تابلوسازی در خوراسگان| تابلو چلنیوم خراسگان| تابلوسازی در استان اصفهان| تابلو چلنیوم خوراسگان

تابلوسازی در خوراسگان| تابلو چلنیوم خراسگان| تابلوسازی در استان اصفهان| تابلو چلنیوم خوراسگان

تابلوسازی در خوراسگان

تابلوسازی در خوراسگان :

برای معروفیت برند و شناساندن نام برند تبلیغاتی به عموم مردم ، استفاده از روش های تبلیغاتی و بازاریابی یکی از ضروریات هر نوع کسب و کاری که به نوعی با مشتری سر و کار دارد و به مشتریان کالاها یا خدماتی ارائه می دهند محسوب می شود  . با ورود اینترنت و شبکه های اجتماعی ، تحولی نوین در نحوه تبلیغات و بازاریابی محصولات و خدمات پدید آمد و تبلیغات برای محصولات و خدمات شکل تازه ای به خود گرفت همچون تبلیغات چریکی ، بازاریابی ویروسی ، دیجیتال مارکتینگ ، تبلیغات در شبکه های اجتماعی و دیگر روش ها ، اما با وجود اینترنت و شبکه های اجتماعی هنوز هم تبلیغات سنتی یا همان تبلیغات محیطی نقش پررنگی را در جامعه برای معرفی برندینگ و محصولات ایفا می نمایند و به وفور مورد استفاده واقع می شوند . هنگام خروج از منزل یا محل کار ، در طول شبانه روز چشمان ما با انواع تبلیغات محیطی که به شیوه های متفاوت اجرا شده اند برخورد می نماید . هر نوع تبلیغ مزایا و معایب خود را داراست و می تواند نقش موثری را در فروش بیشتر محصولات و خدمات و در نتیجه کسب درآمد بیشتر ایفا کند . از جمله تبلیغات محیطی می توان به طراحی بیلبورد ، چاپ تراکت ، چاپ بروشور ، چاپ کاتالوگ محصولات یا خدمات ، استرابورد تبلیغاتی ، بنر و لمپوست بنر ، تبلیغات سمپلینگ ، استندهای تبلیغاتی ، استیکرهای تبلیغاتی و تابلوسازی اشاره نمود . برای گرفتن نتیجه مطلوب از تبلیغات می بایست هر تبلیغ در زمان و مکان مناسب و درستی درج شود تا تاثیرگذاری بهتری داشته باشد و هزینه تبلیغ برای صاحب تبلیغ یک هزینه سربار و اضافی به شمار نیاید .

یکی از انواع روش های تبلیغاتی که از دیرباز تا کنون مورد استفاده هر نوع صنفی واقع شده است تابلوسازی می باشد . شما در هر حیطه ای که قلب تپنده آن مشتریان هستند مشغول فعالیت هستید می بایست از تابلو سر در مغازه یا تابلو سر درب محل کسب همچون تابلو مغازه ، تابلو فروشگاهی و یا تابلو شرکتی بهره ببرید تا بتوانید برای محل کسب خود اعتبار بدست آورید .  تابلوسازی درخوراسگان یا تابلوسازی خوراسگان نیز به دلیل ازدیاد مغازه ها در مراکز فروش و مرکز شهر بسیار مرسوم است و زمانی که از کنار مغازه ها می گذریم خواه ناخواه چشممان با انواع تابلوهای تبلیغاتی که به عنوان تابلو مغازه یا تابلو فروشگاهی و یا تابلو شرکتی در سر درب مکان ها نصب شده است برخورد می نماید اما فقط تابلوهایی توجه ما را به خود جلب می کنند که زیبا ، درخشان ، براق و منحصر به فرد باشند .

