستباف چالشتری [با معروفیت جهانی که سالهاست که جای خود را در بازارهای مناطق مجاور و جانبی باز کرده]، قالی، قالیچه، گلیم، جاجیم، خورجین، چوغا، سیاه چادر، وریس، کلاه و دستکش، پلاس، کمچه دان و …) و غیره از دیگر جاذبه های این استان است.

تابلوسازی در شهرکرد :

طبیعتاً زمانی که ما انسانها به هر شهر یا کشور غریبه ای مسافرت می کنیم از بازارهای محلی آن شهر خریدهایی را برای خود و یا به عنوان سوغاتی برای اقوام و آشنایان انجام می دهیم . ما در یک مکان غریبه به مغازه ها و مراکز خرید آشنایی کافی نداریم و فقط از طریق تابلوهای تبلیغاتی نصب شده در سر در مغازه هاست که به مغازه مدنظر می رویم و مایحتاج خود را تهیه می کنیم . تعداد بیشماری از مغازه های متعدد در یک بازار و یا مرکز خرید در کنار یکدیگر واقع شده اند که محصولات مشترکی را به فروش می رسانند و آن مغازه ای می تواند نظر مشتریان جدید را به خود جلب نماید که تابلو مغازه زیبا و منحصر به فردی نصب کرده باشد ، دکوراسیون بیرونی و داخلی مغازه به طور مدرن و کلاسیک طراحی و چیده شده باشد و پس از جلب توجه مشتریان ، می بایست با خوش برخوردی و چرب زبانی مشتریان را به یک خریدار واقعی بدل کنید . تابلوسازی کیش می تواند برند شما را به عموم مردمی که در حال گذر از مقابل محل کسب شما هستند معرفی نموده و منجر به خرید و درآمد بیشتر برای شما شود .

برای سفارش تابلو مغازه زیبا می توانید از انواع تابلوهای تبلیغاتی با توجه به نیاز و سلیقه خود بهره ببرید که عبارتند از :

تابلو چلنیوم در شهرکرد :

تابلو چلنیوم نوع جدید و پرکاربرد از تابلوهای تبلیغاتی است که از آن به عنوان تابلو مغازه ، تابلو فروشگاهی و یا تابلو شرکتی بهره می برند تا برند خود را به صورت ماندگار و دائم به عموم معرفی نموده و به درآمد بهتری دست یابند . تابلو چلنیوم طبق متدهای متعدد طراحی و پیاده سازی می شود و از جمله مزایای آن زیبایی و درخشندگی ویژه و داشتن نوار اسفنجی تابلو چلنیوم است که نوع اجرا و روش پیاده سازی و استفاده از تایمر و دستگاه خنک کننده سبب تنوع قیمت تابلو چلنیوم می شود .

تابلو استیل در شهرکرد :

تابلو استیل همان طور که از نامش پیداست از فلز استیل ساخته می شود و ظاهری براق و درخشان دارد که به راحتی لک نمی شود و در صورت کثیفی نیز به آسودگی قابل تمیز کردن است . این تابلو در روش اجرا به شیوه قدیمی قابل پیاده سازی به صورت با نور نبود اما امروزه تابلوساز با استفاده از دو ترفند می تواند تابلو استیل با نور را طراحی و پیاده سازی نماید . در روش اول ، تابلوساز در هنگام ساخت تابلو استیل فاصله ای یک سانتی متری بین زمینه تابلو و حروف برجسته ایجاد می نماید که در این فاصله لامپ های ال ای دی تعبیه می شود که پس از اتمام عملیات نصب تابلو و روشن نمودن لامپ ها یک فضای سایه روشن و کلاسیک در زمینه تابلو ایجاد می شود که این روش تابلو استیل نور اندریک نامیده می شود . در روش دوم از ساخت تابلو استیل ، تابلوساز برای رویه و لبه های حروف از استیل و پلاستیک بهره می برد که در این صورت تابلو قابل نورپردازی می باشد و می تواند زیبایی استیل و پلاستیک را به طور همزمان به نمایش بگذارد .

تابلو نئون در شهرکرد :

تابلو نئون هم از قدیمی ترین اما پرکاربردترین نوع تابلوهای تبلیغاتی است که توسط اصناف زیادی مورد استفاده واقع می شود . این تابلو نیز به روش های متعدد قابل اجراست . قدیمی ترین روش پیاده سازی تابلو نئون ، تابلو نئون پلاستیک می باشد که در این روش رویه و لبه های حروف هر دو از پلاستیک ساخته می شوند و قابلیت نورپردازی را نیز دارند و به راحتی می توانند نور را با تراکم یکنواخت منتشر نمایند . نوع دوم از روش اجرا ، تابلو نئون شیشه ای است ، در این روش تابلوساز از شیشه ای بدون رنگ و شفاف که به صورت خام از بازار تهیه می شود استفاده نموده و با استفاده از فرآیند حرارت دهی شیشه ها را به شکل حروف مدنظر خم می کند و سپس با استفاده از گاز نئون نور حروف تامین می شود که بسیار پررنگ و درخشان است و از دوردست می تواند نظر هر بیننده ای را جلب نماید . روش دیگر که یک ترفند جدید است ساخت تابلو نئون پلاستیک لبه هندی و لبه کنشکاف می باشد که در این روش تابلوساز با استفاده از دستگاه پانچ ، سوراخ هایی به شکل اشکال هندسی به صورت ردیفی و یا زیگزالی بر روی حروف برجسته ایجاد می نماید که می تواند سبب خلق تابلوی تبلیغاتی زیبا و منحصر به فرد باشد .

