تابلوسازی در ایران

تابلوسازی در ایران

انتخاب آژانس های تابلوسازی و کیفیت کار آنها در اولویت قرار دارد. باید دقت داشته باشید چگونه برای طراحی تابلوسازی و کار با پیشرفته ترین ابزار برنامه ریزی کنید به گونه ای که ایده آل ترین کیفیت ممکن را برای شما ارائه می دهند. تابلوسازی  های تبلیغاتی نیاز به شارژ دارند، چک کردن نور چراغها، روشن بودن آنها در تمام طول شب، تعمیرات ناشی از رطوبت هوا و بارندگی و غیره.

موضوع مهم دیگر برای اکثر مالکین رسانه ها در ایران این است که به نحوه چاپ و کیفیت چاپ در تابلو سازی و در تبلیغات بیرونی چندان دقت نمی شود. باید به کیفیت فایل چاپ شده دقت کنید و مخصوصا دقت داشته باشید که تغییر سایز فایل مورد نظر کیفیت چاپ را تغییر می دهد. تغییر سایز حین ایمیل کردن و ارسال آن برای بخشهای مختلف آژانس تابلوسازی نباید تغییری در کیفیت نهایی تابلوسازی داشته باشد.مسئله دیگر کیفیت موادی است که برای چاپ استفاده می شود. نوع رنگها و نحوه ترکیب مواد بسیار حائز اهمیت است مخصوصا وقتی که با رنگهای حساس کار می کنید. آژانس های تابلوسازی معتبر برای جلوگیری از اتلاف وقت  تنها از فایل تصحیح شده و خانه چاپ برای تامین کیفیت مطلوب فایل نهایی استفاده می کنند و بهترین نتیجه را بدست می آورند.

مواد مورد نیاز برای چاپ در فرمتهای بسیار گسترده

مواد مورد نیاز برای کارهای تابلوسازی و تبلیغات به دسته های زیر تقسیم می شوند:صفحات تبلیغاتی، جعبه های نور تبلیغاتی، استیکرهای تبلیغاتی، لوازم تبلیغاتی، تامین جوهر، تامین تصویر، تامین کننده های وینیلی بنر و تجیزات نمایش. محصولات تصویری الکترونیک، لوازم ماشین، سخت افزارهای تبلیغاتی، ابزار تبلیغاتی، چاپ تبلیغات و بسیاری تجهیرات دیگر.

مواد تبلیغاتی در سطح گسترده ای در تابلوسازی ، نشانه ها، بیلبوردهای غیر مسطح، تصاویر نمایش پنجره ای، بنرها و پوسترها، زمینه صحنه نمایش، نمایش گرافیک متحرک، عکاسی عروسی، پوسترها، مهندسی و طراحی باغهای مهمانی ها و جشن ها، نمایش تبلیغات در بازیهای ورزشی، نمایش تبلیغات در استادیومها، دکوراسیونهای تبلیغاتی، پوشش مدارک تجاری، آلبوم دیجیتال، نمودارها، بنرها،مارکهای تجاری، تصاویر هنری،نقاشی های روغنی و بسیاری بخش های دیگراستفاده می شوند.در حالت کلی مواد چاپی تابلوسازی با انواع مختلف پرینترها، جوهر کاربردی، نازل و رنگ سروکار دارند پس شما می توانید به سرعت و با دقت بفهمید مشتری شما به چه چیزی نیاز دارد. نیاز دارید با مشتری ارتباط برقرار کرده و درک کنید به چه گروه تجاری تعلق دارد. نمونه های کار خود را برای مشتری ارسال کنید تا در انتخاب نحوه اجرا گزینه های زیادی پیش رو داشته باشد.

دیدگاه‌ها 0

*
*

آیا نیاز به راهنمایی دارید؟
پشتیبانی آنلاین ایتا