تابلوسازی در خوراسگان:

خوراسگان ر این شهر به دلیل ازدیاد جمعیت مراکز فروش و تجاری زیادی احداث شده است و مغازه های زیادی در کنار یکدیگر واقع شده اند که اکثریت با هم رقیب هستند و محصولات مشترکی را به فروش می رسانند بنابراین علاوه بر تبلیغاتی همچون چاپ بنر ، چاپ تراکت ، چاپ کاتالوگ محصولات ، چاپ بروشور ، نصب استند تبلیغاتی در جلوی مغازه ها و دیگر روش ها ، تابلوسازی یکی از برترین ابزاری است که از دوردست می تواند نظر مشتریانی را که به دنبال خدمات یا کالاهایی هستند که توسط کسب و کار شما ارائه می شود را جذب می نماید . تابلوسازی در خوراسگان بسیار متحول شده است این زمانی احساس می شود که در هنگام راه رفتن در خیابان نظری کوتاه به تابلوهای تبلیغاتی بیفکنیم . مشاهده می کنیم که اکثریت تابلوهای قدیمی بی نور جای خود را به تابلوهای براق و با نور داده اند که علاوه بر شیکی محیط مکان کسب ، می توانند در جذب مشتریان تاثیرگذاری خارق العاده ای داشته باشند در واقع تابلو به مکان هویت می دهد و همچون پلاک منزل ، برای آدرس دهی یک مغازه یا محل کسب از نام برند درج شده بر روی تابلوی تبلیغاتی استفاده می شود و اگر این برند تبلیغاتی که روی تابلو درج شده است توسط مشتریان زیادی تکرار شود و به صورت تبلیغات ویروسی و یا دهان به دهان بین مشتریان بچرخد به راحتی نام برند شما بر زبان ها جاری می شود و مشتریان خود به سراغ شما خواهند آمد به شرط اینکه علاوه بر تبلیغات ، کیفیت محصولات ارائه شده توسط شما عالی باشد ، قیمت مناسب و مشتری پسند باشد ، محصولات ارائه شده در هر زمینه طبق متدهای روز دنیا و مطابق با دنیای مد باشد تا مشتری همواره از شما راضی و خشنود بوده و برندینگ شما را به دیگران معرفی نماید وگرنه تبلیغات به تنهایی نمی تواند معجزه نماید شاید در ابتدا تبلیغات به جا و مناسب بتواند سبب جذب مشتریان زیادی برای شما باشد و در واقع به ثمر بنشیند اما با ارائه محصولات بی کیفیت ، قیمت بالا ، برخورد نامناسب با مشتریان و چیدمان و دکوراسیون نامناسب و ناپایدار محیط ، سبب فراری دادن مشتریانتان شود که این جزء ضعف های ارتباط با مشتریان و جذب اعتماد آنهاست نه ضعف در تبلیغات .

تابلوسازی در خوراسگان :

تابلوسازی خوراسگان:

تابلوسازی در البرز نیز با توجه به بودجه ، سلیقه و محیطی که مکان کسب در آن واقع شده است به انواع متعددی تقسیم می شوند که در ادامه برای آشنایی بیشتر با انواع تابلوها به تشریح مختصری از هریک از تابلو های تبلیغاتی می پردازیم :

تابلو چلنیوم خوراسگان:

تابلو چلنیوم اصفهان :