تابلو لایت باکس در شهرکرد :

لایت باکس تنوع اجرایی زیادی همچون تابلو لایت باکس ساده ، تابلو لایت باکس کریستالی ، تابلو لایت باکس مگنتی ، تابلو لایت باکس فریم لس ، تابلو لایت باکس اسنپ فریم ، تابلو لایت باکس فلت فریم ، تابلو لایت باکس اسنپی اسلیم ، تابلو لایت باکس اسکرول ، تابلو لایت باکس چوبی و تابلو لایت باکس فریم لس پارچه ای دارد که می تواند با انواع چاپ نظیر چاپ بک لایت ، چاپ لایت باکس ، چاپ بر روی طلق و چاپ استیکر اجرا شود و در اکثریت روش های اجرا ، براحتی می توان محتوای چاپی را تعویض نمود .

تابلو ال ای دی در شهرکرد :

تابلو ال ای دی یک روش دیجیتال برای سفارش تابلوهای تبلیغاتی است که به دو شکل تابلو ال ای دی ثابت و تابلو ال ای دی روان قابل اجراست . در صورتی که تمایل به داشتن یک تابلو با نمایش انیمیشن و نورپردازی های ویژه دارید می توانید تابلو روان را سفارش دهید اما اگر نمی خواهید هزینه بالایی را صرف سفارش تابلو نمایید می توانید با سفارش تابلو ال ای دی ثابت ، یک تابلو دیجیتال زیبا با نمایش افکت های نورانی ویژه را در محل کسب خود به نمایش بگذارید .

تابلو راهنما در شهرکرد :

تابلو راهنما نوعی تابلو جهت هدایت افراد در مکان های پرازدحام و خیابان ها و معابر شهری است . در جزیره کیش هم اقامتگاه ها ، هتل ها ، بازارها و خیابان ها توسط تابلوهای راهنما به عموم گردشگران معرفی می شوند .

تابلو فلکسی در شهرکرد :

تابلو فلکسی از قدیمی ترین نوع تابلوهاست که در سر در مغازه های قدیمی مشاهده می کنیم . تابلو فلکسی معمولاً به صورت بدون نور اجرا و پیاده سازی می شود در صورتی که بخواهید نور داشته باشد با نصب پرژکتور در اطراف تابلو می توانید برای آن نور محیا نمایید .

تابلو پولکی در شهرکرد :

تابلو پولکی شکل جدیدی از تابلوهای تبلیغاتی است که تازه پا به عرصه تابلوسازی نهاده اما بسیار زیباست و برای زیرسازی آن از تایل های پولکی که نوعی پلاستیک نرم است و در اشکال هندسی متفاوتی اجرا و پیاده سازی می شود .

تابلو پیکسلی در شهرکرد :

تابلو پیکسلی یک نوع تابلوی تبلیغاتی مدرن است که در زیرساز و حروف برجسته آن می توان افکت های نوری با برنامه ریزی های ویژه پیاده سازی نمود .

تابلو مولتی استایل در شهرکرد :

مولتی استایل نوعی ورق نازک شبیه فلز است که بر روی پلکسی گلاس ، چلنیوم ، نئون پلاستیک و تابلو فلزی پیاده سازی می شود که رویه کار ورق مولتی استایل است و لبه های حروف از جنس دلخواه مدنظرتان می باشد .

تابلو لاسوگاسی در شهرکرد :

تابلو لاسوگاسی نوعی منحصر به فردی از تابلوهای تبلیغاتی است که لامپ های ال ای دی در فواصل مشخص و بیشتری از یکدیگر جای داده می شود .

تابلو وکیوم در شهرکرد :

تابلو وکیوم نوع برجسته تری از حروف است که برجستگی حروف نسبت به سایر حروف بیشتر است و به صورت سه بعدی نیز قابل اجرا و پیاده سازی است .

تابلو بنری در شهرکرد :

بنر نوعی تابلوست که از آن برای اطلاع رسانی ها و معرفی محصولات و خدمات استفاده می شود که معمولاً تابلو بنری دوام چندانی بالایی ندارد .

تابلو پانچی در شهرکرد :

حروف برجسته پانچی قابل پیاده سازی بر روی انواع فلزات و چلنیوم است که معمولاً پانچ ها با فواصل معین در کنار یکدیگر واقع می شود و جلوه زیبایی را برای تابلو فراهم می سازد .

استند تبلیغاتی در شهرکرد :

استند ها به صورت استند نمایشگاهی ، استند فروشگاهی و استند تبلیغاتی و به شکل ایستاده و دیواری ، اجرا و پیاده سازی می شود .

استیکر تبلیغاتی در شهرکرد :

استیکرها برچسب های تبلیغاتی هستند که به شکل سه بعدی بر روی کف خیابان و دیوار طراحی و پیاده سازی می شود.

تابلو یونولیتی در شهرکرد :

این تابلو از نوعی یونولیت فشرده و دانه ریز طراحی می شود و بیشتر در محیط های داخلی و نمایشگاهی مورد استفاده قرار می گیرد .

تلویزیون شهری در شهرکرد :

تلویزیون شهری نوعی نمایشگر دیجیتال بزرگ است که قابلیت نمایش انواع کلیپ های تبلیغاتی و آگاهی دهنده را به دو شکل آنلاین وآفلاین دارد .

قیمت تابلو تبلیغاتی در شهرکرد :

تابلو تبلیغاتی با توجه به نوع اجرا و طراحی حروف برجسته و همچنین جنس متریال های کاربردی و متر محیط قیمت گذاری می شود .

تابلوسازی صابر با 30 سال سابقه ساخت تابلو در اصفهان

شماره پشتیبانی واتساپ : 09133568689

 

دیدگاه‌ها 0

*
*

آیا نیاز به راهنمایی دارید؟
پشتیبانی آنلاین ایتا