تابلو چلنیوم یک نمونه از تابلوهای تبلیغاتی است که اخیراً در سردر بسیاری از مغازه ها آن را مشاهده می کنیم حال می پرسید چلنیوم چیست ؟ چلنیوم آلیاژی آلومینیومی است که برای اولین بار در دنیا توسط کارخانجات MCI در اسپانیا رونمایی شد و با نام تجاری آلوراپید روانه بازار گشت در پی این پدیده تایوان نیز دست به کار شد و به تولید محصولی با نام آلوباند پرداخت و سپس چین که نخود هر آشی است محصولات متنوع با نام های متفاوت همچون آلوشاین ، آلوتیپ ، سهند و دیگر برندها را به بازار وارد کرد . از بین این همه آلوراپید و آلوباند جزء برترین و باکیفیت ترین محصولات محسوب می شوند . با ورود چلنیوم به بازار تابلوسازی و خلاقیت تابلوساز ، ساخت انواع تابلو چلنیوم همچون تابلو چلنیوم ستاره ای ، تابلو چلنیوم کریستالی ، تابلو چلنیوم الماسی ، تابلو چلنیوم دوبل و دیگر موارد به لیست محصولات مبتنی بر چلنیوم افزوده گشت و قیمت تابلو چلنیوم با توجه به مدل ، ابزارها و متر محیط حروف برجسته متفاوت می باشد و امروزه هر مشتری با هر بودجه ای می تواند یک نوع از تابلو چلنیوم را برای محل کسب خود سفارش دهد .

تابلو استیل خوراسگان:

تابلو استیل اصفهان:

استیل یک نوع آلیاژ از جنس فلز است که جایگزین آلیاژهایی همچون مس ، گالوانیزه و آهن گشته که به مرور زمان رنگ آنها کدر می شد . تابلو حروف استیل برجسته به صورت تابلو استیل نور اندریک نورپردازی می شوند و نمی توان همچون تابلو چلنیوم برای آن نورپردازی کرد به همین دلیل بیشتر در مکان هایی مورد استفاده واقع می شود که نور تابلو از اهمیت چندانی برخوردار نیست البته جدیداً با ترکیب پلاستیک و استیل تابلویی به نام پلاستیل رونمایی شده است که همچون تابلو نئون پلاستیک قابل نورپردازی است و براقیت استیل را هم داراست .

تابلو وکیوم خوراسگان:

تابلو وکیوم اصفهان:

تابلو وکیوم نیز جزء متدهای جدید برای پیاده سازی تابلوهای تبلیغاتی است اما نتوانسته همچون چلنیوم جلوه کند با این وجود بسیار زیباست و حروف برجسته وکیوم به صورت سه بعدی و حجیم تحت خلاء و حرارت بر روی پلکسی پرس می شود و شکل می گیرد .

تابلو نئون پلاستیک خوراسگان:

تابلو نئون پلاستیک در اصفهان:

تابلو نئون از قدیم و ندیم با تجار و کاسبین همراه بوده و هست و بعد از تابلو فلکسی جزء دسته اول تابلوهای تبلیغاتی محسوب می شود . تابلو نئون به دو شکل متفاوت قابل پیاده سازی است که در نوع تابلو نئون پلاستیک جنس رویه و لبه حروف هر دو از پلاستیک است ، قابل نورپرازی است و انعکاس نوری زیبایی را در بردارد نوع دوم از این تابلو ، تابلو نئون شیشه ای است ، در این روش شیشه ها به صورت خام از بازار تهیه می شوند و سپس تحت حرارت به شکل حروف مدنظر خم می شوند و برای تامین نور آن نیز از گاز استفاده می شود .

تابلو لاسوگاسی خوراسگان:

تابلو لاسوگاسی در اصفهان:

یکی دیگر از جدیدترین متدهای تابلوسازی نشات گرفته از شهر لاسوگاس است به همین دلیل این نام را به این تابلو لقب داده اند . تابلو لاسوگاسی زیبایی خاص خود را دارد در این روش لامپ ها با فاصله های بیشتری در کنار هم قرار می گیرند و به صورت فول کالر می توان برای نور این تابلو افکت های متفاوتی را پیاده سازی کرد .

تابلو راهنما  در خوراسگان:

تابلو راهنما در اصفهان:

اگر محل کسب شما وسیع است یا صاحب شرکت و کارخانه هستید که وسعت و بخش های زیادی دارد و در طول ساعات کاری ارباب رجوع زیادی دارید می توانید برای راحتی و تسریع کارهای ارباب رجوع با نصب تابلوهای راهنما ، مشتریان را در دسترسی سریع به مکان ها ، افراد و یا اتاق های متعدد یاری برسانید تا روند کارها با سرعتی بیشتر طی شود . از جمله تابلوهای راهنما می توان به تابلو سالن ، تابلو طبقات ، تابلو خروج اضطراری ، تابلو شماره اتاق ، تابلو اسامی و دیگر موارد اشاره نمود .

تابلو لایت باکس خوراسگان:

تابلو لایت باکس اصفهان:

تابلو لایت باکس سالنی و تابلو لایت باکس محیطی به دو شکل ایستاده و آویز در ابعاد و اندازه های متفاوت قابل اجرا و پیاده سازی می باشد . تابلو لایت باکس را می توان با قاب و بدون قاب اجرا و پیاده سازی کرد و پیام تبلیغاتی خود را در داخل باکس به نمایش گذاشت .

تابلو ترموود خوراسگان:

تابلو ترموود خوراسگان:

تابلو ترموود متشکل از چوب ترموود می باشد که نوعی چوب است از درختان متعدد و مقاوم ، که برای زیباسازی نما و ساخت انواع صنایع چوبی از جمله تابلو چوبی مغازه مورد استفاده واقع می شود . چوب ترموود بدلیل گذر از فرآیند تیمار ، از مقاومت بالایی در برابر فرسودگی ، سایش ، رطوبت و حشرات موزی برخوردار است و تابلو ترموود فضای دلنشین و زیبایی را برای محل کسب خصوصاً تابلو رستوران و یا تابلو فست فود فراهم می سازد .

تابلو فلکسی خوراسگان:

تابلو فلکسی خوراسگان:

تابلو فلکسی از قدیمی ترین تابلوهاست که در گذشته مورد استفاده بسیاری از اصناف واقع گشته و هنوز هم وقتی به سر درب اکثریت مغازه ها نگاه می کنیم بسیاری از تابلوها ، همان تابلو فلکسی با یک نوشته ساده و بدون نور هستند . قیمت تابلو فلکسی نسبت به سایر تابلوها ارزانتر است و نورپردازی آن فقط از طریق لامپ های پروژکتور که در بالا و اطراف تابلو نصب می شوند تامین می گردد .

تابلو ال ای دی خوراسگان:

تابلو ال ای دی اصفهان:

علاوه بر چلنیوم یکی از پرکاربردترین تابلوهای تبلیغاتی در حوزه تابلوسازی ، تابلو ال ای دی می باشد که هم به عنوان یک تابلو ثابت و هم به عنوان یک تابلو متحرک در بالای سر درب و یا در مسافتی دورتر از محل کسب نصب می شود و با نورپردازی های چشم نوازی که دارد هر رهگذری را به سوی کسب و کار شما هدایت می کند . تابلو ال ای دی به دلیل داشتن افکت های نوری و انیمیشنی به راحتی می تواند نظر هر بیننده ای را جلب کند . تابلو ال ای دی به دو شکل متفاوت اجرا می شود روش اول تابلو ال ای دی ثابت است که در این روش پیام و یا تصاویر مورد نمایش حرکتی ندارند و فقط افکت های نوری چشم نوازی می کنند اما در روش دوم که تابلو ال ای دی روان است ، پیام و تصاویر نمایشی با هر نوع انیمیشنی به حرکت درمی آید و می توان برای هر کاراکتر از حروف مندرج در تابلو ، افکت های نوری و حرکت های انیمیشنی متفاوتی در نظر گرفت تا زیبایی تابلو دو چندان شود .

تلویزیون شهری در خوراسگان:

تلویزیون شهری در اصفهان:

تلویزیون شهری یک نمایشگر دیجیتالی بزرگ است که به صورت آنلاین و آفلاین اقدام به نمایش کلیپ های تبلیغاتی شما می نماید در صورت عدم خرید تلویزیون شهری ، می توانید با اجاره تلویزیون شهری در مکان های پرازدحام ، کلیپ های تبلیغاتی خود را در معرض عموم به نمایش بگذارید .

تابلو پیکسلی خوراسگان:

تابلو پیکسلی اصفهان:

یک نوع تابلو ریتمیک که به سادگی می تواند با نورپردازی های زیبای خود نظر هر بیننده ای را جلب کند تابلو پیکسلی است که به صورت فول کالر و افکت های نوری برای حروف برجسته اجرا می شود .

تابلو پولکی خوراسگان:

تابلو پولکی اصفهان :

شما هر نوع تابلویی که بر مبنای حروف برجسته پیاده سازی می شود را می توانید با زمینه پولکی تزیین نمایید . تایل های پولکی پیش ساخته هستند و اندازه های مشخصی دارند که از نوع پلاستیک نرم تشکیل شده اند و در رنگ ها و اشکال هندسی متفاوتی پیاده سازی می شوند . این تایل های پولکی به عنوان زمینه تابلو به جای پی وی سی مورد استفاده قرار می گیرند و با رقص پولکی که به نمایش می گذارد چشم هر رهگذری را خیره می نمایند .

تابلو کامپوزیت خوراسگان:

تابلو کامپوزیت اصفهان :

تابلو کامپوزیت هم از نوعی ورق به نام کامپوزیت بوجود می آید . ورق کامپوزیت به جای پی وی سی و سایر متریال ها ، به عنوان زیرساز تابلو تبلیغاتی مورد استفاده واقع می شود . از ورق های کامپوزیت در نما و ظاهر ساختمان ها و مکان های تجاری به صورت ترکیبی با دیگر متریالها استفاده می کنند و اجرای نمای کامپوزیت همراه با تابلو کامپوزیت جلوه بسیار زیبایی را برای محل کسب شما فراهم می سازد .

قیمت تابلو تبلیغاتی در خوراسگان:

قیمت تابلو تبلیغاتی در اصفهان :

قیمت تابلوسازی در کرج با توجه به نوع متریال های مصرفی ، نوع سفارش تابلو ، متر محیط اشغال شده توسط حروف برجسته ، زیرساز تابلو و ارتفاع تابلو سنجیده می شود و به دلیل اینکه سفارش تابلو کرج بسیار زیاد است ممکن است قیمت های متعددی ارائه شود که می بایست در هنگام سفارش به اجناس مصرفی ، کیفیت هر یک از اجناس مصرفی و برند ارائه شده دقت کافی داشته باشد تا تابلو تبلیغاتی با توجه به قیمت آن بتواند سالها ماندگاری داشته باشد .

تابلوسازی صابرتابلوسازی دراصفهان

دیدگاه‌ها 4

*
*

  مهدی خودسیانی...ارگ گرافیک پاسخ

  با سلام و خسته نباشید خدمت تبویم بزرگ صابر...

  از تنها تابلو ساز هایی هستین که گفتارتون با رفتارتون در زمینه ی ساخت انواع تابلو های تبلیغاتی،یکی هستش و من افتخار دارم بیش از 15 سال با شما به عنوان همکار،با تیم شما همکاری کنم و از قیمت و کیفیت شما راضی باشم.امید وارم سال ها با همین شکل،بدون رقیب در قله بمانید...

   تابلوسازی و چاپ بنر صابر اصفهان پاسخ

   آقا مهدی گل مچکرم از لطفت خیلی آقایی

  Giuseppe پاسخ

  Hello, i think that i saw you visited my blog thus i came
  to “return the favor”.I'm trying to find things to enhance my site!I suppose its ok to use
  some of your ideas!!

  Feel free to surf to my homepage ... Dana

  Alfred پاسخ

  It's amazing designed for me to have a site, which is helpful in favor of
  my know-how. thanks admin

  My page; Maybell

آیا نیاز به راهنمایی دارید؟
پشتیبانی آنلاین ایتا